Találatok száma: 240

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Újból megtelt atlétapalántákkal a SZIE Sportcsarnok
    2017-12-04 10:43:28
    Több mint félezer lurkó mérte össze a tudását a Gödöllői EAC által rendezett SPORT XXI program versenyén
  2. Nagy lelkesedéssel versenyeztek a kölyökatléták
    2017-10-16 14:43:53
    A helyi egyetem sportcsarnokában mérték össze tudásukat a veresegyházi, az aszódi és a gödöllői gyerkőcök
  3. Öt versenyen remekeltek a gödöllői fiatal atléták
    2017-10-02 08:35:56
    Hazai- és nemzetközi szinten is bizonyíthatták felkészültségüket városunk sportolói szeptember végén, október elején
  4. Ismét csillogtatták erényüket a GEAC atlétapalántái
    2017-09-18 09:07:08
    Az U16-os rúdugrók Ausztriában versenyeztek, míg a legkisebbek a Sport XXI egyéni pályaversenyen álltak rajthoz
  5. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek
  6. Gyermekatlétákat toboroz a GEAC
    2017-08-30 10:19:11
    Aki szeretné, hogy lurkója játékosan sokoldalú fejlesztést kapjon, várják a sportok királynője csapatába
  7. Éremeső és balszerencse
    2017-08-28 10:51:50
    Kilenc éremmel zárták a gödöllői ifjúsági és junior atléták a Magyar Liga döntőt. Mihály Ádám egyéni csúccsal lett aranyérmes
  8. Nem élték túl a selejtezőt a gödöllői atléták a junior Eb-n
    2017-07-21 18:29:31
    Renner Luca magasugrásban, Simonváros Csanád rúdugrásban maradt el a legjobb 12 közé jutást érő eredménytől
  9. Tizedikként zárt Répási Petra az U23-as kontinensviadalon
    2017-07-15 17:20:13
    A Gödöllői EAC atlétája 100 méteres síkfutásban az elődöntőig jutott a lengyelországi Európa-bajnokságon
  10. A dobóatléták fényezték a gödöllői műhely munkáját
    2017-07-10 08:03:12
    Eszenyi Napsugár két érmet szerzett a serdülőknél, az újoncoknál a rúdugrók voltak a legsikeresebbek
  11. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  12. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  13. A Gödöllői EAC négy atlétája segítette az ifjúsági válogatottat
    2017-06-17 10:51:04
    Mihály Ádám négy és fél méter fölé került rúdugrásban, amivel második lett a négy nemzet miskolci viadalán
  14. Gödöllői Liga-sikerek a pünkösdi Budapest Open Nemzetközi versenyen
    2017-06-05 11:24:42
    A GEAC atlétái ezúttal a mátyásföldi Ikarus-pályán igazolták jó formájukat. Egyéni csúcsok is születtek
  15. Kölyökatléták rivalizáltak Gödöllőn
    2017-06-02 17:41:32
    Több mint száz gyerek mérte össze a tudását a sportág egyetemi centrumában. A legjobban a Csirkecombok teljesítettek
  16. Gödöllői sportpénz-elosztás: szubjektív csavarás az objektív tényeken
    2017-06-01 17:08:09
    Alapos átrendeződések az önkormányzati támogatásban. Az élvonalban teljesítő atléták és röplabdások buktak a legtöbbet
  17. Tizenhat GEAC-érem adott alapot a hangos énekszónak
    2017-05-30 08:38:21
    Debrecenben jártak az egyetemi klub gyermekatlétái, aki 4 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzmedáliát gyűjtöttek a „kis ob-n”
  18. Gödöllői atlétalurkók óriási sikerei a diákolimpián
    2017-05-26 17:46:52
    Kriszt Sarolta országos csúccsal lett aranyérmes többpróbában, Eszenyi Napsugár pedig kislabda-hajításban diadalmaskodott
  19. Felnőttek nélkül is remekeltek a gödöllői atléták a csapatbajnoki elődöntőben
    2017-05-15 10:21:46
    A GEAC a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, és a 3. helyet elcsípve jutott a szeptemberi fináléba
  20. Gödöllői medáliahalmozás a serdülő és ifi ügyességi csapatbajnokságon
    2017-05-08 11:14:32
    Kiválóan szerepeltek a GEAC fiatal atlétái a Csehországban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyén is
  21. Nem fukarkodtak az egyéni csúcsokkal a gödöllői atléták
    2017-05-01 10:28:14
    Győrben és Tiszaújvárosban hangoltak a szabadtéri szezonra a GEAC fiataljai. Főleg a gerelyhajítók voltak formában
  22. Szenzációs gödöllői bronzérem a veterán atléták fedett pályás világbajnokságán
    2017-04-14 10:16:06
    A GEAC versenyzője, Bucherna Nándor gerelyhajításban állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  23. Jól hajítottak gerelyt és kiválóan futottak a gödöllői atléták
    2017-04-03 10:59:28
    Április első napján több számban is GEAC-siker született a hazai rendezésű versenyen és a Pólus Futónapon
  24. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb
  25. Gödöllői rúdugró bronz tető alatt
    2017-02-20 10:23:03
    Simonváros Csanád egyéni legjobbjának beállításával szerezte meg a helyi atlétacsapat egyetlen érmét az ob-n
  26. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  27. Bécsben és Nyíregyházán jeleskedtek a gödöllői atléták
    2017-01-16 16:29:00
    Ajide Dániel 60 méteres gátfutásban volt a legjobb. Soos Levente és Dobrányszky Laura magasugrásban diadalmaskodott
  28. Színültig telt atlétapalántákkal a gödöllői egyetem sportcsarnoka
    2016-12-05 09:30:29
    Részvételi rekord: két korosztályban közel félezer gyerek mérte össze a tudását a Sport XXI versenyen
  29. Gödöllői atléta-érmek Budapest nyílt gyermekbajnokságán
    2016-10-20 17:40:21
    Október harmadik vasárnapján a Margitszigeten jeleskedtek a GEAC U11-es és U13-as tehetségei