Találatok száma: 1619

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
  1. Labdarúgás: gólt sem kapva nyert Budakalászon a gödöllői legénység
    2022-04-30 18:34:20
    Városunk tizenegye megszerezte 20. győzelmét a most zajló bajnokságban, és továbbra is harcban van az aranyéremért
  2. MÖSZ elnökségi ülés: Gémesiék elkezdtek nagyon aggódni
    2022-04-30 10:56:15
    Az önkormányzati vezetők szerint egyre komolyabb gazdálkodási gondokkal küzdenek a települések
  3. Röplabda NB I. Liga: vesztett a Fehérvár ellen, így nem védheti meg bajnoki címét a gödöllői csapat
    2022-04-21 19:56:19
    Szalay Attila együttesének főként az első két játszmában voltak jó periódusai, a harmadikban már a vendégek akarata nyomatékosabban érvényesült
  4. A világítás megtervezése az okosotthonokban
    2022-04-20 10:08:52
    Számos tevékenység automatizálható és optimalizálható, amikkel nagyban megkönnyíthetők a kényelmes mindennapok
  5. Labdarúgás: Taksonyból is elhozta a három bajnoki pontot a gödöllői legénység
    2022-04-16 18:29:42
    Győri Zoltán együttese már a meccs elején meggyőző fölénybe kerülhetett volna, de erre közel egy órát kellett várni
  6. Minőségi szoláriumkabinok, avagy: mi számít vonzónak a vendégek szemében?
    2022-04-11 17:48:49
    A tulajdonosok jól tudják, hogy a kiélezett piaci versenyhelyzet miatt számos tényező befolyásolja a vevői döntéshozatalt
  7. Sakk csapatbajnokság: hatodik helyen zártak a gödöllői sakkbarátok az NB II. Erkel-csoportjában
    2022-04-11 10:02:45
    A záró fordulóban a bajnok ellen ültek asztalhoz városunk szellemi sportolói. A második számú egység győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől
  8. Labdarúgás: ötössel küldte haza a Gödöllő az újonc Pereget
    2022-04-09 18:42:56
    Városunk tizenegye ezúttal is hátrányból fordította a maga javára az eredményt, és továbbra is harcban van a bajnoki címért
  9. 7 klassz dolog, amit Máltán tehetsz
    2022-04-07 16:14:11
    A szigetország gazdag történelmével és rengeteg kulturális és természeti látnivalóval vonzza a turistákat, akár a gödöllőieket is
  10. Szolnoki Irma: Hazudtak rólam, fájt az igazságtalanság, kiírtam magamból!
    2022-04-01 11:23:06
    A gödöllői születésű hölgy a Ganz Árammérőgyár próbatermében dolgozott mielőtt elismeréseket kiváltó novellákat kezdett papírra vetni
  11. Gödöllőn is ügyeletet tart a kormányablak a választás hétvégéjén
    2022-03-29 16:47:57
    Fontos tudni, hogy a 2020. március 11. óta lejárt okmányok érvényességét meghosszabbította a kormány, így ezek bemutatásával voksoláson részt lehet venni
  12. Tetőtűz okozott riadalmat az Arany János utcában
    2022-03-29 10:43:40
    A gödöllői tűzoltóknak is beavatkoztak a helyszínen. Az ingatlan lakhatatlanná vált, az ott lakók rokonokhoz költöztek
  13. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  14. Férfi vízilabda MEFOB-selejtező: csoportharmadik lett a gödöllői egyetem csapata
    2022-03-27 10:26:44
    A Kiss Gergely háromszoros olimpiai bajnok irányításával játszott együttes kétszer győzött és egyszer veszített a helyi uszodában
  15. Nemzetközi szervezetben lett elnökségi tag a gödöllői kastély igazgatója
    2022-03-26 11:17:52
    Dr. Ujváry Tamást az Európai Királyi Rezidenciák Szövetségének Versailles-i közgyűlésén érte a megtiszteltetés
  16. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  17. Sakk csapatbajnokság: három ponttal verték a váciakat a gödöllőiek
    2022-03-21 10:23:37
    A GSBE sikerében jelentős szerepet játszottak a fiatalok. A második számú egységnek nem termett babér
  18. Mezeifutók lepik el a gödöllői kastély parkját
    2022-03-16 17:41:01
    Március 19-én, szombaton településünk ékessége ad otthont a 114. országos bajnokságnak. A rendezvény környékén zsúfoltság várható
  19. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  20. Kilenc érmet nyertek a gödöllőiek az ITF Taekwon-do magyar bajnokságon
    2022-03-06 16:08:29
    Kókai Zsolt tanítványai egy arany-, három ezüst- és öt bronzszínű medált nyertek a makói megmérettetésen
  21. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  22. Több mint 5 milliárd forint jut energiahatékonyság-fejlesztésre a gödöllői egyetemen
    2022-03-04 10:07:35
    Az állami támogatásból az aula, a főépület, a szemináriumi épület, a kazánház és a sportcsarnok megújulása valósul meg
  23. Milyen zoknit vegyünk fel? Klasszikust vagy merészet?
    2022-03-02 17:49:13
    A különféle mintás, férfiak számára is színes, figurákkal készült modellek ma már a nyakkendők öltöztető funkciójával vetekszenek
  24. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon
  25. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  26. Labdarúgás: mesterhármassal segítette a sérülésből visszatért csatár a gödöllői győzelmet
    2022-02-19 16:26:21
    Koziorowski Richárd öt perc alatt eldöntötte a három bajnoki pont sorsát a Pilis elleni, erős szélben lezajlott összecsapáson
  27. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  28. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  29. Sakk csapatbajnokság: hazai környezetben maradtak alul a gödöllőiek
    2022-02-13 17:42:16
    A GSBE NB II-es együttesében egyedül a hatodik táblán jeleskedő Maráczi Ernő volt képes mattot adni riválisának
  30. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el