Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Ezüstből bőven jutott az ob-n a serdülő és újonc gödöllői atlétáknak

2015-07-13 13:24:16

Július 11-12-én a mátyásföldi Ikarus BSE pályáján rendezték meg a serdülő (2000-2001-es születésűek) és újonc (2002-es születésűek) atléták országos bajnokságát. Az eseményről nem hiányozhattak Gödöllői EAC tizenéves tehetségei sem, és ha már ott voltak, arany medál nélkül is kitettek magukért.

A gödöllői csapatból ki kell emelni a Máté Alpár és Foki Vilmos edzette dobókat, akik négy érmet nyertek, ráadásul, Juhász Nándor újoncként aranyjelvényes szintet dobott. A Szörényi István vezette rúdugrókat, ahol - a két érmen kívül - Kondrák Réka és Mihály Ádám 20 centimétert javított a legjobbján, előbbi teljesítette az aranyjelvényes szintet is. A Gadanecz György irányította hosszútávfutókat (két ezüst): Szőke-Kiss Anna 1000 akadályon aranyjelvény, valamint a Körmendy Katalin által edzett legfiatalabbakat, akik a számos értékes helyezés mellett az előbbiekben felsorolt szakágaknak is biztosítják az utánpótlást és tanítványai közül a képen látható Csernyánszky Sára 300 méteres gátfutásban elért eredménye ezüstérmet és aranyjelvényt ért.
Lássuk, az érem- és pontszerző gödöllői fiatalok névsorát.

Serdülők:
Árvai Virág (1500 méter akadály, 5:34,84 perc) 2. hely
Csernyánszky Sára (300 méter gát, 46,41 másodperc) 2. hely
Kondrák Réka (rúdugrás, 3,30 méter) 2. hely
Glaser Zina (diszkoszvetés, 28,91 méter) 3. hely
Fekete Szilvia (súlylökés, 11,14 méter) 3. hely
Váczi Dániel (gerelyhajítás, 50 méter) 3. hely
Sabján Anita (diszkoszvetés) 4. hely
Kovács Balázs (1500 méter) 4. hely
Mihály Ádám Bence (rúdugrás) 4. hely
Fekete Szilvia (diszkoszvetés) 5. hely
Magyari Benedek (rúdugrás) 6. hely
Ajide Dániel (300 méter gát) 6. hely

Újoncok:
Juhász Nándor (gerelyhajítás, 42,90 méter) 2. hely
Szőke-Kiss Anna (1000 méter akadály, 3:24,26 perc) 2. hely
Simonváros Csenge (rúdugrás, 2.70 méter) 2. hely
Dobránszky Laura (80 méter gát) 4. hely
Eszenyi Napsugár (gerelyhajítás) 4. hely
Gódor Fanni (600 méter) 5. hely
Tóth Gábor (80 méter, 300 méter és távolugrás) 5. hely
Szőke-Kiss Anna (2000 méter) 5. hely
Horváth Kristóf (diszkoszvetés) 6. hely
Gódor Fanni (2000 méter) 6. hely


Stúdióbeszélgetések Gödöllő és környező települések sportolóival

 

Kapcsolat | ImpresszumAdatvédelem | Médiaajánlat

© Gödöllői Hírek Online