Találatok száma: 86

Oldalak: 1 2 3
  1. Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból
    2021-10-05 11:28:51
    A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket
  2. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  3. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  4. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  5. Röplabda: ötödikként zárták a bajnoki döntőt a gödöllői serdülők
    2021-05-23 12:36:45
    Herczeg Gyöngyi és Pelle Ildikó tanítványai főleg a vasárnapi helyosztón remekeltek a Folyondár utcai hatos fináléban
  6. Hét éremmel tértek haza Újpestről a gödöllői dzsúdó-palánták
    2021-05-17 17:18:40
    Ezen felül öt értékes helyezést is magukénak tudhattak a serdülő és diák korosztályban tatamira lépett fiatalok
  7. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  8. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  9. Országos csúccsal lett az ötpróba fedettpályás serdülőbajnoka Kriszt Saci
    2021-03-29 09:39:29
    Rajta kívül további öt gödöllői atléta szerzett érmet a március utolsó hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  10. Atlétika: egy gödöllői érem és értékes helyezések a téli dobóbajnokságon
    2021-03-07 11:18:42
    Máté Alpár tanítványai közül Grünwald Tamás a serdülők gerelyhajító versenyében állhatott fel a dobogóra Szombathelyen
  11. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  12. Sportlövészet: országos bajnok lett a Gödöllő EAC serdülő fiúcsapata!
    2020-11-30 10:16:06
    A Lévai Csongor, Holovecz Ákos és Tóvári Szabolcs alkotta triónak egyéniben nem jutott érem, de összteljesítményük aranyat ért
  13. Kézilabda: magabiztosan nyertek a gödöllői utánpótlás-csapatok
    2020-11-29 17:45:03
    A serdülők a Békéscsabát, az ifik a Veresegyház gárdáját múlták felül a Hajós iskola tornacsarnokában
  14. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  15. Atlétika: Fazakas Soma nyerte a legfényesebb medáliát az újonc és serdülő ob-n
    2020-09-21 10:11:18
    A Gödöllői EAC tehetségei mindent egybevetve hat érmet szereztek a tatabányai háromnapos viadalon
  16. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  17. A Honvéd ellen nyitják a szeptember közepén induló bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2020-08-07 16:58:00
    Bartos Gábor férficsapata az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a Mácsár Gyula vezette serdülők viszont az I. osztályban meccselnek
  18. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  19. Kézilabda: három fronton is nyert a Gödöllő a Dunakeszi otthonában
    2020-02-16 16:56:56
    A serdülők tizenhárom-, az ifik tizenegy-, míg a felnőtt csapat háromgólos sikert mért vendéglátójára
  20. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  21. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  22. Vendéglátóként élték meg az idény első fiaskóját a gödöllői kézilabdázók
    2019-09-29 16:52:35
    A kevesebb hibával játszó salgótarjániak hatgólos győzelmet arattak a Hajós iskolában. A serdülők továbbra is makulátlanok
  23. Kézilabda: háromfrontos gödöllői diadalszéria
    2019-09-23 08:17:37
    A felnőtt csapat a második játékrészben kerekedett riválisa fölé, az ifik és a serdülők fölényesen nyertek
  24. Kézilabda: a gödöllői serdülők aranyérme tompíthatja a felnőttek fiaskóját
    2019-04-07 16:56:33
    Mácsár Gyula fiataljai két fordulóval a bajnokság vége előtt ünnepelhetnek. Jobb volt a Pilisvörösvár a Hajós iskola csarnokában
  25. Kézilabda: három fronton diadalmaskodtak a gödöllői legények
    2019-03-17 18:29:58
    A felnőttek mellett az ifjúsági- és a serdülő-csapat is magabiztosan intézte el aktuális ellenfelét
  26. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  27. Atlétika: gödöllői első és második hely a serdülő válogatott viadalon
    2018-09-30 10:25:30
    Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott, Soos Leventét csak szlovén riválisa tudta megelőzni magasugrásban
  28. Atlétika: két gödöllői ugróarany a miskolci serdülő ob-n
    2018-07-16 10:35:39
    Bánovics József nagy küzdelemben, míg Soos Levente magabiztosan utasította maga mögé a teljes mezőnyt
  29. Hazai siker is született a gödöllői serdülő liga rúdugró viadalon
    2018-06-29 14:59:10
    Bánovics József 4 méteres eredménnyel nyert a fiúk mezőnyében, a lányoknál Simonváros Zille 4. lett
  30. A gödöllői serdülő röplabdás lányok sem adták alább a bronzéremnél
    2018-05-27 14:33:33
    Horváth Kristóf edző két héten belül a második korosztályos csapatot vezette a dobogó harmadik fokáig