Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
  1. Premis diákok az Európai Űrügynökség műholdépítő versenyén
    2022-07-29 17:35:00
    A Gödöllőn működő iskolaközpont tanulói egy kólásdoboz méretű, az igazi műholdak működését imitáló eszközt hoztak létre
  2. Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on
    2022-07-22 10:13:21
    Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből
  3. Vívás: harmadszor világbajnoki ezüstérmes a kardcsapat tagjaként Gémesi Csanád
    2022-07-21 19:11:39
    A földkerekség felnőtt pengeforgatóinak mezőnyében ezúttal sem jutott a legfényesebb medáliából a MATE-Gödöllői EAC versenyzőjének
  4. Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon
    2022-07-18 14:53:37
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen
  5. Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései
    2022-07-16 16:29:00
    A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek
  6. Elindult a határvadászok toborzása, Gödöllőről is lehet jelentkezni
    2022-07-15 18:00:00
    A Magyar Rendőrség várja azoknak a 18-55 éves, büntetlen előéletű, legalább alapfokú iskolai végzettséggel rendelkező személyeket
  7. Véget nem érő labdamenetet nyert Gödöllő díszpolgára
    2022-07-15 10:17:45
    Tóth Krisztina elképesztő körülmények között szerzett pontot tíz évvel ezelőtt a dortmundi világbajnokság csapatversenyében
  8. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  9. Strandröplabda: megvédte U18-as bajnoki címét a gödöllői Bútor Anna, Kristóf Dóra páros
    2022-07-08 16:11:21
    Kleczli Csaba tanítványai a döntőben klubtársuk, Szabó Anna és az SRSE kötelékébe tartozó Kun Stefánia kettősét múlták felül
  10. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  11. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  12. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  13. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  14. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  15. Vívó Európa-bajnokság: Gémesi Csanád a kontinens 8. legjobb kardozója
    2022-06-17 17:22:15
    A MATE-Gödöllői EAC pengeforgatója a negyeddöntőben négy tussal maradt alul francia riválisával szemben
  16. Online kocka vagy craps játék a magyarországi online kaszinókban
    2022-06-16 18:52:18
    A gödöllői érdeklődőknek is érdemes végigolvasni a LegjobbKaszino áttekintését, hogy kedvet kaphassanak a játékokhoz
  17. Másfél száz műszaki mentéssel szembesültek a gödöllői tűzoltók 2021-ben
    2022-06-16 09:13:37
    A beavatkozást igénylő tűzesetek több mint fele szabadterületen következett be tavaly. Halállal végződött tragédia nem történt
  18. Szeméthelyzet: nem plusz pénzt szeretnénk, csak azt, ami jár!
    2022-06-15 11:25:18
    A gödöllői lakosságot is érintő kérdésben kongatta meg a vészharangot a hulladékgazdálkodási társulás elnöke, Juhász István
  19. Labdarúgás: 400 ezer forintos büntetéssel is járt a Gödöllő bajnoki címe
    2022-06-12 16:29:36
    Az MLSZ Pest Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a kék-fehéreket ünneplő szurkolók magatartása miatt rótta ki a pénzbírságot
  20. Röplabda: lemaradtak a juniorbajnoki éremről a gödöllői lányok
    2022-06-06 15:43:43
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elveszítette húzóemberét, amivel a bronzderbin megpecsételődött a sorsa
  21. Strandröplabda: érem nélkül maradtak a gödöllőiek a csepeli mesterversenyen
    2022-06-05 12:58:10
    A fiataloknál, Breuer Mirtill révén országos serdülőbajnoki címmel gazdagodott a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály
  22. Gödöllőn szolgált rendőrfőnökök váltják egymást a dunakeszi kapitányság élén
    2022-06-02 19:04:54
    Farkas Imre a nyugdíjba vonuló Tóth Csabától veszi át a Duna-parti város rendvédelmi egységének vezetését
  23. Világbajnok fagylalt a gödöllői kastély kávézójában
    2022-06-01 11:11:56
    Tonkababos málnavelővel és ostyával tálalt és enyhén sós a „pisztácia gyümölcse” fantázianévre hallgató jeges különlegesség
  24. Labdarúgás: Csornán át vezet a Gödöllő útja az NB III-ba
    2022-05-31 13:08:13
    Az osztályozó párharcának első mérkőzését városunkban rendezik meg, a visszavágót pedig a Győr-Moson-Sopron megyei bajnok otthonában
  25. Labdarúgás: Pest megye bajnoka címmel büszkélkedhet a Gödöllői SK!
    2022-05-28 19:15:32
    Győri Zoltán csapata pazar bajnoki szezont tudhat a háta mögött, az utolsó fordulóban a nagy rivális otthonába is nyertek a fiúk
  26. Labdarúgás: mire gondolhatott a gödöllői tréner a Dunaharaszti elleni csúcsrangadó előtt?
    2022-05-24 14:23:54
    Városunk tizenegye a Pest megyei I. osztályú pontvadászat bajnoki címéért lép pályára május utolsó szombatján. A döntetlen már aranyat ér!
  27. Kézilabda: vereséggel zárta a bajnoki idényt a gödöllői legénység
    2022-05-21 19:52:10
    Bartos Gábor kiesés ellen menekülő együttesének sorsa a Rév TSC – Rákosmenti KSK meccs alakulásától függ
  28. Labdarúgás: A CSO-KI elleni győzelmével egy pontra került a bajnoki címtől a gödöllői csapat
    2022-05-21 19:32:20
    Győri Zoltán együttesének már a döntetlen is elegendő lenne az üdvösséghez a május 28-i sorsdöntő összecsapáson
  29. Ötezer palántát adományozott a gödöllői egyetem a Katolikus Karitásznak
    2022-05-20 09:08:18
    A szervezetek képviseletében megszólalók fontosnak érzik, hogy friss zöldség kerüljön a rá-szorulók asztalára
  30. Csanaki telekingatlanokat értékesített a gödöllői önkormányzat
    2022-05-16 18:31:34
    A pályázati kiírásra jelentkezett gazdasági társaság 7 ezer forintos négyzetéter-áron jut az építési övezetbe sorolt területekhez