Labdarúgás: ötöt vágott a Maglódnak a gödöllői tizenegy

2021-09-04 18:54:15

Két egymást követő fordulóban is idegen környezetben kényszerült helytállni a gödöllői tizenegy, amely a múlt heti dunavarsányi vereség (1-2) után, szeptember első szombatján az eddig mindössze egyetlen pontot felhalmozott Maglód otthonába látogatott.

A bajnokság eddigi mutatói alapján esélyesebb vendégek nem sokat bíztak a véletlenre: az első félidőben nyújtott hullámzó teljesítményhez képest, a második játékrész elején kisebb erődemonstrációt tartva, bő tíz perc alatt háromgólosra növelték előnyüket, padlóra küldve ezzel a hazai alakulatot.  A látottak alapján a mezőny legjobbja az ötödik gödöllői gólt szerző Tóth-Ilkó Áron volt, aki a 80. percben talált be.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 4. forduló:
Maglód-HelloParks – Gödöllői SK 1-5
(1-2)
Gödöllői gólszerzők: Miknyóczki Balázs (képen 5-ös mezben), Pancsuska Tamás, Thoma Krisztián, Reznek Donát (11-esből), Tóth-Ilkó Áron.
A Gödöllői SK csapata 9 ponttal, 9-4-es gólkülönbséggel a tabella 2. helyén áll a Pest megyei I. osztályú bajnokságban.
Következik: Gödöllői SK – Felsőpakonyi KSE szeptember 11., szombat 16 óra, Szűcs Lajos sportcentrum. Védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára megtekinthető! Fotó: Patkovics Bence / Gödöllői SK

Bekapcsolódik a Magyar Kupába a gödöllői legénység

A 2021/2022-es idényben összesen 77 Pest megyei csapat jelezte, hogy részt kíván venni a Magyar Kupa Pest megyei ágának küzdelemsorozatában. Az első forduló után 57 együttes maradt állva.
Köztük a Gödöllői SK alakulata is, amely szeptember 8-án, szerdán 16.30 órától a megyei II. osztály Északi-csoportjában szereplő Csömör KSK otthonában kacsolódik be a – reméljük, minél hosszabb – kupamenetelésbe.