Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
    2020-12-20 11:23:37
    Gödöllő polgármestere dörgedelmes levelet intézett a miniszterelnökhöz a Magyar Önkormányzatok Szövetsége elnökeként
  2. Vívó ob 2020: Gémesi Csanád jóvoltából Gödöllőre került a férfikardozók bronzérme
    2020-12-19 14:34:01
    Az elődöntőben a kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi Áron állta útját Navarrete József tanítványának
  3. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  4. Jövő évre tolódik a Miss Hungary Gála a gödöllői kastélyban
    2020-12-12 10:40:01
    A pandémia közbeszólt, így 2021-ben kerülhet a tini és a 18 év feletti királynők, udvarhölgyek fejére a korona
  5. Nyolc góllal győzte le a Pénzügyőrt a gödöllői kézilabda-csapat
    2020-12-06 22:22:26
    Bartos Gábor együttese főként a második félidőben brillírozott. Az ifjúsági gárda őszi bajnoknak tekinthető
  6. Tizennyolc éve már felmerült a jégcsarnok építése Gödöllőn
    2020-12-03 11:23:16
    A lokálpatrióta klubos többség támogatását is élvező, Gémesi György polgármester által előterjesztett ötlet az idő múlásával feledésbe merült
  7. Gödöllőt is érintheti a téli élelmiszerlánc-ellenőrzés
    2020-12-02 17:17:57
    A koronavírus okozta különleges helyzetben fokozott figyelem irányul a higiéniai előírások szigorú betartására
  8. Sportlövészet: országos bajnok lett a Gödöllő EAC serdülő fiúcsapata!
    2020-11-30 10:16:06
    A Lévai Csongor, Holovecz Ákos és Tóvári Szabolcs alkotta triónak egyéniben nem jutott érem, de összteljesítményük aranyat ért
  9. Kézilabda: magabiztosan nyertek a gödöllői utánpótlás-csapatok
    2020-11-29 17:45:03
    A serdülők a Békéscsabát, az ifik a Veresegyház gárdáját múlták felül a Hajós iskola tornacsarnokában
  10. Meghajolt a gödöllőiek nagyobb tudása előtt a Mikolik kézisuli
    2020-11-22 17:36:17
    Városunk csapata újabb idegenbeli győzelmével feljött a csoport bajnoki tabellájának második helyére
  11. Tatamin küzdöttek az érmekért a gödöllői fiatalok
    2020-11-16 17:08:00
    Győrben rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot, amin a helyi judo klub cselgáncsozói is kitettek magukért
  12. Minden másodperc számít – a gödöllői veszélyhelyzeti eseteknél is
    2020-11-14 11:43:05
    Akár 5 méteres pontossággal beazonosítható a segélyhívás helyszín, ha a hívást iOS vagy Android okostelefonokról indítják
  13. Leégett egy faház a Völgy utcában
    2020-11-13 10:24:44
    A gödöllői tűzoltók úrrá lettek a lángokon, ám az épület lakhatatlanná vált, így az ott lakók rokonokhoz költöztek
  14. A gödöllői focisták befejezték erre az évre, a röp- és kézilabdások viszont játszanak
    2020-11-12 17:09:02
    A kormányrendelet értelmében nézők nélkül folytatódhat a bajnoki idény a labdajáték csapatsport helyi formációi számára
  15. Kezdődhet a gödöllői jégcsarnok-beruházás előkészítése
    2020-11-12 10:22:35
    Döntött a kormány, és két költségvetési évre vetítve, több mint 600 millió forinttal támogatta a városban hiánypótló projektet
  16. Munkakör ellátásának segítése miatt kiutalt gödöllői bérlakások szerződését is meghosszabbították
    2020-11-05 16:37:58
    Vannak, akik költségelvű lakbért kötelesek fizetni, és olyanok is, akik piaci elvű díjakkal kell, hogy számoljanak
  17. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  18. Divatos sportnadrágok nőknek, nem csak edzéshez
    2020-10-22 10:24:30
    Mindegy, hogy futsz, jógázol, avagy a fitness, a tánc, az edzőterem szerelmese vagy, a magabiztos megjelenés mellett a mozgás szabadságát is élvezheted
  19. Taroltak a BASE bajnokságán a Gödöllői Grassalkovich SE akrobatikus tornászai
    2020-10-20 10:01:16
    Hosszú hónapok után rendeztek versenyt a sportágban. Legközelebb a Damjanich iskolában találkoznak a legjobbak
  20. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  21. Megtudtuk, miért nyitott képviselői irodát Hohn Krisztina Gödöllőn
    2020-10-08 11:24:10
    A Gémesi György által alapított Új Kezdet Párt elnökét az is vezérelte döntésében, hogy Vécsey László feladatot „bízott” rá
  22. Feszült meccsen múlta felül a CSO-KI gárdáját a gödöllői tizenegy
    2020-10-07 19:04:19
    A vendégek igazolásának hiánya miatt késve indult az elhalasztott bajnoki találkozó, amin hárman is piros lapot kaptak
  23. Röplabda NB I. Liga: sima gödöllői siker a pécsi újonc otthonában
    2020-10-03 18:13:55
    Szalay Attila csapatát nem zavarta meg a pályaválasztói jog felcserélése, és szettveszteség nélkül teljesítette a bajnoki évad első kihívását
  24. 640 millió forintos előlegre támaszkodhat a gödöllői kosárlabda-munkacsarnok építése
    2020-10-03 11:14:37
    Az ellenzéki képviselők többsége stratégiai tervet kért számon, ám ezt a polgármester és csapata nem tartotta indokoltnak
  25. Pécsen vág neki a bajnoki kihívássorozatnak a gödöllői röplabda-csapat
    2020-10-01 16:25:09
    Török és bolgár idegenlégiós is segíti Szalay Attila együttesének boldogulását a kiesés-mentes bajnoki idényben
  26. MÖSZ-elnök maradt Gémesi György
    2020-09-28 19:12:54
    Az önkormányzati érdekképviseleti szervezet a gödöllői Erzsébet királyné Szálloda báltermében tartotta tisztújító közgyűlését
  27. Országos ifibajnoki címet szerzett a Gödöllői EAC sportlövője, Szász Hanna Rebeka
    2020-09-28 16:46:13
    Különböző okok miatt erősen foghíjas csapattal tudott indulni az egyetemi szakosztály a szeptember végi megmérettetésen
  28. Emelkedő esetszámok mellett állták a sarat tavaly a gödöllői tűzoltók
    2020-09-24 10:27:03
    A város területén 98 műszaki mentésnél és 110 tűzesetnél akadt dolguk a helyi lánglovagoknak
  29. Labdarúgás: hátrányból nyert a GEAC a Püspökszilágy ellen
    2020-09-20 22:08:04
    Október 7-ére halasztották a Gödöllői SK – CSO-KI Sport bajnoki mérkőzést, mert a vendégeknek kupameccsük volt