Találatok száma: 460

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
  1. Labdarúgás: ötöt vágott a Maglódnak a gödöllői tizenegy
    2021-09-04 18:54:15
    A következő hét közepén beszáll a Magyar Kupába városunk együttese, amely Csömörön küzd majd a továbbjutásért
  2. Labdarúgás: három pontot hagyott Dunavarsányban a gödöllői tizenegy
    2021-08-28 19:38:12
    Városunk csapata főként az első félidőben játszott tudása alatt. Farkas Márk kapus ismét remekelt, két büntető is hárított
  3. Labdarúgás: idegenbeli győzelemmel kezdte a bajnoki idényt a gödöllői tizenegy
    2021-08-14 19:24:12
    A tavalyi idény társ-gólkirálya, Koziorowski Richárd döntötte el a három bajnoki pont sorsát Pilisen
  4. Gödöllői zenekarok! Jelentkezzetek a Roxiget Fesztiválra!
    2021-07-10 10:34:05
    A tizenhetedik alkalommal lezajló verseny győztese 100 ezer forint értékű hangszer- és hangtechnikai utalványt is nyer
  5. Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban
    2021-05-29 22:14:31
    A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen
  6. Kulturális csoportokért lobbiznak a Szövetség Gödöllőért képviselői
    2021-05-18 18:39:32
    Kolozs Csaba és Péterfi Gábor arra kérték a polgármestert, hogy adja vissza a támogatást a helyi, döntően zenei és színházi formációknak
  7. Kilenc gödöllői fiatal zenész arra vállalkozott, hogy átlépje a Küszöböt
    2021-05-16 10:51:03
    Ha lecseng a koronavírus-járvány, jöhetnek a felkérések és a fellépések, a remények szerint akár városunkban is
  8. Labdarúgás: fordított a bajnokaspiráns a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-15 19:56:25
    A bajnoki címre törő Dunaharasztinak nem volt könnyű dolga a Táncsics Mihály úti sportcentrum esős meccsén
  9. Labdarúgás: nem csak az időjárás, a Vecsés is zord arcát mutatta a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-05 20:43:48
    Mindent egybevetve magabiztosan nyert a listavezető városunkban bő 20 percig emberhátrányba kényszerült Hevesi-csapat ellen
  10. Labdarúgás: Koziorowski duplájával öt perc alatt fordított a gödöllői tizenegy
    2021-05-01 19:21:01
    Hiába jutott előnyhöz a bajnoki dobogóra vágyó Nagykáta, Hevesi Tamás együttese pazar játékkal rukkolt elő a térfélcsere után
  11. Labdarúgás: hiába vezetett, kikapott a gödöllői tizenegy Dunakeszin
    2021-04-24 18:45:17
    Újabb vereségével távolabb került a bajnoki tabella közvetlen élmezőnyétől Hevesi Tamás formációja
  12. Labdarúgás: nem lőtt gólt, de ponttal tért haza Biatorbágyról a gödöllői tizenegy
    2021-04-10 18:24:32
    A tavaszi idényben ez volt Hevesi Tamás együttesének második olyan döntetlenje, amin egyik csapat sem volt eredményes
  13. Hármat vágott a gödöllői tizenegy a Vecsésnek, mégsem örülhetett
    2021-03-24 20:44:17
    Hevesi Tamás együttese az első félidőben 2-0 arányban vezetett, majd fordítottak a hazaiak a gólban gazdag összecsapáson
  14. Liszt Ferenc-díjas gödöllői zeneművészek
    2021-03-15 13:31:50
    Kásler Miklós Baráth Emőke operaénekest és Talamba Ütőegyüttes tagjait részesítette az elismerő címben, március 15-én
  15. Három ponttal távozott a veresegyházi tizenegy Gödöllőről
    2021-03-13 17:45:12
