Találatok száma: 86

Oldalak: 1 2 3
  1. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  2. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  3. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  4. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  5. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  6. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  7. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  8. Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből
    2023-09-17 17:51:25
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek
  9. Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején
    2023-09-17 16:42:37
    A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen
  10. Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmet nyert a serdülőkorúak diákolimpiáján
    2023-06-11 18:24:59
    Június második szombatján Mosonmagyaróváron, az UFM Arénában adtak randevút egymásnak a sportág hátországát képviselő fiatal tehetségek
  11. Atlétika: ismét kitett magáért a gödöllői fiatalok ugró- és dobószekciója
    2023-06-05 11:32:28
    Június első hétvégéjén, Nyíregyházán versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  12. Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren
    2023-05-15 10:55:46
    Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  13. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  14. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  15. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  16. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  17. Cselgáncs ob: három korosztályban is érmet nyertek a gödöllői fiatalok
    2022-11-12 10:04:11
    A legnagyobb sikert Gombkötő Misa érte el, aki a serdülők 73 kilogrammos súlycsoportjában csak a döntőben maradt alul
  18. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  19. Strandröplabda: Gödöllőre került a serdülő lányok országos bajnoki aranya
    2022-08-06 10:26:34
    Breuer Mirtill Strébl Noémivel az oldalán lett aranyérmes az U16-os korosztály Lupa Beachen lezajlott döntőjében
  20. Cselgáncs: gödöllői bronzérmek Szegedről
    2022-06-05 14:13:08
    Baráth Gergő az újoncok és a serdülők között egyaránt harmadik lett, míg Krakóczki Máté az ifik között nyert medáliát a nemzetközi viadalon
  21. Strandröplabda: érem nélkül maradtak a gödöllőiek a csepeli mesterversenyen
    2022-06-05 12:58:10
    A fiataloknál, Breuer Mirtill révén országos serdülőbajnoki címmel gazdagodott a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály
  22. Röplabda: serdülőbajnoki bronzéremig meneteltek a gödöllői lányok
    2022-05-15 15:16:50
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az utolsó két mérkőzését megnyerve állhatott fel a dobogóra
  23. Kézilabda: bajnoki címet szerzett a Gödöllői KC serdülőcsapata!
    2022-05-12 10:15:28
    Mácsár Gyula együttese száz százalékos mutatóval áll a tabella élén egy fordulóval a szezon vége előtt
  24. Cselgáncs: gödöllői érmek a Magyar Kupákon
    2022-03-28 17:18:24
    A helyi klub fiatal versenyzői közül hárman állhattak dobogóra a Diák A és a serdülő korosztály számára rendezett viadalokon
  25. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  26. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  27. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  28. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  29. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  30. Jól teljesítettek a gödöllői sportlövők a PeLE Kupán
    2021-11-08 15:02:46
    A serdülő lányok 10 méteres, 40 lövéses számát Ferik Csilla nyerte. Lévai Csongor ezüst-, Lovász Dorina bronzérmet nyert