Találatok száma: 87

Oldalak: 1 2 3
  1. Irány a konditerem!
    2019-06-20 16:53:07
    Rengeteg előnnyel rendelkezik egy jól felszerelt edzőterem, ezért nő a népszerűsége, vélhetően a gödöllőiek körében is
  2. Eltértek a pontrendszertől, közel 2 milliót bukott a Gödöllői EAC
    2019-06-05 10:17:10
    A sportágak sajátosságaira is hivatkoztak, amikor elutasították Kovács Barnabás módosító indítványát
  3. Sakk: Bándy Attila sikerét hozta a Tímár Zsolt-emlékverseny
    2019-06-03 08:24:34
    Június első napján 14. alkalommal rendezte meg a Gödöllői SBE a sportág legendás alakjának nevét viselő megmérettetést
  4. Gól nélküli ikszért fárasztották magukat a gödöllői focisták
    2019-03-16 17:30:57
    Ismét beigazolódott: a meddő mezőnyfölény semmit nem jelent ebben a sportágban. Volt egy tizenegyesgyanús eset is
  5. Gödöllői röplabda: 2143 nap alatt a mennyből a pokolba
    2019-03-04 17:45:38
    Szűk hat év kellett ahhoz, hogy a sportág női vonala a bajnoki arany kapujából az NB I. alsóházi rájátszásába zuhanjon
  6. Gödöllői vívónak is lehet jelenése az Év Sportolója díjátadó gálán
    2019-01-13 11:56:46
    Az egyéni sportágak csapatversenye kategóriában érintett a Gémesi Csanádot soraiban tudó kardválogatott
  7. Három sportág hátországának sikereiről szólt a TÉRFÉL óévbúcsúztató adása
    2018-12-15 10:29:30
    Kézilabda, úszás és röplabda szerepelt a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek sportmagazin műsora 33. részének étlapján
  8. Egyetlen céljuk lehet a gödöllői röplabdás lányoknak: az Extraliga
    2018-08-08 10:15:34
    Október 7-én rajtol a 2018/2019-es bajnoki évad NB I. Liga küzdelemsorozata, ahol három fordulós lesz az alapszakasz
  9. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  10. Gödöllő legtöbb pénzzel támogatott „sportszervezete” a tartalékkeret
    2018-04-14 11:35:46
    A tavalyi 41 millió forinttal szemben, 2018-ban 37 millió forintot osztanak szét a költségvetésből. Fő ok, hogy a röplabda TAO-körbe került
  11. Lázár Vilmos nyílt levélben aggódik a fogathajtás jövőjéért
    2017-11-07 19:14:01
    A sportág Gödöllőn élő, tizenkétszeres világbajnoka a Magyar Lovassport Szövetség elnökeként fogalmazta meg gondolatait
  12. Lázár Zoltán kizárása sem törte meg a magyar fogathajtókat!
    2017-09-24 16:31:37
    Újabb csapatvilágbajnoki arannyal bővült a Gödöllőn élő testvérpár amúgy is gazdag éremkollekciója
  13. Grózer György a gödöllői röplabdások új vezetőedzője
    2017-09-06 15:44:45
    Kilenc év után tért vissza Németországból a sportág legendája. Koncepciót dolgozott ki, ami a saját erős építkezést preferálja
  14. Hazai pályán kezd a gödöllői tizenegy
    2017-08-10 17:02:02
    Az új bajnoki idényben mind a három megyei osztályban lesz kikért izgulni a sportág helyi szerelmeseinek
  15. Kölyökatléták rivalizáltak Gödöllőn
    2017-06-02 17:41:32
    Több mint száz gyerek mérte össze a tudását a sportág egyetemi centrumában. A legjobban a Csirkecombok teljesítettek
  16. Rúdra termett gödöllői lányok
    2017-05-23 14:38:29
    Fantasztikus eredményekkel rukkoltak elő a Catwalk Ironairbase stúdió versenyzői a sportág legősibb hazai versenyén
  17. EYOF-nagykövet lett a gödöllői irányító
    2017-04-02 11:17:52
    Kötél Zsanettet Euroliga-győztes röplabdázóként érte a megtiszteltetés, hogy a sportágat képviselje a győri eseményen
  18. Gödöllői díjazottak az MRSZ-gálán
    2016-12-18 11:05:54
    Szabados István, Lutter Eszter és Körösfői László kaptak elismerést a röplabdások évzáró összejövetelén
  19. Jöhet az éjszakába nyúló szurkolás!
    2016-08-04 10:42:18
    A gödöllői sportkedvelőknek is komoly kihívást jelent majd az 5 órás időkülönbség leküzdése a riói olimpia alatt
  20. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  21. Gödöllőről választott sajtófőnököt a röplabda szövetség
    2016-03-04 19:58:07
    Karádi Zoltán számára nem idegen a kihívás, az utóbbi években rendszeresen tudósított a sportág meccseiről
  22. Nyolc medáliát termeltek a gödöllői atléták a fedett pályás ob-n
    2016-02-22 08:47:50
    Az éremtáblázat élén végzett GEAC-különítmény ismét igazolta, hogy az egyik legjobb honi szakosztálya a sportágnak
  23. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  24. Csapatbronz részese lett Lázár Zoltán a négyesfogathajtók Európa-bajnokságán
    2015-08-22 18:49:16
    A sportág Gödöllőn élő hétszeres világbajnoka egyéniben a 19. helyig jutott az aacheni versenyen
  25. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  26. Elhunyt Széplaki István
    2015-07-22 12:43:47
    A Gödöllői Röplabda Club egykori elnöke sokat tett a sportág helyi sikereiért. Februárban a város életműdíjjal tüntette ki
  27. Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón
    2015-02-19 19:25:59
    Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat
  28. Berobbant a motorsport világába Surányi Balázs
    2014-10-14 13:06:02
    A 8 és fél éves gödöllői tehetséget édesapja szenvedélye „fertőzte meg”. Volt olyan verseny, hogy mindketten dobogón álltak
  29. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból