Találatok száma: 1629

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  1. Iskolaokosító projekt a gödöllői Premontrei gimiben
    2018-07-30 16:44:13
    A diákok megkönnyítik a gondnok dolgát, aki akár a távolból is megnézheti, zárva vannak-e az ablakok, illetve van-e elegendő meleg víz
  2. Európa-bajnoki kiküldetési szintet repesztett Nádházy Evelin
    2018-07-29 10:49:49
    A sprinter képviseli a gödöllői atlétikát a berlini kontinensviadalon. Több GEAC-siker is született a Honvéd Kupán
  3. Ingyenes mammográfiás emlőszűrés gödöllői nőknek
    2018-07-28 10:57:58
    Értesítőt kapnak az érintettek, akiktől azt kérik, menjenek el, mert az idejében felismert melldaganat gyógyítható
  4. Gödöllői diákok a biztonságosabb bicózásért
    2018-07-27 10:30:35
    Közlekedésbiztonsági projekt valósult meg a Premontrei Szent Norbert Gimnáziumban, ami méri az előzési oldaltávolságot
  5. Bronzérmet nyert a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a világbajnokságon
    2018-07-25 14:24:57
    Az elődöntőben az olaszok állították meg a magyarokat, hogy döntőbe jussanak. Grúzia ellen sikerült javítani
  6. Lemaradt a világbajnoki nyolcaddöntőről Gémesi Csanád
    2018-07-22 09:53:58
    Egy amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardozója számára Vuhsziben. A csapatversenyen lehet javítani
  7. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  8. Újabb gödöllői dobogós hely Dániában
    2018-07-13 17:35:51
    Kármán Katalin a sprint után a hosszú távú viadalon is harmadik lett a tájékozódási futók masters világbajnokságán
  9. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  10. Világbajnoki bronzérmes Kármán Katalin
    2018-07-08 18:54:36
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók koppenhágai viadalán állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  11. Mihály Ádám döntős az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2018-07-06 14:27:55
    A gödöllői rúdugró egyéni legjobbjával kvalifikálta magát a fináléba, amit július 8-án rendeznek meg Győrben
  12. Tanácskozási jogot kapott a Gödöllői Ifjúsági Önkormányzat elnöke
    2018-07-04 13:36:55
    A városatyák eleget tettek a polgármester javaslatának, és módosították a településvezetés szervezeti és működési szabályzatát
  13. Megszüntetik a gödöllői piaccsarnok beázását
    2018-07-02 10:24:06
    Nettó értéken számolva csaknem 23 millió forintos rekonstrukciót hajtanak végre a város szívében található kereskedelmi létesítményben
  14. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  15. Bálint gazda örülhet idén a Magyar Szabadságért Díjnak
    2018-06-27 19:18:49
    A 99 éves kertészmérnök a június 30-i, gödöllői, alsóparki ünnepségen veszi át az elismerő címet
  16. Gémesi Csanád Európa-bajnok!
    2018-06-21 19:50:56
    A Gödöllői EAC kardvívója a magyar csapat tagjaként érte el pályafutása legnagyobb sikerét az újvidéki kontinensviadalon
  17. Pártja alelnökét is kitünteti Gémesi György
    2018-06-20 16:55:59
    Június végén 12. alkalommal rendezik meg a Magyar Polgármesterek Találkozóját Gödöllőn, ezúttal a szálloda báltermében
  18. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  19. Sikeresen vizsgáztak Gödöllőn a székelyföldi hallgatók
    2018-06-07 17:12:14
    Az újdonsült agrárminiszter is tagja volt a szaktudást számonkérő bizottságnak a Szent István Egyetemen
  20. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  21. Szörényi Zoltán lett Csehország nindzsa bajnoka
    2018-06-04 17:21:03
    Az egykori gödöllői atléta mintegy 800 indulót utasított maga mögé, és nyerte meg az 50 ezer koronás fődíjat
  22. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  23. Krakóczki Máté a judo diákolimpiai bajnoka!
    2018-05-21 17:40:16
    A gödöllői Hajós iskola tanulója valamennyi ellenfelét ipponnal verte a zalaegerszegi döntőben
  24. Győrben tettek csodát a gödöllői atléták
    2018-05-21 11:03:28
    Városunk sportolói négy országos bajnoki címet szereztek az Olimpiai Parkban, a legjobb magyar többpróbázók viadalán
  25. TÉRFÉL 23.: röplabda évadértékelés, kistarcsai sportnap és gödöllői kézilabda-bajnokok
    2018-05-19 10:15:03
    Három téma, négy stúdióvendéggel a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös sportmagazin-műsorában
  26. Futsal: nyolcgólos kiegyezés a záró fordulóban
    2018-05-19 01:12:46
    Döntetlennel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői csapat, amely megőrizte NB II-es tagságát, és…
  27. Szeptembertől élesíti magát Gödöllő ifjúsági önkormányzata
    2018-05-18 11:23:27
    Elnöki tájékoztatót hallgattak meg a települést irányító grémium tagjai májusi tanácskozásukon
  28. Egyedül a VÜSZI Kft. szembesült negatív gazdálkodási mutatóval
    2018-05-17 10:31:55
    A gödöllői önkormányzat hat társaságából öt sikeresen gazdálkodott 2017-ben. Lássuk, mit mutatnak a papírok!
  29. Megmenekültek a gödöllői futsalosok
    2018-05-15 01:23:18
    Kecskeméti veresége ellenére a következő szezonban is az NB II-es bajnokságban léphet pályára a CFT gárdája
  30. Atlétika: gond nélkül jutott a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői csikócsapat