Találatok száma: 74

Oldalak: 1 2 3
  1. Röplabda NB I. Liga: döntő szettben nyert az újonc szegediek ellen a gödöllői hatos
    2023-12-02 20:18:36
    Meglepően sok hibával játszott Szalay Attila együttese a Tisza-parti városban, és kevés kellett egy váratlan kudarchoz
  2. Labdarúgás: négy góllal vettek elégtételt a vezetéshez jutott örkényieken a gödöllőiek
    2023-11-04 17:38:29
    A bajnoki idény másik újonca már nem fogott ki Sipeki István együttesén, amely magabiztosan szerezte meg a három pontot
  3. Labdarúgás: az újonc vetett véget a gödöllőiek veretlenségi sorozatának
    2023-10-21 16:24:25
    Városunk tizenegye utoljára március 18-án kapott ki bajnoki mérkőzésen, akkor is hazai környezetben…
  4. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  5. Atlétika: ismét kitett magáért a gödöllői fiatalok ugró- és dobószekciója
    2023-06-05 11:32:28
    Június első hétvégéjén, Nyíregyházán versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  6. Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren
    2023-05-15 10:55:46
    Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  7. Pontszerző gödöllői helyezés a Sport XXI Aquatlon Országos Döntőben
    2023-05-09 17:50:24
    A mindössze 8 esztendős Galli Ádám az újoncok között lett nyolcadik a helyi uszodában és az egyetemi atlétika pályán lezajlott viadalon
  8. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  9. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  10. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  11. Labdarúgás: cserék góljaival fordított a Gödöllői SK Bugyiban
    2022-09-04 19:04:50
    Városunk bajnoki címvédő csapata három héten belül másodszor múlta felül a Pest megyei I. osztály újoncát
  12. Cselgáncs: gödöllői bronzérmek Szegedről
    2022-06-05 14:13:08
    Baráth Gergő az újoncok és a serdülők között egyaránt harmadik lett, míg Krakóczki Máté az ifik között nyert medáliát a nemzetközi viadalon
  13. Labdarúgás: ötössel küldte haza a Gödöllő az újonc Pereget
    2022-04-09 18:42:56
    Városunk tizenegye ezúttal is hátrányból fordította a maga javára az eredményt, és továbbra is harcban van a bajnoki címért
  14. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  15. Röplabda NB I. Liga: év eleji játékkal is összejött a gödöllői siker
    2022-01-22 18:17:53
    Az újonc veszprémiek ősszel 45 pontot termeltek Szalay Attila együttese ellen, idén januárban 55 egységig jutottak
  16. Röplabda NB I. Liga: nem okozott gondot a gödöllőieknek az újonc Kispest legyőzése
    2021-10-30 19:21:31
    Hiába nyert magabiztosan Szalay Attila együttese, rosszabb pontarányának köszönhetően visszacsúszott a bajnoki tabellán
  17. Röplabda NB I. Liga: magabiztos gödöllői siker az újonc otthonában
    2021-10-16 17:37:12
    Szalay Attila csapatának tagjai a Veszprémi SC vendégeként mutatkoztak be az új bajnoki idényben, tették ezt szettveszteség nélkül
  18. Labdarúgás: elhozta a három pontot az újonc otthonából a gödöllői tizenegy
    2021-10-02 17:24:09
    Győri Zoltán együttese kétgólos sikert aratott Kiskunlacházán, amivel továbbra is a bajnoki tabella élvonalában tanyázik
  19. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  20. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  21. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  22. Röplabda NB I. Liga: sima gödöllői siker a pécsi újonc otthonában
    2020-10-03 18:13:55
    Szalay Attila csapatát nem zavarta meg a pályaválasztói jog felcserélése, és szettveszteség nélkül teljesítette a bajnoki évad első kihívását
  23. Atlétika: Fazakas Soma nyerte a legfényesebb medáliát az újonc és serdülő ob-n
    2020-09-21 10:11:18
    A Gödöllői EAC tehetségei mindent egybevetve hat érmet szereztek a tatabányai háromnapos viadalon
  24. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  25. Nyári jégkorong-tábort szervez a gödöllői hoki klub
    2020-06-12 18:36:08
    Augusztus elején, Sátoraljaújhelyen, a Zemplén Kalandparkban gyűlnek össze a sportág ifjú szerelmesei, régiek és újoncok egyaránt
  26. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  27. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  28. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  29. Röplabda: megküzdöttek a vereségért a gödöllői fiatalok
    2019-10-12 18:48:33
    Hiába állt közel a pontszerzéshez Szabados István együttese, az NB I-es újonc székesfehérváriak a maguk javára fordították a meccset
  30. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban