2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  2. Gödöllői srác lett az ország legjobb serdülő ötpróbázója
    2018-03-05 10:23:05
    Soos Levente egyéni csúcsokkal nyert aranyérmet fedett pályán. Diszkoszbronz Szombathelyről, hazai siker a kastélyparkban
  3. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  4. Fedettpályás felkészülési versenyeken jártak a gödöllői atléták
    2018-01-15 10:32:45
    A rúdugrók Budapesten az újoncok és a serdülők Nyíregyházán értek el remek eredményeket január második hétvégéjén
  5. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek
  6. Áttörte az ötméteres határt a gödöllői rúdugró
    2017-09-04 10:40:27
    Simonváros Csanád életében először küzdötte le azt a magasságot, amivel Szuper Liga győztes lett
  7. A dobóatléták fényezték a gödöllői műhely munkáját
    2017-07-10 08:03:12
    Eszenyi Napsugár két érmet szerzett a serdülőknél, az újoncoknál a rúdugrók voltak a legsikeresebbek
  8. Serdülőbajnoki ötödik lett a gödöllői leány csapat röplabdában
    2017-06-11 19:06:07
    Szabados István együttese két győzelmet jegyzett, mégsem sikerült a legjobb négy közé verekednie magát
  9. Gödöllői medáliahalmozás a serdülő és ifi ügyességi csapatbajnokságon
    2017-05-08 11:14:32
    Kiválóan szerepeltek a GEAC fiatal atlétái a Csehországban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyén is
  10. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  11. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  12. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  13. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán
  14. Mezeifutó ob: dobogóra állhatott a gödöllői serdülő leány csapat
    2016-03-15 09:01:09
    Betegség miatt az egyetemi klub versenyzői közül többen is képtelenek voltak elindulni kecskeméti viadalon
  15. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  16. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  17. Ezüstből bőven jutott az ob-n a serdülő és újonc gödöllői atlétáknak
    2015-07-13 13:24:16
    A legfényesebb érem hiányzott a gazdag kollekcióból. A lányok voltak sikeresebbek az Ikarus-pályán
  18. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  19. Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái
    2015-02-09 12:56:15
    Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon
  20. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  21. Három gödöllői arannyal indult az atlétikai versenyszezon
    2014-05-05 13:06:29
    Az ifik között a magasugró lányok és a gerelyhajító fiúk, a serdülőknél a fiú rúdugrók állhattak fel a dobogó tetejére
  22. Taroltak a Gödöllői EAC 15 éves atlétalányai
    2013-09-25 19:47:35
    Az egyéni toppozíciók elnyerése mellett, csapatban is magabiztosan lett országos serdülőbajnok a Kovács, Renner, Szemjanyinov ötpróba-trió
  23. Ha atlétika, a Gödöllői EAC stabilan és mindenben az élen
    2013-09-17 10:25:22
    A hétvége sikerhozadéka Ajkler Eszter bajnoki címe, Kriszt Botond bronzérme és a serdülő csapatok dobogós helyezései
  24. Veretlenül gázoltak végig a Cell Cup mezőnyén a gödöllői serdülőlányok
    2013-08-16 16:26:21
    Értékes helyezéssel tért haza a veszprémi nemzetközi kézilabda fesztiválról a másik két helyi alakulat is
  25. Le a kalappal a gödöllői serdülőatléták előtt
    2013-07-08 14:27:50
    Tizenhárom éremmel (6 arany, 3 ezüst, 4 bronz) tértek haza a tatabányai egyéni országos bajnokságról a GEAC tehetségei