Találatok száma: 86

Oldalak: 1 2 3
  1. Gól nélkül zárult a Gödöllő-Szentendre megye egyes focimeccs
    2019-11-02 16:03:17
    A hazaiak álltak közelebb a győzelemhez, de a ziccerek kimaradtak. A pontszerzés a vendégek számára volt hízelgő
  2. Győzelemmel köszöntötték az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók
    2019-09-15 18:56:18
    Bartos Gábor együttese már az első félidőben bebiztosította sikerét a támadásban és védekezésben is gyengébb Dunakeszi ellen
  3. Egy csörtegyőzelemre volt képes Gémesi Csanád a vívó Eb főtábláján
    2019-06-19 16:43:40
    Nem jutott a nyolcaddöntőbe a Gödöllői EAC kardozója egyéniben a düsseldorfi kontinensviadalon, 25. lett
  4. Kézilabda NB II.: dupla gödöllői mámor Móron
    2019-05-19 18:45:00
    Győzelemmel és a 6. helyen zárta a bajnoki idényt Bartos Gábor csapata. Minden percre jutott GKC-gól az ifisták ütközetén
  5. Dortmundban is letették névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2019-02-19 07:51:22
    A helyi fiatalok a budapesti válogatottat segítették győzelemre a rangos nemzetközi viadalon, majd egyéniben vitézkedtek
  6. Ráérzett a győzelem ízére a gödöllői röplabda-csapat
    2018-10-21 19:29:26
    A negyedik fordulóig kellett várni, hogy Grózer György formációja győztesen hagyja el a játékteret
  7. Győzelemmel kezdett a bajnoki címvédő gödöllői kézilabda-csapat
    2018-09-16 17:15:06
    Bartos Gábor legénysége öt góllal múlta felül a csoport újoncát, a Rákosmenti KSK együttesét
  8. Győzelemmel felérő csapatbajnoki ezüstérem részesei voltak a gödöllői atléták
    2018-09-10 07:38:47
    A nagy nevekből álló Honvéddal meccselt a GEAC-Ikarus közös formáció a székesfehérvári döntőben
  9. Egy pontrúgás döntött a Gödöllő javára a bajnoki nyitányon
    2018-08-18 19:18:05
    Győzelemmel mutatkozott be a kispad mellől dirigáló új edző, Pozder Nenad a Táncsics Mihály úton
  10. Tovább folytatódott a gödöllői kézilabdások tavaszi diadalmenete
    2018-03-25 17:24:27
    Ezúttal a pilisvörösváriak szembesültek azzal, hogy jobb náluk Bartos Gábor együttese, amely hatból hat győzelemnél jár, és vezeti a tabellát
  11. Ötszettes gödöllői röplabdás győzelem, ingadozó játékkal
    2018-03-10 19:43:33
    Széles Petra tizenegyes nyitássorozatával elvitte a show-t, Grózer György sapkát emelt a játékvezetők ítélete előtt
  12. Győzelemmel reagált a Budaörs papírforma-romboló sikerére a Gödöllő
    2017-12-16 21:10:25
    Grózer György röplabda-csapata számára csak a Jászberény elleni idegenbeli diadal jelentette a tabella 4. helyének megőrzését
  13. Futsal: őrült hajrával fordított a gödöllői MAG-LOG
    2017-02-24 21:01:38
    A városi formáció győzelemmel zárta az alapszakaszt. Nulla-háromról 10 perc alatt lett nyolc-három a javukra
  14. Sikertelen gödöllői fellángolások Újpesten
    2017-02-19 19:33:52
    Közel állt a részgyőzelemhez a Penta-GRC társulata a második szettben a lila-fehérek otthonában, majd elvérzett
  15. Sakk: alapos gödöllői reváns a Pestszentlőrincnek
    2016-11-14 10:18:57
    A GSBE nagyarányú győzelemmel, a második számú egység pedig nullás vereséggel zárta a november közepi csapatbajnoki fordulót
  16. Tizenhetedik lett a magyar csapat a gödöllői lacrosse Eb-n
    2016-08-06 11:12:14
    Hazánk válogatottja 4 győzelemmel és 4 vereséggel zárta a rangos viadalt. Anglia és Izrael meccselnek az aranyért
  17. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  18. Magyar győzelem a gödöllői lacrosse Európa-bajnokság nyitónapján
    2016-07-29 07:51:49
    Augusztus 6-ig az egyetemen és a Táncsics Mihály úti sportcentrumban rendezik meg az összecsapásokat
  19. Győzelemmel intett búcsút a megyebajnoki évadnak a gödöllői tizenegy
    2016-06-05 19:14:50
    Szász Ferenc együttese a Biatorbágyot verte, miközben a megye kettes GEAC ikszelt Pomázon
  20. Győzelemmel és döntetlennel búcsúztak a bajnokságtól a gödöllői futsalosok
    2016-05-17 02:21:47
    Az idény előtt érmes álmokat szövögető MAG-LOG a 6. helyen zárt az NB II. Keleti-csoportjában, az újonc Főnix ISE utolsó lett
  21. Pazar első félidei játékkal nyert rangadót a gödöllői tizenegy
    2016-05-08 19:03:54
    Két büntetőt ítéltek a második számú Táncsics Mihály úti csapat ellen, amely nyolc győzelem után kapott ki
  22. Nyögvenyelős módon nyertek a MAG-LOG futsalosai
    2016-04-29 21:14:01
    A gödöllői formáció tagjai csak az első félidőben találtak be a szegediek kapujába, majd izgulhattak a győzelemért
  23. Megizzadt a győzelemért a GKC legénysége Hatvanban
    2016-02-21 16:56:15
    Városunk kézilabdázói egygólos sikert értek el a Heves megyei településen. Gombás Bence hét góllal járult hozzá a diadalhoz
  24. Gödöllői vállalkozó is részese a Budapest-Bamako Ralin elért győzelemnek
    2016-02-04 11:34:49
    Idén a GumisEmber csapata nyerte a világ legnagyobb amatőr, kalandokkal és tájékozódási nehézségekkel terhelt versenyét
  25. Téli focibajnokság: jól hajrázott a Gödöllői SK
    2016-01-24 18:20:00
    Győzelemmel mutatkozott be a műfüves megyei pontvadászatban Szász Ferenc csapata, az Isaszeg volt a szenvedő alany
  26. Röplabda: edzői botrány, drámai gödöllői győzelem
    2015-12-17 20:49:44
    Ötszettes csatában múlta felül a TEVA-hatos az MTK-t. Mindkét trénert kiállították a feszült ütközeten
  27. Könnyed gödöllői futsal-győzelem
    2015-11-06 23:27:46
    Simán jutottak a három bajnoki ponthoz az Üllő ellen a MAG-LOG legényei, akik erőléptek, és harmadikok a tabellán
  28. Egygólos gödöllői győzelem a „darazsak” ellen
    2015-10-03 17:27:52
    Büntetőt védett, amivel fontos pontokhoz juttatta csapatát Rácz Márk, a helyi tizenegy kapusa
  29. Veres-verés gödöllői módra
    2015-08-23 19:16:11
    Idegenben nyertek városunk focistái a tavaly még NB III-as rivális ellen. A győzelemnek sajnálatos ára is volt: Nagy Tamás lábtörést szenvedett
  30. Sima győzelemmel kezdték a rájátszást a gödöllői futsalosok
    2015-05-08 21:39:20
    Tíz gólt pakolt a Törökbálint kapujába a MAG-LOG. A versengés az NB II. 25-27. helyeiért zajlik