Találatok száma: 599

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Gödöllői sakkbarátok vállalható mértékű veresége
    2017-02-27 10:24:50
    A GSBE első számú csapatát a tizenegy táblán erősebb játékossal kiállt BEAC győzte le. A második számú egység nyert a Biatorbágy II. ellen
  2. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  3. A panellakásoké a főszerep Gödöllőn is
    2017-01-31 18:44:28
    Ingatlanpiaci változásokról és az aktuális tendenciákról készített tájékoztatót az Ingatlannet.hu
  4. Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn
    2017-01-29 17:25:07
    A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon
  5. Tizenkilencedszer adták át a Gödöllő Kultúrájáért díjat
    2017-01-23 11:02:22
    Ebben az esztendőben Csányi István és a Cimbaliband zenekar eddigi tevékenységét ismerték el
  6. Atlétika: fagyosan indult a fedett pályás gyermekverseny
    2017-01-09 10:51:36
    Hat érmet nyertek a Gödöllői EAC fiataljai Dunakeszin. Szamos András egyéni csúcsot ért el rúdugrásban
  7. Évzáró rangadót nyertek Gyöngyösön a gödöllői futsalosok
    2016-12-19 20:53:05
    Baranyai Pál együttese rendkívül fontos három pontot szerzett idegenben, amivel rájátszást érő pozícióban van
  8. Remi-eredménnyel álltak fel az asztaltól a gödöllői sakkozók
    2016-11-28 10:15:20
    A GSBE második számú egysége vállalható mértékű fiaskóval tudta le az esélyesebb rivális elleni meccsét
  9. Egálra mentett futsal-derbi az ördögök ellen
    2016-11-04 21:13:29
    A vendég kazincbarcikaiak két góllal is vezettek az alsóházi bajnoki rangadón, a házigazda gödöllőiek azonban beérték őket
  10. Kismértékű fiaskókkal zárták az októbert a gödöllői sakkbarátok
    2016-10-31 11:16:45
    A hazai asztalok sem segítettek: A GSBE a Salgótarjántól, a GSBE II. a Pomáztól szenvedett vereséget
  11. Vajda Gyöngyvér vehette át idén a Körösfői-emlékplakettet
    2016-10-30 02:12:36
    A Gödöllő Táncszínház koreográfusa harmincötödikként csatlakozott a művészeti díjjal elismertek köréhez
  12. Kézilabda: értékes gödöllői diadal Hevesen
    2016-10-29 20:44:02
    Az első félidőben nagyon kevés gól esett. Bartos Gábor gárdája hatékonyabb támadójátéknak köszönheti a sikert
  13. Odalett a PLER II. veretlensége Gödöllőn
    2016-10-15 20:11:35
    Bartos Gábor kézilabda-formációjának tagjai alaposan összekapták magukat, és hét góllal nyerték a rangadónak tekinthető összecsapást
  14. Vendégként nyertek a gödöllői kézis fiúk
    2016-09-25 18:35:28
    A második félidei teljesítményére lehet büszkébb Bartos Gábor csapata. A juniorok kilenc góllal verték a XVI. kerületieket
  15. Gesztusértékű parkoló-építés közpénzből
    2016-09-20 17:12:12
    A gödöllői önkormányzat 15 millió forintot biztosít a LEAR-nek, amelynek TAO-ja segíti a sportcsarnok-beruházást
  16. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  17. Gazdag gödöllői éremtermés az atlétikai szuper liga döntőn
    2016-09-05 10:55:41
    Összesen 11 medáliát nyertek az egyetemi klub sportolói a pénzdíjas viadalon, és bizakodva készülhetnek a csapatbajnoki fináléra
  18. Hatmillió forintos telefonadományhoz jutott a Szent István Egyetem
    2016-08-31 10:34:31
    A támogatás javíthatja a gödöllői központú felsőoktatási intézmény építéstudományi karának mindennapi munkáját
  19. Utolsó útjára kísérték a tragikusan elhunyt gödöllői lányt
    2016-08-12 17:41:49
    A Dózsa György úti köztemetőben helyezték végső nyugalomra Zsófit, aki testi erejével próbálta megakadályozni, hogy ellopják az autóját...
  20. Bővült a Gödöllőn is szolgáltató Invitel menedzsmentje
    2016-08-04 18:49:52
    A nyár közepétől Majzik Ferenc lett a telekommunikációs társaság lakossági és kisvállalati értékesítési igazgatója
  21. Betörni sikerült, zsákmányolni nem
    2016-07-26 17:28:28
    Ékszereket akart lopni egy 55 éves férfi Mogyoródon, de tetten érték, és a gödöllői rendőrök kiérkezéséig visszatartották
  22. Közbeszerzést írtak ki a 2-es metró és a gödöllői HÉV összekötésének előkészítésére
    2016-07-25 16:57:11
    A projekt becsült értéke ötmilliárd forint, az ajánlatokat augusztus 24-éig várják a BKK illetékesei
  23. Fúvószenekari koncertek a gödöllői kastély díszudvarán
    2016-07-12 10:23:57
    Négy nap leforgása alatt két formáció szórakoztatja az érdeklődőket, akik ingyenesen hallgathatják a dallamokat
  24. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  25. Három érem jutott a gödöllői atlétáknak az U23-as és junior ob-n
    2016-06-27 08:31:33
    Ezen felül további értékes helyezéseket is szereztek városunk sportolói a szombathelyi viadalon
  26. Éremtaszító végjátékba bonyolódtak a gödöllői juniorok a kézilabda bajnokok tornáján
    2016-06-13 17:37:29
    Városunk csapata öt nappal az esemény előtt kapott meghívást a csömöri eseményre, ahol simán nyerték csoportmeccseiket
  27. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról
  28. Gödöllői sportpénz átrendeződés: előretörtek az atléták, bánhatják a vívók
    2016-06-08 08:45:44
    A szabadidős szakosztályok közül idén az íjászok és rögbisek vezetik az önkormányzati támogatási rangsort
  29. Kézilabda: megyebajnoki címet szereztek a gödöllői juniorok
    2016-06-04 22:11:57
    Mácsár Gyula aranyérmes tanítványai nagy fölénnyel nyerték a budaörsi döntőt a solymári fiatalok ellen
  30. Magas rangú lengyel állami kitüntetésben részesült a gödöllői származású pap