Találatok száma: 38

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  2. Európa Játékok: gödöllői lányok is hozzájárultak az elitosztályba jutott magyar atléta-csapat kiváló teljesítményéhez
    2023-06-22 20:05:17
    Sulyán Alexa 200 méteren a 3. helyen végzett, ami 14 pontot ért. Simon Virág 12 pontot termelt a 4x400 méteres mix váltó negyedik tagjaként
  3. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  4. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  5. Ellenzéki előválasztás: ő lesz a legfőbb kihívója a gödöllői körzet kormánypárti jelöltjének
    2021-09-29 19:55:45
    A többek által „idegennek” titulált Hohn Krisztina lett a győztes, megelőzve Simon Erikát és dr. Varga Zoltánt
  6. Ellenzéki előválasztás: a gödöllői körzet jelöltjei közül volt olyan, akinél feleslegesen érdeklődtünk
    2021-09-19 12:00:16
    A kormánypárti jelölt legfőbb kihívójának tisztségére kandidálók négy kérdésre válaszoltak: három egyformára és egy egyedire
  7. Civil jelöltként indul a gödöllői választókerület ellenzéki előválasztásán Simon Erika
    2021-05-06 11:25:07
    A Szadán élő, társadalmi megbízatású alpolgármesterként ténykedő politikus a Térjünk a lényegre! szlogenre építi kampányát
  8. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  9. Semmi olyat nem tettem, amiért vissza kellene lépnem!
    2019-06-19 09:13:09
    Exkluzív interjút adott hírportálunknak a tüdőgondozó telkén magánkórház építésére készülő cég ügyvezető igazgatója, Bók Károly
  10. Atlétika fedett ob: hat gödöllői éremből három csillog a legfényesebben
    2019-02-17 17:32:11
    Nádházy Evelin kétszer állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára és Simonváros Csanád is a csúcsra ért
  11. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  12. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt
  13. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  14. Hazai siker is született a gödöllői serdülő liga rúdugró viadalon
    2018-06-29 14:59:10
    Bánovics József 4 méteres eredménnyel nyert a fiúk mezőnyében, a lányoknál Simonváros Zille 4. lett
  15. Atlétikai ob: minden színű éremből jutott egy a gödöllőieknek
    2018-06-24 20:07:15
    Simonváros Csanád megvédte címét rúdugrásban, ahol Mihály Ádám harmadik lett. Renner Luca ezüstéremig jutott magasugrásban
  16. A gödöllői képviselők többsége nem utasította el a Soros-tervet
    2018-01-26 08:58:03
    Vitává fajult a kormánypárti képviselők határozati javaslata, Gémesi politikai provokációval vádolta meg őket
  17. Áttörte az ötméteres határt a gödöllői rúdugró
    2017-09-04 10:40:27
    Simonváros Csanád életében először küzdötte le azt a magasságot, amivel Szuper Liga győztes lett
  18. Nem élték túl a selejtezőt a gödöllői atléták a junior Eb-n
    2017-07-21 18:29:31
    Renner Luca magasugrásban, Simonváros Csanád rúdugrásban maradt el a legjobb 12 közé jutást érő eredménytől
  19. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  20. A mérési eredmények tisztázhatnák a gödöllői azbesztszennyezés mértékét
    2017-06-25 10:30:54
    Simon Gellért reagált Gémesi György őket lesunyizó mondandójára: érthetetlen, miért nem a lakosság egészségét védi a polgármester a botrányos ügyben
  21. A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny
    2017-06-12 10:23:56
    Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon
  22. Aranyos gödöllői ifi- és juniorkorú rúdugrók
    2017-02-27 07:34:49
    Kriszt Annamária, Mihály Ádám és Simonváros Csanád nyert országos bajnoki címet fedett pályán
  23. Gödöllői rúdugró bronz tető alatt
    2017-02-20 10:23:03
    Simonváros Csanád egyéni legjobbjának beállításával szerezte meg a helyi atlétacsapat egyetlen érmét az ob-n
  24. Elvéreztek a selejtezőben a gödöllői ifi-atléták
    2016-07-15 14:13:24
    Simonváros Csanád rúdugrásban, Kriszt Katalin magasugrásban szorult ki a döntőt jelentő legjobb 12 közül a kontinensviadalon
  25. A fellegekben járt a gödöllői rúdugró
    2016-06-13 08:02:18
    Simonváros Csanád teljesítette az ifi Eb-szintet és húzóembere volt a csehországi U18-as válogatott viadalon győztes magyar csapatnak
  26. Ugrásban nyertek fedett pályás bajnoki címeket a GEAC ifi- és juniorkorú atlétái
    2016-02-28 19:22:44
    Kondrák Réka és Simonváros Csanád teljesítményét rúd is segítette, Renner Lucának minden színű éremből jutott
  27. Csúnyán kifordult a térde Simon Krisztiánnak, az egykori gödöllői kölyökfocistának
    2015-11-02 11:25:03
    Német másodosztályú csapata vasárnap kora délutáni meccsén érte a balszerencse a 24 éves válogatott játékost