Találatok száma: 251

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  2. Meg vannak számlálva a gödöllői piac-cég napjai
    2023-11-17 18:23:00
    A belvárosi kereskedelmi egységet januártól a VÜSZI NKft. működteti, Hatolkai Máté a Kalória mellett a Piac Kft-t is vezetheti
  3. Közel 10 milliárd forintos energiahatékonysági fejlesztés zárult le a MATE gödöllői campusán
    2023-11-14 15:12:50
    A fejlesztés során 1.733 nyílászáró cseréje, mintegy 20 kilométer hosszúságú fűtéscső-hálózat kiépítése, valamint 5.310 négyzetméteres felületű tető szigetelése valósult meg
  4. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői ezüstérem a nemesvámosi terepen
    2023-11-12 09:45:44
    A MATE-GEAC frissen szerződtetett hosszútáv-futója, Farkas-Ohn Kinga érte el a legjobb helyezést a versenysorozat 2. fordulójában
  5. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  6. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  7. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  8. Rohamosan fejlődik a klímatechnika
    2023-09-30 13:29:53
    A rendszereket forgalmazónál tisztában vannak azzal, hogy mik a legmodernebb megoldások, és mik az ügyfelek igényei
  9. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  10. Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején
    2023-09-17 16:42:37
    A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  12. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  13. Csák János Gödöllőn: a felsőoktatás ugyanazon a „polcon” van, mint a családpolitika
    2023-09-05 13:07:50
    Szeptember második munkanapján megnyitották a MATE második tanévét a Grassalkovich-kastély lovardájában
  14. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  15. Világelső a gödöllői egyetem komposztálótelepe
    2023-08-31 12:57:33
    A helyi campuson képződő összes biológiailag lebomló hulladékot helyben hasznosítja a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
  16. Légy Te is szuperhős! Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2023-08-29 17:02:11
    Elsősorban 7-12 éves korú, gyors és ügyes gyerkőcök jelentkezését várják a sportok királynője helyi csapatába
  17. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  18. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  19. Három új szakirányú továbbképzést hirdet a gödöllői egyetem
    2023-08-10 17:55:22
    A 2023 őszén az intézmény különböző kampuszain induló kurzusokra augusztus 15-ig lehet jelentkezni a MATE honlapján
  20. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  21. Atlétika: Mátó Sára bronzérmével az egyik legjobb gödöllői atléta lett az Egyetemi Világjátékok történetében
    2023-08-03 13:55:24
    A MATE-GEAC frissen igazolt versenyzője 400 méteres gátfutásban lett harmadik a kínai Csengtuban zajló világversenyen, méghozzá új egyéni rekorddal
  22. Vízilabda: gödöllői csapat is indul a férfiak felnőtt OB 2-es bajnokságában
    2023-08-03 09:43:30
    Kiss Gergely arról tájékoztatott, hogy a MATE-GEAC-MSA formációja Petlyánszki Péter edzővel megkezdte a felkészülést a pontvadászatra
  23. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban
    2023-07-29 09:30:11
    Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők
  24. Vívás: világbajnoki címmel büszkélkedhet Gémesi Csanád!
    2023-07-28 19:07:46
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője sportkarrierje legnagyobb sikerét érte el Milánóban, a kardcsapat tagjaként
  25. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  26. Rekordszámú gólyát köszönt a gödöllői központú egyetem
    2023-07-27 13:23:01
    A legtöbb, újonnan felvett hallgató városunkban kezdheti meg tanulmányait, a legmagasabb létszámmal a mezőgazdasági mérnöki alapképzés indulhat
  27. Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára
    2023-07-26 09:02:40
    Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában
  28. Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon
    2023-07-25 12:25:48
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen
  29. A gödöllői központú MATE hallgatói számára is folytatódhat a felsőoktatási mobilitási program
    2023-07-21 17:53:53
    Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért és innovációért felelős államtitkára erről tájékoztatta Magyar Rektori Konferencia elnökségét
  30. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen