Találatok száma: 347

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Felborult egy személyautó az M3-ason Gödöllőnél
    2015-07-05 12:38:30
    A sofőr súlyos sérüléseket szenvedett. Perceken belül két gépkocsi ütközött össze a sztráda másik oldalán
  2. Magánlaborral és horgász szövetséggel kooperál a SZIE
    2015-06-10 18:16:21
    Bő egy nap leforgása alatt két stratégiai együttműködési megállapodást szignóztak a gödöllői felsőoktatási intézményben
  3. Világhírnév 10 perc mozgással
    2015-06-05 10:03:41
    A női klubtagok férjei is betekinthetnek a gödöllői Curves június 19-21. közötti Guinness-rekord kísérletébe
  4. Év boltja lett a Gödöllő Coop Zrt. veresi egysége
    2015-05-22 13:25:12
    A főtéri, nemrégiben megújult üzlet a szupermarket kategóriában érdemelte ki a rangos elismerést
  5. Világrekordra készülnek a gödöllői Curves klubban
    2015-05-08 09:06:55
    Ötven óra alatt ezer hölgy edz folyamatosan. Bárki részese lehet a szenzációs eseménynek. Regisztráljon!
  6. Futsal: megtorolta a gödöllői villámrajtot a bajnokaspiráns
    2015-04-20 20:29:54
    Nulla-kettőről pillanatok alatt talpra állt, és tíz per leforgása alatt zsinórban hat gólt lőtt a Nyírgyulaj
  7. Parádés hajrával nyertek a gödöllői futsalosok
    2015-04-10 23:59:37
    Fordulatos ütközetet vívott városunk csapata a monoriak ellen. Az utolsó másfél percben bejött a vészkapusos játék
  8. Három csillag superior minősítésre hajt a gödöllői hotel
    2015-03-21 10:12:54
    Újabb, színvonal- és biztonság-növelő fejlesztéseket terveznek a város szívében található szállodában
  9. Az utolsó percekre hagyták a kegyelemdöfést a gödöllői futsalosok
    2015-03-13 21:11:31
    Mindent egybevetve, magabiztos győzelmet aratott a végig fölényben játszó MAG-LOG a romhányiak ellen
  10. Ponttal debütált Nagy Dániel a gödöllői kispadon
    2015-02-28 16:59:23
    Közel negyven percig emberelőnyben játszott városunk tizenegye a tavaszi idénynyitón, de csak az egyenlítés jött össze
  11. Dudaszós góllal maradtak alul a gödöllői kézilabdázók
    2015-02-21 20:23:36
    Ritkán tapasztalható gólszegény első félidőt produkáltak a támadásban tragikomikus riválisok. Tizedmásodperceken múlott a hazai pontszerzés
  12. Futsal: gödöllői kettő hét Berettyóújfalun
    2015-02-09 23:36:19
    Az utolsó szűk tíz percben kapitulált városunk csapata az esélyesebb hajdú-bihariak otthonában
  13. Ellentétes félidőket produkálva maradtak alul a gödöllői futsalosok
    2015-01-30 21:10:21
    Húsz perc után vezetett városunk csapata az esélyesebb nagykátaiak ellen. A szünet után fordult a kocka, ötöt rúgtak a vendégek
  14. Gödöllői siker az első téli Spartan Race-en
    2015-01-26 16:38:50
    A Villa Grande Dream Team crossfit csapata több mint 20 perccel utasította maga mögé a mezőnyt a szlovákiai megmérettetésen
  15. Kettős gödöllői siker a Perényi Béla sakk-emlékversenyen
    2015-01-19 08:56:53
    Reznák Attila veretlenül nyerte a rangos nemzetközi megmérettetést, klubtársa, Veréb Gábor előtt
  16. Fordulatos ütközetet bukott el a GEAC
    2014-11-23 15:47:32
    Az egyetemi focisták védelme az utolsó bő tíz percben kétszer is kapitulált, így elmaradt a pontszerzés az Iklad ellen
  17. Rendkívüliztek a gödöllői városatyák
    2014-11-20 09:11:38
    Három és fél perc alatt letudták a napirendi pontokat, majd mindenki mehetett a dolgára
  18. Troopers-siker a Gödöllői Kalózok ellen
    2014-11-08 19:34:42
    Barátságos amerikaifoci-meccset rendeztek a Táncsics Mihály úti sportcentrumban
  19. Mázli is kellett a dabasi tizenegy gödöllői pontrablásához
    2014-10-25 16:09:50
    Nagy Roland duplázott a hajtós, műfűre száműzött derbin, ahol két percen múlt a hazai gárda pontszerzése
  20. Harmadszor keserítette meg vendéglátóját a GSK
    2014-10-18 16:17:09
    Jenei Sándor focicsapata ezúttal Százhalombattán nyert. Pár perc hiányzott ahhoz, hogy a GEAC pontot szerezzen Csőváron
  21. Kevés a virsli és a sör!
    2014-10-01 12:10:47
    Gémesi György: ha nem megy a gyógyvíz-hasznosítás, akkor is megpróbálkozunk valamilyen vizesblokkal
  22. A térfélcsere után véreztek el a gödöllői teremlabdarúgók
    2014-09-22 22:02:16
    Az első játékrészben döntetlenre állt városunk csapata a REAC ellen, majd négy-nullra elbukta a második húsz percet
  23. Nem jutott a középfutamba a Gödöllőt képviselő lovas a Nemzeti Vágtán
    2014-09-20 19:45:03
    Szilágyi Zoltán és Covásna több mint hat másodperccel maradt el a továbblépést érő második helytől
  24. Operett-slágerekkel is díjazták Gödöllő két vállalkozóját
    2014-09-17 16:27:50
    Czédly Mónika és Sebők Ferenc érdemelték ki a díszoklevelet, a pelikános kutat ábrázoló bronzplakettet és a városcímeres asztali zászlót
  25. Világrekorder gödöllői táncosok
    2014-09-15 06:23:42
    A Fricska tagjai közel négyezer leütést produkáltak két perc alatt, másodpercenként negyvenegyet. A korábbi csúcs 38 volt
  26. Michael Flatley világrekordjára törnek a gödöllői táncosok
    2014-09-08 13:18:34
    Szeptember 14-én este fél hattól a Belvárosi napok szabadtéri színpadán zajlik majd le a kísérlet. Cél a 35 kopogás/másodperces csúcs megdöntése
  27. Perújítás a bozótvágóval és viperával támadó gödöllői férfi ügyében
    2014-08-31 15:05:58
    Súlyosbodhat a vádlott három év próbaidőre felfüggesztett börtönbüntetése. Az ügyet a Budapest Környéki Törvényszéken tárgyalják
  28. Triplázott a gödöllői sprinterlány a Szuper Liga döntőn
    2014-08-31 09:20:25
    Kaptur Éva 100, 200 és 400 méteren lett aranyérmes Debrecenben, az először megrendezett pénzdíjas atlétikai viadalon
  29. Technikai okok miatt maradt le a képernyőről a szabadság napi gödöllői program
    2014-07-07 11:54:09
    A Duna TV Zrt. idén is közel állónak tartotta az alsóparki műsor szellemiségét, a helyszíni közvetítés azonban elmaradt
  30. 23 évi fegyházbüntetést kapott a gödöllői hölgy gyilkosa
    2014-06-24 11:50:37
    Az ítélet nem jogerős, az elkövető ügyvédje enyhítésért fellebbezett, az ügyész tudomásul vette a bíróság döntését