    A most zajló bajnoki idényben először nyert a vendégcsapat idegenben. Naná, hogy a szomszédvár ellen
  16. Koziorowski Richárd mesterhármasával nyert a gödöllői tizenegy
    2021-02-27 16:27:17
    Hevesi Tamás együttese harmadik idei meccsét is győzelemmel teljesítette, és egyre közelebb kerül a dobogós helyhez
  17. Idegenbeli győzelemmel köszöntötte az új évet a gödöllői tizenegy
    2021-02-14 16:43:15
    Az első félidőben mutatott játék alapján akár nagyobb arányú vendégsiker is születhetett volna a Pilis elleni mérkőzésen
  18. Folytatódik az együttműködés a Gödöllői SK és a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia között
    2021-02-03 10:37:15
    Kizárták a helyi tizenegy következő ellenfelét a bajnokságból, ezért Hevesi Tamás csapata csak február 27-én debütál hazai pályán
  19. Valakire piszkosul „berágott” a gödöllői táblaüzenet-készítő
    2021-01-10 17:35:22
    Időről időre újabb és újabb szidalmazó feliratok jelennek meg a Köztársaság út és Veres Péter utca sarkán lévő ház kerítésén és udvarán
  20. Másodszor lett nyertese a gödöllői Eszenyi Zsombor a MOL Tehetségtámogató Programjának
    2020-12-15 18:19:59
    A zenei pályán egyre nagyobb sikereket elérő fiatal klarinétos másodszor érdemelte ki az anyagi támogatást, ezúttal hangszer-kiegészítőkre fordíthatja az összeget
  21. Hiányérzettel vonulhat téli pihenőre a gödöllői tizenegy
    2020-12-11 12:26:54
    Hevesi Tamás vezetőedzővel értékeltük a csonka őszi szezont, és kitértünk a folytatásra is
  22. Nehéz helyzetben van, de nem csügged a Cimbaliband
    2020-11-18 10:49:25
    A kialakult járványhelyzet miatt a virtuális térbe kényszerül vonulni a gödöllői önkormányzat által is támogatott zenekar
  23. Különös góllal nyert a gödöllői tizenegy a Felsőpakony ellen
    2020-11-08 15:54:58
    A vendégek kapusának segítsége is kellett a győztes találathoz. Ötöt vágott a GEAC Püspökhatvanban
  24. New York-i különdíjjal büszkélkedhet a gödöllői Talamba ütőegyüttes
    2020-11-08 10:50:34
    A városunkba tizenhárom évvel ezelőtt költözött művészeti formáció ezüstérmes lett a kamarazenei kategóriában
  25. Le a kalappal a gödöllői focisták előtt: emberhátrányban oroztak el pontot az éllovastól!
    2020-10-31 15:48:29
    Városunk tizenegye szerzett vezetést a Nagykáta ellen, de Hesz György kapus kiállítása megnehezítette a csapat dolgát
  26. Vereséghez vezetett a gödöllői tizenegy tompább teljesítménye
    2020-10-17 17:45:36
    Hiába volt több gólszerzési lehetősége Hevesi Tamás együttesének a Budakalász ellen, a hazaiak hatékonyabbnak bizonyultak
  27. Feszült meccsen múlta felül a CSO-KI gárdáját a gödöllői tizenegy
    2020-10-07 19:04:19
    A vendégek igazolásának hiánya miatt késve indult az elhalasztott bajnoki találkozó, amin hárman is piros lapot kaptak
  28. A koronavírus-fertőzés áldozata lett a Vecsés – Gödöllő focimeccs
    2020-10-04 23:11:34
    A hajrában kapott gólokkal maradt alul a GEAC tizenegye a csoport élmezőnyéhez tartozó váchartyániakkal szemben
  29. Mudroch Mendel bombagóljával mentett pontot a gödöllői tizenegy
    2020-09-27 18:26:37
    Hevesi Tamás csapat összességében örülhetett a hazai döntetlennek, mert Hesz György kapus büntetőt hárított