2021-01-25 11:40:21
    A felsőtagozatos és a középiskolás fiatalok január utolsó hétfőjétől jelentkezhetnek a gyalogos, vizes, vagy kerékpáros turnusokra
  2. Kerékpáros kincskereső játék indult Gödöllőn
    2020-09-29 08:34:08
    A sikeresen működő gyalogos pálya mellett mostantól a két keréken közlekedők is szembesülhetnek az Urbango-kihívással
  3. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  4. Strandröplabda: ezüstéremig jutott az U22-eseknél a 17 éves gödöllői tehetség, Vecsey Fanni
    2020-08-13 18:44:02
    Végletekig kiélezett volt a finálé, ahol a harmadik szettben minimális különbség döntött a rivális páros javára
  5. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  6. Felmérik a rendőri intézkedés nélküli kerékpáros baleseteket
    2020-06-04 11:01:29
    Június 7-ig lehet kitölteni az erre a célra szerkesztett kérdőívet. A gödöllői érintettek véleményére is kíváncsiak
  7. Megvédte kerékpárosbarát város címét Gödöllő
    2020-01-27 16:30:47
    Összesen kilenc településnek ítélték oda a titulust, az abszolút elsőséget a kecskeméti önkormányzat szerezte meg
  8. Íme, a gödöllői kastély 2020-as családi programsorozata!
    2020-01-10 11:23:27
    Idén is az Ibolya-nappal indul a kavalkád-szezon, ami december utolsó napjaiban az Erzsébet királyné karácsonyai rendezvénnyel zárul
  9. Páros gasztro élmények karácsonyra!
    2019-11-16 11:26:46
    Nem tudod, hogy mivel lepd meg a kedvesedet? Kattints, és közös ajándék-ötletek sokaságát ismerheted meg
  10. Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján
    2019-07-07 15:45:59
    Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia
  11. Fél gödöllői ezüstérem termett a csepeli homokon
    2019-06-02 12:08:32
    A Czene Adrienn, Hackl Szilvia páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  12. Máriabesnyőről indul a Mária Maraton kerékpáros zarándoklat
    2019-05-05 10:16:29
    A résztvevők Csíksomlyóig mintegy 750 kilométert tekernek, és részt vehetnek Ferenc pápa látogatásán
  13. Gödöllői olvasónapló 2018: júliustól decemberig
    2018-12-31 11:17:55
    Búcsúzunk egy páros évtől, amit páratlan követ. Olvasóink aktivitása alapján szemezgettünk a közéleti hírekből
  14. Gödöllői olvasónapló 2018: januártól júniusig
    2018-12-30 11:37:56
  15. Dobogós focisták, profi kick box világbajnok lány és a gödöllői uszodaépítés 1,7 milliárdos injekciója a TÉRFÉL-ben
    2018-12-01 10:18:02
    Páratlan tartalommal szolgál a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek sportmagazin műsorának 32. adása
  16. Tíz gödöllői páros lép homokra a Penta Kupán
    2018-07-19 17:02:47
    Július 23-ától 26-ig négy korcsoportban tart a strandröplabda-nagyüzem a Kenyérgyári úti pályákon
  17. Gödöllői párosokkal debütál a hóröplabda országos bajnokság
    2018-01-24 11:03:17
    Február közepén a Veszprém megyei Eplényben rendezik meg az első komoly hazai verseny, aminek győztese Eb-résztvevő lesz
  18. Helytállt Federer ellen a korábban gödöllői salakon párosozó Fucsovics
    2018-01-22 10:35:42
    Két játszmán keresztül megizzasztotta a tenisz élő legendáját a magyar fiú, aki a harmadik szettre elfáradt
  19. Mindent vitt idén a gödöllői strandröplabda páros
    2017-12-20 10:38:16
    Lutter Eszter és Lakatos Enikő zsinórban megszerzett negyedik bajnoki címükért érdemelték ki a szövetség év legjobbja elismerését
  20. Gödöllői strandkirálynők és udvarhölgyek
    2017-08-13 14:35:38
    Sorrendben negyedszer lett bajnok a Lakatos Enikő, Lutter Eszter páros. A fiúk is összehoztak egy bronzérmet
  21. Strandröplabda ob: gödöllői házidöntőt vívtak a hölgyek Dunaújvárosban
    2017-07-30 16:11:00
    Egy szorosabb és egy hézagosabb játszmában nyert a bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős a Szabó, Tóth páros ellen
  22. Nyeretlenek maradtak a gödöllői párosok a főtáblán
    2017-07-14 17:52:05
    A siófoki Beach Aréna a házigazdája a magyar strandröplabdázás története eddigi legrangosabb viadalának
  23. Nem veszélytelen a megújult gödöllői bringaút
    2016-10-18 10:14:15
    Külön vezetett kerékpáros járda épült a Dózsa György út mentén, a Körösfői és a Széchenyi utca között
  24. Ismét terítéken a Gödöllőre tartó bringás ökofolyosó
    2016-10-08 10:31:52
    A következő években 50-100 milliárd forint jut a kerékpáros közlekedés országos fejlesztésére. A projekt része a Rákos-patak menti bicikliút is
  25. Súlyos balesethez riasztották a gödöllői rendőröket és tűzoltókat Isaszegre
    2016-08-18 17:52:24
    Kerékpárossal ütközött egy személyautó, ami a járdán egy gyalogost is elsodort. A lányt újra kellett éleszteni, mentőhelikopter vitte kórházba
  26. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  27. Az ezüstérem fogságába került a gödöllői strandröplabda-páros
    2016-07-10 17:39:05
    Nyíregyháza után Gyenesdiáson is elvérzett a döntőben a Szabó Dorka, Tóth Eszter alkotta kettős
  28. Két érmet ütöttek össze a gödöllői strandröplabda-kettősök Nyíregyházán
    2016-07-03 20:26:39
    A Szabó Dorka, Tóth Eszter duó a második helyig jutott, míg a Jánossy Bálint, Vocskó Máté páros történelmi bronzot nyert az ob-fordulón
  29. Fél gödöllői ezüstérem a kispesti homokon
    2016-06-19 17:51:03
    A bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos Enikő páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában