Találatok száma: 1629

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  1. Közérdekű adatokat igényelt a gödöllői civil szervezet
    2017-04-01 11:19:16
    Vörös István, a helyi székhelyű Szót Kérünk a Közjóért Egyesület elnöke elmondta: a polgármester autó- és telefonköltségeire kíváncsiak
  2. Csúszik a gödöllői sportcsarnok építése
    2017-03-30 17:14:54
    A közbeszerzésre egyedüliként jelentkező vállalkozás visszavonta ajánlatát, így új eljárást kell indítani
  3. Kettős vereséggel távolodtak el az elődöntőtől a gödöllői röpisek
    2017-03-26 19:51:47
    Az egyetemi sportcsarnokban is simán nyert a bajnoki címvédő Békéscsaba, amelynek aligha lesz riválisa az évadban
  4. Ilyen a jó értelemben vett gödöllői focimutyi
    2017-03-26 17:30:07
    A GEAC elhalasztotta a Zsámbok II. elleni bajnokiját, miközben a GSK II. legyőzte az egyetemisták üldözőjét
  5. Pozícióváltás most!
    2017-03-25 11:35:44
    Curves köredzés csak nőknek és főleg Neked! Gödöllőn is
  6. Több bűncselekmény és két halálos baleset történt 2016-ban Gödöllőn
    2017-03-23 09:36:12
    A települések 4,42-re értékelték a rendőrkapitányság munkáját. Teljesítette a kitűzött feladatokat a helyi tűzoltó-parancsnokság
  7. Gödöllői szettrablás a honi sztárcsapat ellen
    2017-03-22 19:44:09
    Elkezdődött a negyeddöntő párharca. Városunk hatosa hátrányba került a bajnoki címvédő Békéscsaba otthonában
  8. Hadházy Ákos: A következő egy év nem szólhat a matekról
    2017-03-22 08:03:18
    A gödöllői LMP Klub vendége volt a párt társelnöke, akik szerint a választási rendszer egyfajta kinyithatatlan ördöglakat
  9. Vécsey László: Mondhatom, szép Új Kezdet az, ami a miniszterelnök le-Hitlerezésével kezdődik
    2017-03-21 07:29:48
    A gödöllői központú választókerület országgyűlési képviselője úgy van vele, hogy amíg Gémesi pártjának több a pontja, mint a tagja, addig kár lenne rá több szót vesztegetni
  10. Népszavazási kezdeményezést jelentett be Gémesi
    2017-03-18 11:55:45
    Bemutatkozott az Új Kezdet Párt elnöksége, amelynek tagjai jelenleg is településvezetők. Indulnak a jövő évi választáson
  11. Nagyágyú jutott a gödöllői hatosnak a negyeddöntőben
    2017-03-15 09:21:59
    Városunk röplabdás lányai a bajnoki címvédő, MEVZA-liga győztes Békéscsaba ellen mérkőznek. Sajnos, szinte semmi eséllyel
  12. Maglódon is otthon volt a gödöllői tizenegy
    2017-03-11 16:53:49
    Szász Ferenc együttese küzdelmes mérkőzésen hódította el a három bajnoki pontot, és őrzi helyét az élmezőnyben
  13. Ördögűző gödöllői futsalosok
    2017-03-11 01:23:17
    Először győzte le kazincbarcikai riválisát a bajnokságban a MAG-LOG, amely az utolsó négy percben brillírozott
  14. Bokszarénának nézték a gödöllői sporttelepet
    2017-03-06 17:43:37
    Két férfit hallgattak ki gyanúsítottként a helyi kapitányság munkatársai a szombati bajnoki meccs utáni csetepaté kapcsán
  15. Vereséggel távozott Gödöllőről az Urbán-csapat
    2017-03-04 16:55:57
    Városunk tizenegye nulla-egyről fordított az ex-válogatott által trenírozott Nagykőrös ellen a megyei elitbajnokságban
  16. Alulmaradt a gödöllői akarat a Vasas nagyobb tudásával szemben
    2017-03-02 19:25:51
    Három szettben vesztett városunk röplabda-csapata a bajnoki alapszakasz utolsó hazai összecsapásán
  17. Aranyos gödöllői ifi- és juniorkorú rúdugrók
    2017-02-27 07:34:49
    Kriszt Annamária, Mihály Ádám és Simonváros Csanád nyert országos bajnoki címet fedett pályán
  18. Újraindul a radiológiai szakrendelés Gödöllőn
    2017-02-24 11:06:51
    Röntgencső-cserére az önkormányzat ad pénzt. Külső forrás támogatja a tornacsarnok, az iskola és a kultúrház felújítását
  19. Erős, különleges nők az idei Gödöllői Irodalmi Díj témakörének fókuszában
    2017-02-22 11:28:23
    Április 23-ig két kategóriában – vers és próza – lehet pályázni. 170 ezer forintot osztanak szét a legjobbnak ítélt művek alkotói között
  20. Arany- és ezüstérmes többpróbázó gödöllői juniorok
    2017-02-12 17:32:20
    Tóth Zsombor fölényesen lett bajnok a fiúknál, Kriszt Katalin másodikként zárt a fedett pályás atlétikai ob-n
  21. Nem alkottak felejthetetlent Nyíregyházán a gödöllői röpis lányok
    2017-02-07 20:13:28
    Csupán egy szettben tudott legalább 20 pontig eljutni a Penta-GRC társulata a hétközi bajnoki ütközeten
  22. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  23. Kilép Gödöllőről a nemzetközi természetfilm fesztivál
    2017-02-01 10:38:39
    Február végéig várják a nevezéseket a kulturális seregszemlére, aminek fővédnöke Áder János köztársasági elnök
  24. Tíz percig tartotta magát a FISE-SZIE az éllovas ellen
    2017-01-31 02:23:41
    Kettő-nullás hazai előny után már csak a debreceniek rúgtak gólt a gödöllői egyetem sportcsarnokában lezajlott futsal-derbin
  25. Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn
    2017-01-29 17:25:07
    A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon
  26. Rangadóra és az NB II. megnyerésére készülnek a gödöllői futsalosok
    2017-01-25 10:24:43
    Az alapszakasz második körének legfontosabb meccsét játssza a MAG-LOG gárdája a Csenger ellen január utolsó péntekjén
  27. Két év után ismét a Royal nyerte a gödöllői Nádas-kupát
    2017-01-16 10:59:20
    Az egykori válogatott Rab Tibor unokaöccse, Rab Zoltán lett a torna gólkirálya. Bobos Tamást a legjobb kapusnak, Láng Pétert a legjobb játékosnak választották
  28. Gödöllői futsalsiker, klasszikus eredménnyel
    2017-01-13 21:43:12
    A MAG-LOG társulata 6-3 arányban nyert az új esztendő első bajnoki összecsapásán a Debreceni SI ellen