Találatok száma: 258

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Idén is várja a jelentkezőket a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttábora
    2024-04-24 14:47:10
    A résztvevő 7-14 éves gyerkőcök – az atlétika mellett – több sportággal (vívás, sportlövészet, úszás, triatlon) is megismerkedhetnek
  2. Tovább erősödött a gödöllői központú a MATE pozíciója az agrár-világrangsorban
    2024-04-24 10:27:45
    A QS nyilvánosságra hozta a 2024-es eredménylajstromot, ahol a 151-200. helyezettek között van a helyi felsőoktatási intézmény
  3. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán
  4. Röplabda NB I. Liga: gödöllői előny az alsóházi rájátszás elődöntőjében
    2024-04-20 18:59:58
    Közlekedési dugó miatt késtek a szegediek, akik a kezdeti fellángolásuk után sima vereséggel távoztak a MATE sportcsarnokából
  5. Sportlövészet, olimpiai kvalifikáció: kevésen múlt Mészáros Eszter kvótaszerzése Rióban
    2024-04-16 17:01:42
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a női légpuskások 10 méteres számában közel állt az indulási jog megszerzéséhez, de norvég riválisa jobb volt nála
  6. Díjesőben fürdőztek a 2023-as év legjobb gödöllői sportolói és sportvezetői
    2024-04-04 19:13:31
    Ahogy azt már megszokhattuk, ezúttal is tarolt a MATE-GEAC. Rózsavölgyi Sándor kapta a város sportjáért járó elismerést
  7. Kiemelt vidéki sportszervezet lett a MATE-Gödöllői EAC
    2024-04-03 10:52:24
    A kormányhatározat alapján a nyolc szakosztályt működtető helyi egyetemi klub a harmadik kategóriába sorolt szervezeteknek járó támogatást élvezi
  8. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  9. Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn
    2024-03-16 11:25:46
    Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről
  10. Meghirdette toborzóját a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2024-03-13 15:48:56
    Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!
  11. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  12. Labdarúgás: hármat lőtt vendégként a Biatorbágynak a gödöllői tizenegy
    2024-03-09 17:32:36
    A házigazdák az első félidőben szépíthettek volna, de Németh Máté kapus bravúrosan hárította a tizenegyest
  13. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  14. Folytatódik a gödöllői központú MATE szakembereinek jelenélete Csádban
    2024-02-27 11:13:35
    Újabb szakmai képzések, projekttervek és projekthelyszínek egyeztetése, valamint termőterületek és állattartó telepek bejárása szerepel a programban
  15. MATE2030 – Cselekvő egyetemként a zöld jövő szolgálatában
    2024-02-19 18:00:39
    A stratégia azt 27 cselekvési tervet jelöl ki az egyetem számára, amiknek sikeres teljesítésével még tovább fejlődhet
  16. Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!
    2024-02-18 17:39:56
    A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója
  17. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  18. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  19. Tóth Tibor: A MATE Agrárcsoport társ a mezőgazdaságban
    2024-02-08 16:46:27
    Az újonnan életre hívott gazdasági társaság égisze alatt egyesülnek a gödöllői központú egyetem mezőgazdasági vállalatai
  20. A gödöllői központú MATE kutatói is segítik a mézhamisítás kiszűrését
    2024-02-07 10:32:09
    A Semmelweis Egyetem szakmai csapatával kidolgozott új labortechnikai módszer teszi hatékonyabbá a termékkör valódiságának igazolását
  21. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  22. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  23. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  24. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  25. A gödöllői kastélyban szentesítették az agrárium és a nemzetbiztonság kapcsolatát
    2024-01-19 10:50:20
    A MATE oktatási, kutatási, kiválasztási és tudományos célú együttműködési megállapodást kötött a Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálattal
  26. Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe
    2024-01-14 18:58:50
    A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett
  27. A MATE-Gödöllői EAC vívója is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2023-12-28 15:22:49
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen tíz kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a világbajnok kardválogatott tagjaként érdekelt
  28. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  29. Jelentős agrárfejlesztési program indult a Csádi Köztársaságban a MATE szakmai vezetésével