Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 98

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  2. Asztalitenisz: U21-es Európa-bajnokot nevelt Tóth Krisztina, Gödöllő díszpolgára
    2024-02-01 08:55:40
    A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis 17 éves ukrán tanítványa nagy meglepetésre nyert leány egyesben
  3. Milyen cipőt hordanak télen a csinosan öltözködő hölgyek?
    2024-01-16 10:56:03
    A tökéletes lábbeli egyik fontos ismérve a maximális kényelem, ami jó esetben esztétikus megjelenéssel is párosul
  4. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  5. Strandröplabda ob-döntő: szoros csatában ezüstérmes lett a gödöllői Windisch Kinga Kun Stefániával az oldalán
    2023-08-13 17:26:30
    A Karádi Zoltán által vezetett szakosztály tagjai közül a Lupa Beachen két páros jutott el a pénzdíjat is érő elődöntős fázisig
  6. Strandröplabda: gödöllői bronz „felesben” az országos bajnokság viharos abádszalóki fordulóján
    2023-08-06 14:21:42
    A főtáblára jutott öt női- és kettő férfi páros közül csupán a Windisch, Kun kettős játszhatott éremért az augusztus első hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  7. Strandröplabda MEVZA-torna: nem kerültek éremközelbe a gödöllőiek az osztrák versenyen
    2023-07-22 17:47:53
    Az U16-os és U18-as korosztály számára megrendezett viadalon két 5. hely (is) jutott a GRC kötelékében tartozó fiatal párosoknak
  8. Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján
    2023-07-16 10:12:02
    A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  9. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  10. Arany- és ezüstérmet is nyert Juhász Zoltán a szervátültetettek világjátékán
    2023-05-05 18:27:00
    A vácszentlászlói bowlingos egyéniben a második helyen végzett, a párosok küzdelmében viszont a dobó legmagasabb fokára állhatott fel
  11. Süssünk-főzzünk valamit gyorsan!
    2023-04-16 11:12:11
    Ha mikrohullámú sütővel párosítja a konyhájában a hagyományos sütőt, akkor sokkal rugalmasabb lesz a konyhai tevékenység
  12. Röplabda NB I. Liga: ötjátszmás derbin nyert a BVSC a Gödöllő ellen
    2023-04-15 20:00:15
    Szalay Attila társulata csak a páros játszmákban tudott vendéglátója fölé kerekedni, aminek némiképp meglepő vereség lett a vége
  13. Stréli Bence és Hajós Artúr az új edzővel terveikről beszéltek
    2023-03-01 11:40:54
    A magyar strandröplabdázás jelenlegi legjobb párosa azért hajt, hogy kijusson az Európa-bajnokságra és a párizsi olimpiára
  14. Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán
    2022-08-07 13:49:54
    A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek
  15. Strandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt elő
    2022-08-03 19:28:52
    A legjobb négy közé három gödöllői érdekeltségű páros jutott be, így már az elődöntők előtt garantált volt a két érem, ami meg is lett
  16. Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat
    2022-07-13 08:19:26
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen
  17. Strandröplabda: mesterverseny-diadalig menetelt a gödöllői Juraszik Patrícia Vaida Beáta oldalán
    2022-07-10 14:58:05
    Öt női és két férfi páros jutott a főtáblára a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály kötelékéből az Abádszalókon lezajlott viadalon
  18. Strandröplabda: megvédte U18-as bajnoki címét a gödöllői Bútor Anna, Kristóf Dóra páros
    2022-07-08 16:11:21
    Kleczli Csaba tanítványai a döntőben klubtársuk, Szabó Anna és az SRSE kötelékébe tartozó Kun Stefánia kettősét múlták felül
  19. Strandröplabda: harmadik helyen zárt a gödöllői Juraszik-Vecsey kettős a tatai mesterversenyen
    2022-06-26 11:56:27
    Öt női és egy férfi páros jutott a főtáblára a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály kötelékéből a Tóparti sétányon lezajlott megmérettetésen
  20. Gödöllőn is tenni kell, és nem rettegni a bringalopások ellen
    2022-06-14 15:58:45
    A roller nem számít közlekedési eszköznek, ettől függetlenül használata szintén óvatosságot és nagy körültekintést igényel
  21. Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst
    2021-10-08 19:00:23
    Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük
  22. Strandröplabda ob: Gödöllőre került az U18-asok legfényesebb érme!
    2021-08-16 20:18:42
    A Bútor Anna és Kristóf Dóra alkotta páros aranya mellé klubtársuk, Szabó Anna bronzot nyert a kispesti Réthelyi Orsolyával
  23. Strandröplabda ob-döntő: bronzra cserélte tavalyi aranyát a gödöllői Vecsey Fanni
    2021-08-15 12:05:01
    A helyi klub saját nevelésű játékosa a címvédés reményében idén Szabó Dorottyával lépett homokra, ám a cél elérése elmaradt
  24. Olimpia: 7. helyen végzett a Mészáros, Péni vegyes páros
    2021-07-27 07:49:39
    A gödöllői sportlövő lány újra történelmet írt, hiszen helyi egyesület versenyzője soha nem szerepelt ilyen jól az ötkarikás játékokon
  25. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  26. Gödöllői sikerek az Év Fagylaltja versenyen
    2021-07-08 18:58:21
    Hódított a Sissi Fagylaltozó balzsamos sült áfonya lágy kecskesajttal ízesítésű különlegessége
  27. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  28. Nem tett le a gödöllői „útdíj” bevezetéséről a Gémesi-Bajkó páros
    2021-06-30 16:02:19
    Július 1-jétől hatályba lép az erre vonatkozó önkormányzati rendelet, januártól meg indul a 3,5 tonna feletti súlyú járművek sarcolása
  29. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  30. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői