Találatok száma: 1627

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  1. Az Ádám László röplabda-emléktornával hangol a helyi hatos a bajnoki idényre
    2016-10-06 15:39:33
    Október második vasárnapján négy csapat rivalizál a díszes serlegért a Török Ignác Gimnázium tornacsarnokában
  2. Megyeegyes csatár döntötte el a megyehármas városi fociderbit
    2016-09-29 01:34:27
    Először nyert a GSK II. a mostani bajnokságban, elrontva a GEAC hibátlan mutatóját
  3. Gesztusértékű parkoló-építés közpénzből
    2016-09-20 17:12:12
    A gödöllői önkormányzat 15 millió forintot biztosít a LEAR-nek, amelynek TAO-ja segíti a sportcsarnok-beruházást
  4. Taroltak a gödöllői atléták többpróbában
    2016-09-19 10:40:23
    Renner Luca és Kriszt Botond nem csak korosztályuk bajnoki címét szerezték mg, hanem a felnőttek között sem találtak legyőzőre
  5. Kézilabda: ötgólos GKC-siker a bajnoki nyitányon
    2016-09-18 17:20:44
    Két, győztesen megvívott félidővel diadalmaskodott városunk férficsapata a Budakalász elleni ütközeten
  6. Ki(k) legyen(ek) a Körösfői-emlékplakett idei nyertese(i)?
    2016-09-18 11:13:46
    Szeptember 30-ig lehet eljuttatni a javaslatokat a kuratórium elnökéhez. A díjátadó október 29-én lesz a gödöllői kastélyban
  7. Futsal: minimális különbségű MAG-LOG- diadal a gödöllői derbin
    2016-09-16 20:40:20
    Hat perccel a végső sípszó előtt még három góllal vezetettek a „hazaiak” a bajnoki idénynyitó összecsapáson
  8. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  9. Gazdag gödöllői éremtermés az atlétikai szuper liga döntőn
    2016-09-05 10:55:41
    Összesen 11 medáliát nyertek az egyetemi klub sportolói a pénzdíjas viadalon, és bizakodva készülhetnek a csapatbajnoki fináléra
  10. Fogathajtás: ezüsttel bővült Lázár Zoltán világbajnoki éremkollekciója
    2016-09-04 16:46:24
    A Gödöllőn élő sportoló Dobrovitz Józseffel és fiával állhatott fel a bredai dobogó második fokára
  11. Gólképtelenségi szintig jutott a gödöllői tizenegy
    2016-08-27 18:57:46
    Mivel a Maglód is meddő volt, nulla-nullás pontosztozkodással zárult a rekkenő hőségben lezajlott megyebajnoki derbi
  12. Gödöllőről is visszaküldik az állami kitüntetést
    2016-08-22 11:45:25
    Varga Kálmán korábbi miniszteri biztos és KÖH-elnök mondott le a Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikeresztjéről
  13. Pontot vett el a gödöllői focicsapattól a játékvezető slusszpoénja
    2016-08-13 19:32:11
    A hosszabbítás második percében egy büntető okán maradt alul Szász Ferenc együttese a bajnoki nyitányon. Milkó Dánielhez mentőt kellett hívni
  14. Gödöllői RC: nincs elnök, van vezetőedző
    2016-08-11 17:50:33
    Úgy tűnik a TEVA kiszáll a támogatásból. Lemondott a márciusban megválasztott Tamás Zoltán, Borkovits Zoltán lesz a tréner
  15. Kisajátították a bajnoki dobogót a gödöllői strandröplabdás hölgyek
    2016-08-05 21:03:43
    Sorrendben harmadszor lett első a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős, amely hátrányból fordított a margitszigeti döntőben
  16. Jöhet az éjszakába nyúló szurkolás!
    2016-08-04 10:42:18
    A gödöllői sportkedvelőknek is komoly kihívást jelent majd az 5 órás időkülönbség leküzdése a riói olimpia alatt
  17. Csoportötödik lett a magyar csapat a gödöllői lacrosse Európa-bajnokságon
    2016-08-03 10:07:40
    Nemzeti csapatunk tizenhetediknél jobb helyet már nem csíphet meg a kontinensviadalon. Kezdődik a rájátszás
  18. Atlétikai ob: öt gödöllői elsőség, Kaptur Éva triplázott
    2016-08-01 10:17:35
    A 400 méteren bajnoki címet szerzett Deák Nagy Marcell lefutotta volna a GEAC aranyérmes női váltóját
  19. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  20. Magyar győzelem a gödöllői lacrosse Európa-bajnokság nyitónapján
    2016-07-29 07:51:49
    Augusztus 6-ig az egyetemen és a Táncsics Mihály úti sportcentrumban rendezik meg az összecsapásokat
  21. Megyei focibajnokság: két szinten rúgja a bőrt a három gödöllői legénység
    2016-07-28 12:50:01
    A GSK az elitmezőnyben, az egymás ellen is játszó GEAC-SZIE és a GSK II. a harmadik vonalban lesz érdekelt a 2016/2017-es évadban
  22. Élvezetes játék a gödöllői tanulók lézerpisztolya
    2016-07-27 17:13:19
    Projekt-támogatással készülnek a mérnöki pályára a Premontrei gimnázium tanulói. Fejlesztéseik szeptemberben kipróbálhatók
  23. Kevésen múlt a gödöllői atlétalány elődöntőbe jutása
    2016-07-14 10:35:31
    14 századmásodperc választotta el Király Adélt a grúziai ifjúsági Európa-bajnokságon, hogy a legjobb 16 között folytassa 400 méteren
  24. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  25. Gödöllőn rendezik meg a lacrosse Európa-bajnokságot
    2016-07-06 10:43:04
    Július 28-a és augusztus 6-a között a város több pontján 24 ország legjobbjai mérik össze a tudásukat. Önkéntesek jelentkezését várják
  26. Gödöllő három bajnoka utazhat az ifjúsági kontinensviadalra
    2016-07-04 10:23:32
    Remekül szerepeltek a GEAC korosztályos atlétái a miskolci országos megmérettetésen
  27. Fél gödöllői ezüstérem a kispesti homokon
    2016-06-19 17:51:03
    A bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos Enikő páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  28. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  29. Éremtaszító végjátékba bonyolódtak a gödöllői juniorok a kézilabda bajnokok tornáján
    2016-06-13 17:37:29
    Városunk csapata öt nappal az esemény előtt kapott meghívást a csömöri eseményre, ahol simán nyerték csoportmeccseiket
  30. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról