Futsal: távolodik a MAG-LOG Gödöllő a dobogótól

2016-03-18 21:01:18

Rangadóra készült a MAG-LOG alakulata, amely a gödöllőieknél két ponttal többel rendelkező csengeriek ellen szállt harcba. A hazaiak tisztában voltak vele, sikerükkel beelőzik az elsősorban saját „oroszlánbarlangjukban” eredményes vizitálókat.
Ezúttal azonban a szatmári fiúk rácáfoltak arra, hogy idegenben fóbiájuk lenne. Már az első félidőben, majd a második játékrész elején megalapozták sikerüket (5-1) a sok hibával, illetve a kritikus pillanatokban nem kellő összpontosítással játszó gödöllőiekkel szemben. Tizenhat perc volt hátra a találkozóból, amikor Baranyai Pál formációja egy gólra megközelítette a vizitálókat, de ennél többre nem futotta a dobogós pozíció megszerzésétől egyre távolodó vendéglátók erejéből.

NB II., Keleti-csoport, 20. forduló:
MAG-LOG Team CFT Gödöllő – Csenger Petőfi DSZ SE 5-6
(1-3)
Gödöllői góllövők: Varsányi Botond (3), Magyar Zsolt (2).
Tizenkilenc mérkőzés alapján a MAG-LOG Gödöllő csapata 32 ponttal, 125-86-os gólkülönbséggel a 7. helyen áll a csoport tabelláján.