2018-06-30 10:57:45
    Ősztől három, utánpótláskorú személy lesz a kedvezményezettje a szervezet debütáló ösztöndíj-programjának
  2. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  3. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  4. A beázás játszotta a főszerepet az elmaradt Gödöllő - MTK női röplabda-rangadón
    2018-02-02 19:31:11
    A játékvezetők alkalmatlannak ítélték a mérkőzés megrendezésére a Török Ignác Gimnázium tornacsarnokát. Pótlás február 16-án
  5. Éremhalmozás után rosszalkodtak az autóban a gödöllői atlétapalánták
    2018-01-08 10:19:09
    Az új esztendő első hétvégéjén Dunakeszin rendeztek idénynyitó versenyt, amin a GEAC tehetségei is rajthoz álltak
  6. Együttműködési megállapodás jött lére a Szent István Egyetem és a Continental között
    2017-12-06 17:47:28
    Középpontban a szakember-utánpótlás: a cég segíti a hallgatók elméleti és gyakorlati képzését, illetve későbbi sikeres elhelyezkedésüket
  7. TAO-támogatás: cégek jelentkezését várják a gödöllői röplabdások
    2017-12-05 10:30:19
    Sikeresen pályázott a klub a szövetségnél, a pénzt azonban össze kell gyűjteni. Az utánpótlás-nevelésre megy a forrás
  8. TÉRFÉL a gödöllői röplabda utánpótlás-nevelésről és a Catwalk rúdsport stúdióról
    2017-11-18 11:45:01
    Beszélgetés a jövő reménységeinek képzéséről, illetve a sokak által lebecsült, azonban komoly erőfeszítést igénylő mozgásformáról
  9. Őszi-téli immunerősítés a természet patikájából
    2017-11-06 17:24:36
    Használjuk bátran a nem gyógyszeres megoldásokat! Ezt javasolja Mádai Andrea a betegséggel küszködő gödöllőieknek
  10. Hasznosítási szerződése már van a meg nem épült gödöllői sportcsarnoknak
    2017-11-03 10:22:35
    Ezt hiánypótlásként kérték a TAO2-támogatási kérelmet elbíráló kosárlabda szövetség illetékesei a városvezetéstől
  11. Hőség idején még fontosabb a természetes folyadékpótlás
    2017-08-01 11:28:49
    Mádai Andrea számos, hasznos ötlettel szolgál a Gödöllői Hírek online olvasóinak. Miért nem jó a kóla és az alkohol?
  12. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  13. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  14. Nem éreztek rá a siker ízére a gödöllői junior röplabdás lányok
    2017-05-28 13:15:15
    Tartalékosan kellett küzdenie a hatos fináléban városunk utánpótlás csapatának. Diákolimpiai arany a kispesti homokon
  15. Gödöllői atléták érmes szezonnyitója Vácott
    2016-04-26 10:24:49
    A GEAC utánpótláskorú fiataljai sikeresen szerepeltek a dr. Vanyek Béla nevét viselő emlékversenyen
  16. Jól hajráztak a gödöllői futsalosok
    2016-04-15 23:27:47
    Két hazai vereség után a maglódiakat sikerült felülmúlni a korábbról elhalasztott meccs pótlásán
  17. Kézilabda: építő jellegű vereséget szenvedett a GKC
    2016-03-20 12:04:26
    NB I-ben edződő játékosokkal állt ki a listavezető PLER utánpótlás-gárdája. Négy hónap után lecsúszott a dobogóról a Bartos-csapat
  18. Nyolc gödöllői érem az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságáról
    2016-03-07 10:13:20
    A GEAC tehetségei közül Varga Evelin súlylökésben és diszkoszvetésben sem talált legyőzőre Szombathelyen
  19. Gödöllői atlétika-sikerek hétvégéje
    2016-01-25 17:23:25
    Felnőtt- és utánpótlás szinten egyaránt eredményes fedett pályás versenyeket tudhattak magukénak városunk sportolói
  20. Gödöllői matt-többlet a Pásztó ellen
    2016-01-18 07:21:38
    Városunk sakkozói két ponttal diadalmaskodtak a december elején elmaradt csapatbajnoki mérkőzés pótlásán
  21. Fedett pályás gödöllői sikerek Pozsonyban
    2015-12-14 10:59:57
    Egy aranyérem mellett számos értékes helyezést értek el a GEAC utánpótláskorú atlétái a rangos viadalon
  22. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  23. Állam bácsit hívnák segítségül a törzstőke-pótláshoz
    2015-06-23 18:54:03
    Gödöllő csaknem 67,2 millió forintos, vissza nem térítendő támogatási igénnyel fordult a Belügyminisztériumhoz
  24. Hétvégén debütál a Gödöllői RC strandröplabda szakosztálya
    2015-06-04 09:21:31
    Nem csak a felnőtt versenysport eredményessége a cél, az utánpótlás-nevelésre is fókuszálnak. Edzések indulnak az egyetemi homokon
  25. Gödöllő adja a másodosztályú futsal-bajnokság legjobb U20-as csapatát
    2015-05-31 19:25:13
    Utánpótlás szinten nagyot alakított a szakmai stáb, mivel az U17-es együttes ezüstérmes lett a pontvadászatban
  26. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  27. Forgalomkorlátozás az M31-es autópályán
    2014-12-06 09:12:05
    Légvezeték-pótlás miatt időszakos lezárások lesznek december 6-án a Gödöllő mellett elhaladó összekötő úton
  28. Berobbant a motorsport világába Surányi Balázs
    2014-10-14 13:06:02
    A 8 és fél éves gödöllői tehetséget édesapja szenvedélye „fertőzte meg”. Volt olyan verseny, hogy mindketten dobogón álltak
  29. Hat gödöllői atléta lett Magyar Liga-győztes
    2014-09-09 09:02:47
    Pénzt is hozott a konyhára a GEAC utánpótláskorú versenyzőinek remek teljesítménye az első ízben kiírt versenysorozaton
  30. Gödöllőnek csak sportos elismerés jutott a Megyenapon
    2013-12-06 13:38:54
    A helyi röplabda klub utánpótlás csapatai, Sárdi Erzsébet testnevelő és Navarette József kardedző lettek kategória-győztesek