2022-06-17 16:23:51
    Az oktatási és kutatási szempontból egyaránt jelentős szerepet betöltő intézmény ötszáz napja aktív szereplője az agrárközéletnek
  2. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  3. Közösen fejleszti az élelmiszerlánc biztonságát a gödöllői egyetem és a Nébih
    2022-06-10 10:39:30
    A felek közös oktatási-kutatási projekteket valósítsanak meg, és szakmai céljaik érdekében együttesen mozgósítsák tudásbázisukat és kapcsolatrendszerüket
  4. Egymilliárd forintos támogatást élvez a körforgásos gazdaság a gödöllői egyetemen
    2022-06-08 17:17:40
    A Szent István Campus és tangazdaságai által termelt biohulladékot szelektíven gyűjtik össze, és helyben zajlik majd annak kezelése is
  5. Atlétika: minden színű éremből jutott a gödöllőieknek a Budapest Openen
    2022-06-06 10:15:42
    Június első hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC korosztályos tehetségei is jeleskedtek
  6. Cselgáncs: gödöllői bronzérmek Szegedről
    2022-06-05 14:13:08
    Baráth Gergő az újoncok és a serdülők között egyaránt harmadik lett, míg Krakóczki Máté az ifik között nyert medáliát a nemzetközi viadalon
  7. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  8. A gödöllőiek örömmel fedezik fel, hogy végre egyetemvárosban élnek
    2022-05-20 11:26:53
    Így vélekedik Kocsi Tamás, a VSzC Madách Imre Technikum és Szakképző Iskola igazgatója a MATE-val kötött együttműködési megállapodás kapcsán
  9. Ötezer palántát adományozott a gödöllői egyetem a Katolikus Karitásznak
    2022-05-20 09:08:18
    A szervezetek képviseletében megszólalók fontosnak érzik, hogy friss zöldség kerüljön a rá-szorulók asztalára
  10. Hét középiskolával írt alá együttműködési megállapodást a gödöllői központú egyetem
    2022-05-17 16:48:18
    A MATE és a helyi, valamint térségbeli tanodák kooperációjának elsődleges célja a diákok tudatos pályaválasztása és továbbtanulásuk elősegítése
  11. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  12. Szucsák László mesteredző vehette át a Gödöllő Sportjáért életműdíjat
    2022-05-12 19:19:35
    Egyre erősebb jelek utalnak arra, hogy a világversenyeken is sikeres versenyzőket felvonultató MATE-GEAC a település legeredményesebb sportklubja
  13. Varázslatos nyár Gödöllőn: mesés környezetben, páratlan kulturális élményekkel
    2022-05-05 17:34:08
    Idén újra lesz Hangjegy Művészeti Fesztivál – Nyári Színház a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem főépületének díszudvarán
  14. Kutatói cseremegállapodást írt alá a gödöllői egyetem rektora Taskentben
    2022-05-02 10:11:25
    Dr. Gyuricza Csaba április utolsó napjaiban fontos szakmai találkozókon vett részt Üzbegisztán fővárosában
  15. Röplabda NB I. Liga: vesztett a Fehérvár ellen, így nem védheti meg bajnoki címét a gödöllői csapat
    2022-04-21 19:56:19
    Szalay Attila együttesének főként az első két játszmában voltak jó periódusai, a harmadikban már a vendégek akarata nyomatékosabban érvényesült
  16. Közel 305 millió forint támogatásból újult meg a MATE gödöllői kutatóépülete
    2022-04-20 16:45:38
    Energiahatékonyságot szolgáló korszerűsítést végeztek el a Mezőgazdasági Gépesítési Intézet Tessedik utcában található létesítményében
  17. A kétéltűek túlélési esélyeire hívja fel a figyelmet a gödöllői egyetem kutatója
    2022-04-13 16:05:16
    A közúti forgalom és a klímaváltozás is veszélyezteti a békák tavaszi ébredést követő vonulását a szaporodóhelyek felé
  18. Így válasszunk húsvéti sonkát!
    2022-04-09 10:50:57
    Hasznos tanácsokkal szolgált a gödöllői központú egyetem Állatitermék és Élelmiszertartósítási Technológiai Tanszékének munkatársa
  19. Félszáz pozícióval lépett előre a gödöllői egyetem a nemzetközi rangsorban
    2022-04-07 18:10:02
    A tavaly február óta MATE néven működő felsőoktatási intézmény a QS agrártudományi listáján javított a korábbi besorolásán
  20. Atlétika: Pataki Anna remekelt a berlini félmaratoni távon
    2022-04-04 11:14:18
    Nyolc éve nem teljesítette a kevéssel több mint 21 kilométeres távot magyar nő, mint a MATE-Gödöllői EAC versenyzője
  21. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  22. Példaértékű összefogással támogatja az ukrajnai menekülteket a gödöllői egyetem
    2022-03-25 10:12:19
    A helyi campuson gyűjtött adományok a Magyar Vöröskereszten keresztül jutnak el a rászorulókhoz
  23. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  24. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  25. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  26. Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2022-03-09 11:55:23
    2007-2015-ös születésű, gyors, ügyes, erős alkatú gyerekek jelentkezését várják március 16-ától az egyetemi centrumban
  27. 3D-nyomtatott biopolimer kulcsot kapott a minisztertől a gödöllői egyetem rektora
    2022-03-07 18:17:54
    A világon egyedülálló, a hulladékgazdálkodást elősegítő, körforgásos tudásközpont jött létre a MATE helyi kampuszán
  28. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  29. Szálláslehetőséggel és ezer euróval támogatja a kárpátaljai oktatókat a gödöllői egyetem
    2022-03-01 17:09:11
    A MATE campusain elkezdődött a tartós élelmiszerek és személyi higiéniai termékek gyűjtése is a kárpátaljai rászoruló magyar családok részére
  30. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni