1. A gödöllői központú egyetem intézetének Árpádházi Szent Erzsébet rózsájával köszöntik Ferenc pápát
    A kutatócsoport munkájának köszönhetően növényházban, mesterséges pótmegvilágítással sikerült a természetes időpontnál előbbi virágzást előidézni
  2. Ő lett a gödöllői egyetem által támogatott Nagy Diák Agrárteszt 2. győztese
    2023-01-14 14:34:02
    Rédler Zalán, a Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium diákja a hétköznapokban papagájokkal foglalkozik
  3. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  4. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  5. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  6. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  7. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  8. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  9. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  10. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  11. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  12. Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták
    2021-03-05 12:17:08
    Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon
  13. Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták
    2021-02-22 08:22:59
    Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára
  14. Tóth Zsombor hétpróba-bajnok, Pápai Marci Eb-induló!
    2021-02-15 08:19:01
    A Gödöllői EAC atlétája meggyőző fölénnyel, 184 pontos különbséggel lett aranyérmes. Nádházy Evelin közelíti a szintet
  15. Minden éremből jutott a gödöllői atlétáknak a Budapest Openen
    2021-02-01 10:13:15
    Pápai Marci 1500 méteren egyéni csúccsal nyert, Mihály Ádám 2., klubtársa, Bánovics József 3. lett rúdugrásban
  16. Atlétika: gödöllői érmek a kecskeméti mezőn
    2020-10-26 08:30:47
    Pápai Marci nem kis meglepetésre szerzett bronzérmet a férfiak nyolc kilométeres távján, a GEAC ifi fiúcsapata második lett
  17. Egy arany- és hat ezüstérem a gödöllői atléták Szuper Liga-termése
    2020-09-14 10:07:50
    Tóth Zsombor egyéni csúccsal nyerte a hárompróbát, Nádházy Evelin és Pápai Márton duplán állhattak fel a dobogó második fokára
  18. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  19. Részben helyt adott a választási bizottság a függetlenséget firtató kifogásnak
    2019-09-24 10:29:17
    Dr. Pápai Éva beadványában megtévesztőnek ítélte Kolozs Csaba polgármester-jelölt plakátjainak és kiadványának tartalmát
  20. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  21. Máriabesnyőről indul a Mária Maraton kerékpáros zarándoklat
    2019-05-05 10:16:29
    A résztvevők Csíksomlyóig mintegy 750 kilométert tekernek, és részt vehetnek Ferenc pápa látogatásán
  22. A Gödöllőre visszatért Pápai Márton dobogós a mezei ligán
    2018-11-26 11:02:34
    November utolsó szombatján Salgótarjánban rendezték meg az idei esztendő utolsó szabadtéri atlétikai versenyét
  23. Gödöllői K1-sikerek a rangos pápai viadalon
    2015-09-25 16:50:13
    Egy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői
  24. Megnyílt a Pálmaház Kertészet és Herbárium a gödöllői kastélyparkban
    2015-09-11 10:45:20
    Minden korosztály számára kínálnak különlegességeket. A teknősök mellett új kedvenc születhet, az élénkpiros papagáj
  25. Éremhalmozó gödöllői diákolimpikon atléták
    2014-05-26 12:10:11
    A premontreis Pápai Márton két számban is második lett az V-VI. korcsoportosok országos döntőjében
  26. Aranyra bukkant Pápai Marci a gödöllői mezőn
    2014-04-16 11:00:45
    A perőci repülőtéren találkoztak az ország legjobb terepfutó diákjai. A Premontrei gimnázium tanulóján kívül az Erkel iskola leány csapata is érmet nyert, ezüstöt
  27. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt