Találatok száma: 35

Oldalak: 1 2
  1. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  2. Strandröplabda European Team Cup: gödöllői lányok bronzérme Pozsonyban
    2023-10-01 10:30:31
    A GRC játékosaiból álló magyar egység az elődöntőben elszenvedett vereség után javított a harmadik helyért zajló párharcban
  3. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  4. Labdarúgás, osztályozó az NB III-ért: a következő idényt is a megye egyben kezdi a gödöllői tizenegy
    2022-06-12 19:06:52
    A harmadosztályú tagságért zajló párharcot a Csornai SE együttese 2-1-es összesítéssel nyerte városunk legénységével szemben
  5. Labdarúgás: Csornán át vezet a Gödöllő útja az NB III-ba
    2022-05-31 13:08:13
    Az osztályozó párharcának első mérkőzését városunkban rendezik meg, a visszavágót pedig a Győr-Moson-Sopron megyei bajnok otthonában
  6. Két nap alatt véget ért a Magyar Kupa kaland a gödöllői hatos számára
    2020-09-27 12:48:24
    Városunk röplabdásai az oda-visszavágós párharc során két szettben is rápirítottak a jobb erőkből álló Békéscsabára
  7. Magyar Kupa: a Békéscsaba ellen kezd a gödöllői a röplabda-csapat
    2020-08-13 10:46:11
    Október végéig, oda-visszavágó alapon kell lejátszani a meccseket. A párharc továbbjutója a legjobb nyolc közé kerül
  8. 19 éve nem volt ilyen mélyponton a gödöllői röplabda-csapat
    2018-04-07 20:00:36
    Városunk hölgykoszorúja három meccsen bukta el az NB I. Liga elődöntőjének párharcát, így a 9. helyért mérkőzhet a Budaörssel
  9. Röplabda: újabb léket kapott a gödöllőiek hajója
    2018-04-04 20:54:28
    Városunk csapata Szombathelyen is elvérzett az NB I. Liga elődöntőjének párharcában, amivel nehéz helyzetbe került
  10. Nem áprilisi röplabda-tréfa: megérdemelten nyert a Haladás Gödöllőn
    2018-04-01 20:06:07
    A Penta-hatosnak csak epizódszerep jutott az NB I. Liga elődöntő párharcának első összecsapásán. Idegenben kell javítani
  11. Lenullázták a gödöllői futsalosokat a Magyar Kupa negyeddöntő visszavágón
    2018-02-22 01:24:28
    Jó helyzetből kezdte Baranyai Pál csapata a párharc második meccsét, ám végül fejet kellett hajtani a DEAC egysége előtt
  12. Röplabda Magyar Kupa: sima berényi brillírozás Gödöllőn
    2017-12-05 20:41:12
    Nagyon úgy tűnik, hogy a január eleji visszavágó formalitás lesz a két csapat párharcában. A Penta-hatosnak csodára volna szüksége
  13. A TFSE ellen kezd a Gödöllő a röplabda Magyar Kupában
    2017-08-18 14:03:18
    Továbbjutás esetén a Jászberény-Palota párharc győztese következik a legjobb négy közé jutásért
  14. Gödöllői szettrablás a honi sztárcsapat ellen
    2017-03-22 19:44:09
    Elkezdődött a negyeddöntő párharca. Városunk hatosa hátrányba került a bajnoki címvédő Békéscsaba otthonában
  15. Röplabda MK: negyeddöntős gödöllői lányok
    2016-11-24 19:31:21
    A GRC együttese nagyon simán teljesítette a TFSE elleni párharcot, a rivális szettsikerre sem volt képes
  16. Visszahozták a sírból a Nyíregyháza elleni párharcot a gödöllői röplabdás lányok
    2016-04-09 20:11:17
    Városunk csapata az 5. helyért lezajló csatában lesz érdekelt, ahol Hollósy László MTK-ja ellen kell felvenni a kesztyűt
  17. Tizenegy év után nem játszhat bajnoki elődöntőt a gödöllői röplabda-csapat
    2016-03-16 19:52:21
    A negyeddöntő második meccsén veretesebb volt Szabados István együttese, amely a Vasas-Nyíregyháza párharc vesztesével folytatja
  18. Csúfos újpesti vereséggel kezdte a negyeddöntő párharcát a gödöllői röplabda-csapat
    2016-03-12 18:11:44
    Szabados István együttese nem veszíthet több mérkőzést, ha a legjobb négy közé akar kerülni a bajnokságban. Csoda lenne…
  19. Kézilabda: felemás Gödöllő-Heves párharc
    2015-11-28 21:54:54
    A felnőttek elvéreztek, ám a száz százalékos mutatóval őszi bajnok juniorok alaposan kitömték a riválist
  20. Röplabda: indul a Gödöllő - Mladost összecsapássorozat
    2015-11-10 16:07:28
    A horvát fővárosban kezdődik a Challenge-kupa párharc, a visszavágót a helyi egyetem sportcsarnokában rendezik meg
  21. Életben tartották bronzálmukat a gödöllői röpis lányok
    2015-05-10 19:34:21
    A párharc harmadik meccsén sikerült a szépítés az UTE ellen. Folytatás a lilák otthonában
  22. Eltékozolták pályaelőnyüket a gödöllői röplabdás lányok
    2015-04-12 19:52:34
    Ötjátszmás, fordulatos csatában bukta el a bajnoki elődöntő nyitómeccsét a címvédő Békéscsabával szemben a TEVA-hatos
  23. Csak aranyszett segíthet a gödöllői röplabdás lányokon
    2015-01-22 20:31:41
    A párharc első meccse után a négy között újoncnak számító UTE csapata került közelebb a Magyar Kupa döntőhöz
  24. Elődöntős a gödöllői hatos a röplabda Magyar Kupában
    2014-12-17 20:38:16
    A bajnoki címvédő Békéscsabát drámai aranyszettben búcsúztató UTE lesz a mieink ellenfele a januári párharcban
  25. Szombathelyen szállnak be a Magyar Kupába a gödöllői röplabdás lányok
    2014-11-18 08:20:10
    A bajnok Békéscsabával került egy ágra Horváth András csapata, amelynek három párharcot kell megnyernie a döntőbe jutásért
  26. A Békéscsaba kiejtésével kettőt ugorhat előre a gödöllői röplabda-csapat
    2014-11-11 12:33:46
    Visszalépett a magyar-magyar párharc továbbjutójára váró párosítás azeri résztvevője a nemzetközi kupaszerepléstől
  27. Gödöllő-Schwechat párharc lesz a Challenge-kupában
    2014-06-13 10:24:05
    Városunk női röplabdázói a selejtező szakasz első körében kapcsolódnak be a nemzetközi sorozatba. Ha továbbjutnak, a Békéscsabával meccselnek
  28. Izraeli kalandba vágnak a gödöllői röplabdások
    2013-12-10 08:44:04
    A Challenge-kupa legjobb 16 csapata közé jutás a tét. A fogadóirodák is szemet vetettek a párharc mérkőzéseire
  29. Kijelölték a Gödöllő-Hartberg párharc játékvezetőit
    2013-07-09 18:10:42
    Városunk röplabdás lányai német, török, bosnyák és román ítészek felügyelete alatt terelik majd a játékszert a Challenge-kupában
  30. Egyenlített a Vasas a bajnoki döntő párharcában
    2013-04-13 18:29:18
    Városunk röplabdázóinak csak momentumai voltak, a szettek közben ugyan többször is vezettek, de a végjátékokat rendre elpackázták