Találatok száma: 599

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  2. Jelentős mértékű állami pénz érkezik Gödöllőre a következő években
    2021-10-08 10:14:36
    Az egyetem működtetésére fél évtizedre 120 milliárd forintot hagytak jóvá, a királyi kastély idén és a közeljövőben több százmillió forintos többletforrással kalkulálhat
  3. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  4. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  5. Mi az, ami előre viszi az értékesítőt?
    2021-09-19 13:57:10
    Ez a szakma mindennapos küzdelem, amiben nem biztos, hogy a nap végén abszolút nyertesnek érezzük majd magunkat
  6. Kézilabda: küzdelmes meccset nyertek a gödöllői fiúk
    2021-09-18 19:08:18
    A Pilisvörösvár ellen mutatkozott be az új bajnoki idényben Bartos Gábor együttese, amely végül x góllal bizonyult jobbnak riválisánál
  7. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  8. A nemzeti parkok különleges világába kalauzolnak Gödöllőn
    2021-09-10 10:40:57
    A közönség a tíz nemzeti park igazgatóságának kínálatával és különleges természeti értékeivel ismerkedhet meg a királyi kastély területén
  9. Atlétika: gödöllői éremözön az utánpótláskorúak viadalain
    2021-08-30 09:28:20
    A helyi egyesület fiatal tehetségei Miskolcon és Szolnokon halmozták a sikereket, többen új egyéni rekordot is elértek
  10. Neked pár száz forint, nekik hátránymentes iskolakezdés!
    2021-08-29 10:33:16
    Tanszereket és egyéb, kisebb értékű oktatási eszközöket gyűjt a gödöllői Hely az Érték Városvédő Egyesület szeptember 1-jén, az esti órákig
  11. Küldj képeket a gödöllői Duflex fotópályázatára!
    2021-08-27 16:53:00
    A húsz év alatti fiatalok október 31-ig pályázhatnak az értékes díjakra tetszőleges- és/vagy természetfotó témakörökben
  12. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  13. A Gödöllői EAC elnöke reméli, hogy a show folytatódik
    2021-08-03 14:53:04
    Kriszt Balázst a sporttörténelmi olimpiai sikerek kapcsán kértük arra, hogy értékelje az eredményeket, vonja le a következtetéseket
  14. Gödöllői zenekarok! Jelentkezzetek a Roxiget Fesztiválra!
    2021-07-10 10:34:05
    A tizenhetedik alkalommal lezajló verseny győztese 100 ezer forint értékű hangszer- és hangtechnikai utalványt is nyer
  15. Milyen mértékben helyettesíthetik a robotok az általunk végzett házimunkát a következő pár évben?
    2021-07-07 10:49:01
    Ötven évvel ezelőtt csupán a sci-fi regények lapjain találkozhattunk a robotika szóval, a világ azóta nagyot változott…
  16. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  17. Felmérték a romos babati istállókastély állapotát
    2021-06-30 10:45:36
    A részletes vizsgálathoz az épületek megőrzése érdekében, a MATE által fejlesztett mesterséges intelligencia alapú rendszert használták
  18. Mozogni vágyó gödöllői hölgyek! Irány a Málnárium!
    2021-06-18 08:23:36
    Május elejétől újra elindultak a köredzések, amik számos újdonsággal és szolgáltatással is kiegészülnek
  19. A vöröshere érdemeinek nyomában
    2021-06-15 08:29:57
    A növenynek értékes gyógyító tulajdonságai is vannak, mivel – többek között – kiváló gyulladáscsökkentő
  20. Szálloda-per: jogerőssé vált a gödöllői önkormányzat 675 milliós fizetési kötelezettsége
    2021-05-26 10:02:05
    Bekövetkezett az, amire számítani lehetett: jelentős mértékű anyagi terhekkel kell szembesülnie a városvezetésnek
  21. Nyolc érmet nyertek házigazdaként a gödöllői akrobatikus tornászok
    2021-05-23 11:01:13
    Immár 18. alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt a máriabesnyői általános iskola tornatermében
  22. Implantológia felsőfokon
    2021-05-21 11:26:48
    Rosszabb esetben azzal kell szembesülnünk, hogy elveszítünk egy vagy több fogat, ekkor azonnal felértékelődik a fogászati beavatkozások fogalma
  23. Kulturális csoportokért lobbiznak a Szövetség Gödöllőért képviselői
    2021-05-18 18:39:32
    Kolozs Csaba és Péterfi Gábor arra kérték a polgármestert, hogy adja vissza a támogatást a helyi, döntően zenei és színházi formációknak
  24. Hét éremmel tértek haza Újpestről a gödöllői dzsúdó-palánták
    2021-05-17 17:18:40
    Ezen felül öt értékes helyezést is magukénak tudhattak a serdülő és diák korosztályban tatamira lépett fiatalok
  25. A Decentraland elképesztő világa a digitális földértékesítés lehetőségével
    2021-05-14 11:13:08
    Különösen akkor lesz izgalmas a bejegyzés olvasása, hogyha komolyan érdeklődünk a témakör részletei iránt
  26. Magyarország értékei az Európai Unióban címmel hirdetett rajzpályázatot a gödöllői kastély
    2021-05-09 13:45:59
    A kezdeményezés felsőtagozatos és középiskolás diákok számára nyújt lehetőséget arra, hogy június 15-ig elkészítsék és beadják alkotásaikat
  27. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  28. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  29. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  30. Hetvenketted részére csökkent a Gödöllői Sport Klub bérletidíj-fizetési kötelezettsége