1. Parádés második félidőt produkáltak a MAG-LOG futsalosok
    2015-09-18 20:47:22
    A REAC látta a kárát a gödöllői együttes térfélcsere utáni szárnyalásának. Magyar és Bencsik tripláztak
  2. Futsal: a MAG-LOG halasztott, a FISE nagy verést kapott
    2015-09-15 08:13:47
    Az új idényben már két gödöllői csapat is érdekelt a másodosztályú bajnokság Keleti-csoportjában
  3. Gödöllő adja a másodosztályú futsal-bajnokság legjobb U20-as csapatát
    2015-05-31 19:25:13
    Utánpótlás szinten nagyot alakított a szakmai stáb, mivel az U17-es együttes ezüstérmes lett a pontvadászatban
  4. Gödöllőn van az ország 34. legjobb futsal-csapata
    2015-05-21 22:01:33
    A MAG-LOG-os legények hibátlan teljesítménnyel nyerték meg az NB II. 25-27. pozícióiért zajló rájátszást
  5. Törökbálinton is vitézkedett a gödöllői futsal-formáció
    2015-05-16 03:34:28
    Városunk csapata eddig száz százalékos a rájátszásban, és egy pontra van szüksége a 25. hely eléréséhez
  6. Futsal: lehajrázta az MTK-t a Gödöllő
    2015-05-11 20:38:58
    A meccs háromnegyed részéig fej-fej mellett haladtak a riválisok. A hajrá városunk csapatáé volt. Leidál Márton triplázott
  7. Sima győzelemmel kezdték a rájátszást a gödöllői futsalosok
    2015-05-08 21:39:20
    Tíz gólt pakolt a Törökbálint kapujába a MAG-LOG. A versengés az NB II. 25-27. helyeiért zajlik
  8. Elmarad a Gödöllő – Törökszentmiklós futsal-meccs
    2015-04-23 17:03:27
    Az ellenfél sérülések és játékosai munkahelyi elfoglaltsága miatt nem tud elutazni a péntek esti találkozóra
  9. Futsal: megtorolta a gödöllői villámrajtot a bajnokaspiráns
    2015-04-20 20:29:54
    Nulla-kettőről pillanatok alatt talpra állt, és tíz per leforgása alatt zsinórban hat gólt lőtt a Nyírgyulaj
  10. Parádés hajrával nyertek a gödöllői futsalosok
    2015-04-10 23:59:37
    Fordulatos ütközetet vívott városunk csapata a monoriak ellen. Az utolsó másfél percben bejött a vészkapusos játék
  11. Futsal: vendégként is felülmúlták a sereghajtót a gödöllőiek
    2015-03-30 22:37:23
    Már az első félidőben kialakult a különbség a csapatok között. Bencsik Roland és Berta Balázs dupláztak
  12. Az utolsó percekre hagyták a kegyelemdöfést a gödöllői futsalosok
    2015-03-13 21:11:31
    Mindent egybevetve, magabiztos győzelmet aratott a végig fölényben játszó MAG-LOG a romhányiak ellen
  13. Futsal: vereség lett a pocsék gödöllői helyzetkihasználás vége
    2015-03-09 21:27:49
    A ziccerek alapján szorosabb meccset játszott Gyöngyösön a MAG-LOG, mint, amit a végeredmény mutat
  14. Zsinórban harmadszor nyert a gödöllői futsal-formáció
    2015-02-27 22:28:45
    Kétszeri hátrányból álltak talpra és a második félidőben hengereltek városunk fiataljai a pestszentlőrinciek ellen
  15. Gödöllői futsalosok bravúrja Debrecenben
    2015-02-24 01:23:56
    Bencsik Roland triplájával nagyon értékes három ponthoz jutott a MAG-LOG az esélyesebb otthonában
  16. MAG-LOG-diadal huszáros hajrával
    2015-02-17 03:23:16
    Közel három hónap elteltével örülhettek újra bajnoki győzelemnek a gödöllői futsalosok
  17. Futsal: gödöllői kettő hét Berettyóújfalun
    2015-02-09 23:36:19
    Az utolsó szűk tíz percben kapitulált városunk csapata az esélyesebb hajdú-bihariak otthonában
  18. Ellentétes félidőket produkálva maradtak alul a gödöllői futsalosok
    2015-01-30 21:10:21
    Húsz perc után vezetett városunk csapata az esélyesebb nagykátaiak ellen. A szünet után fordult a kocka, ötöt rúgtak a vendégek
  19. Jól kezdett, majd leeresztett a gödöllői futsal-csapat
    2015-01-26 21:01:47
    Városunk együttese csupán három cserejátékossal utazott el a közel 300 kilométeres csengeri (tor)túrára
  20. Fiaskóval indították az újévet a gödöllői futsalosok
    2015-01-16 21:34:00
    A második játékrész derekára jócskán elment a REAC, így városunk csapatának csak a szépítés vált elérhetővé
  21. Futsal: vereséggel zárták az őszi szezont a gödöllőiek
    2014-12-15 21:29:54
    A második félidőben vesztette el a pontszerzés reményét városunk csapata Törökszentmiklóson
  22. Álomrajt után vezekeltek a gödöllői futsalosok
    2014-12-13 01:23:46
    Kétgólos előnyéből sem tudott tőkét kovácsolni városunk csapata a nyírgyulajiak elleni ütközeten
  23. Öngólokkal is kínozta magát a gödöllői futsal-formáció
    2014-11-29 01:21:38
    Hadilábon állt a szerencsével Monoron városunk csapata, amely a mérkőzés hajrájában elkerülte a csúnya zakót
  24. Újabb alsóházi csapatot pipáltak le a gödöllői futsalosok
    2014-11-21 23:36:19
    Ezúttal tíz gólig jutott a MAG-LOG Team. Bencsik Roland és a játékos-edző, Baranyai Pál duplázott a Vasló ellen
  25. Kilencet vágtak Romhányban a gödöllői futsalosok
    2014-11-14 23:05:18
    Városunk csapata gólt sem kapva lépte le a házigazdákat az egyoldalú meccsen. Farkas Péter mesterhármast jegyzett
  26. Ikszet ért a huszáros MAG-LOG-hajrá
    2014-11-08 02:35:29
    Háromgólos hátrányból mentett pontot a nagyot küzdő gödöllői futsalcsapat az esélyesebb gyöngyösiek ellen
  27. Gödöllőiek az U19-es futsalválogatott keretében
    2014-11-05 09:10:50
    Varsányi Áron, Magyar Zsolt és Farkas Péter is ott van a spanyol szövetségi kapitány által kiválasztottak között
  28. Ígéretes kezdés után megállt a gödöllői futsalosok tudománya
    2014-11-01 06:45:24
    Három-egyes vezetésről zuhant a mélybe a MAG-LOG Team CFT a pestszentlőrinciek otthonában
  29. A debreceni rutin felülmúlta gödöllői lendületet
    2014-10-17 21:59:51
    Városunk futsal-csapatának sorsát a második félidő elején bekapott két gól pecsételte meg a DEAC elleni derbin
  30. Futsal: Bencsik triplája táplálta a gödöllői sikert
    2014-10-10 22:27:42
    A Máltai Szeretetszolgálat ellen szerezte meg második szezonbeli győzelmét a városunk NB II-es csapata