Találatok száma: 191

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7
  1. Rangadóra és az NB II. megnyerésére készülnek a gödöllői futsalosok
    2017-01-25 10:24:43
    Az alapszakasz második körének legfontosabb meccsét játssza a MAG-LOG gárdája a Csenger ellen január utolsó péntekjén
  2. Tucatnyi gödöllői góllal járt a lovasparki vizit
    2017-01-23 21:31:46
    Vendégként vitézkedett a MAG-LOG futsal-csapata Tápiószentmártonban. Hármat vágott az új szerzemény, Annus Árpád
  3. Továbbra is pont nélkül áll a FISE-SZIE
    2017-01-17 02:23:46
    A Kazincbarcikai Ördögök ellen sem tudott feliratkozni a tabellára a gödöllői egyetem futsal-formációja
  4. Gödöllői futsalsiker, klasszikus eredménnyel
    2017-01-13 21:43:12
    A MAG-LOG társulata 6-3 arányban nyert az új esztendő első bajnoki összecsapásán a Debreceni SI ellen
  5. Évzáró rangadót nyertek Gyöngyösön a gödöllői futsalosok
    2016-12-19 20:53:05
    Baranyai Pál együttese rendkívül fontos három pontot szerzett idegenben, amivel rájátszást érő pozícióban van
  6. Tízgólos vereséggel szembesült a FISE csonka futsal-csapata
    2016-12-13 01:45:29
    A gödöllői egyetemi formáció valamennyi találatát Annus Árpád szerezte Debrecenben
  7. Kevés gól, egy pont a gödöllői futsal-mérleg
    2016-12-10 08:24:17
    Csupán egyenlíteni sikerült a MAG-LOG csapatának az MVFC II. ellen, fordítani nem
  8. Kiélezett csata a gödöllői futsal-derbin
    2016-12-02 07:21:44
    Akárcsak szeptember, ezúttal is a MAG-LOG játékosai örülhettek a három pontnak az egyetemi gárda ellen
  9. Fordulatos futsal-meccsek, felemás gödöllői sikerrel
    2016-11-29 02:12:54
    A MAG-LOG idegenben nyert egyetlen találattal, míg az egyetemi alakulat hazai pályán maradt alul minimális különbséggel
  10. Alaposan lenullázták a FISE futsalosait
    2016-11-21 23:17:36
    Gólképtelen maradt a gödöllői egyetemi csapat Berettyóújfalun, miközben 16 esetben vették be a kapuját
  11. Futsal: ikszelt a MAG-LOG a listavezető ellen
    2016-11-18 20:58:25
    Mindkét csapat jó formában játszott a pörgős meccsen, ahol a gödöllőiek két góllal is vezettek, mégis pontokat veszítettek
  12. Nincs már gödöllői csapat a futsal Magyar Kupában
    2016-11-16 23:38:29
    A derekasan küzdő MAG-LOG-ot az NB I-es Haladás ütötte el a továbbjutástól a kiírás nyolcaddöntőjében
  13. Futsal: pocsék második félidőt produkált a FISE
    2016-11-07 23:47:39
    Vezetéssel térhetett a szünetre a gödöllői egyetem csapata, amely leblokkolt a térfélcserét követően, és vesztett
  14. Egálra mentett futsal-derbi az ördögök ellen
    2016-11-04 21:13:29
    A vendég kazincbarcikaiak két góllal is vezettek az alsóházi bajnoki rangadón, a házigazda gödöllőiek azonban beérték őket
  15. Duplán vezekeltek a gödöllői futsal-csapatok
    2016-10-31 20:23:18
    A MAG-LOG Csengeren, a Főnix ISE Debrecenben maradt alul a bajnokság aktuális fordulójában
  16. Futsal: zsinórban harmadszor vesztett a MAG-LOG
    2016-10-28 01:38:46
    Az öngólt is vétett gödöllői formáció egy elhalasztott meccsen egyetlen találattal maradt alul Berettyóújfalun
  17. Gödöllői futsal-csapatok fekete hétfője
    2016-10-17 20:59:09
    A MAG-LOG és a FISE egyaránt pont nélkül távozott a kelet-magyarországi bajnoki ütközetekről
  18. Tucatnyi gödöllői találat az ötcsillagosok ellen
    2016-10-13 08:27:55
    Döcögős kezdés után magabiztos győzelmet aratott a MAG-LOG együttese a futsal Magyar Kupa első fordulójában
  19. Kevésen múlt a Főnix-pontszerzés
    2016-10-11 08:39:29
    A gödöllői egyetemi futsal-csapat csupán egy góllal vesztett az esélyesebb Csenger elleni bajnoki mérkőzésen
  20. Elpáholták a FISE-futsalosokat
    2016-10-04 02:37:49
    Tápiószentmártonban szenvedett hétgólos vereséget a gödöllői egyetem csapata, amely 0-6-nál talált be először
  21. Szünet után lelépte riválisát a gödöllői futsal-csapat
    2016-09-30 21:02:35
    Gruber Bálint és Nagy Roland egyaránt mesterhármassal járultak hozzá a MAG-LOG győzelméhez a Gyöngyös elleni ütközeten
  22. Futsal: újabb egygólos Főnix-fiaskó
    2016-09-27 04:34:29
    A gödöllői egyetemi csapat a debreceni sportiskolások ellen sem játszott alárendelt szerepet, csak későn jött a hajrá
  23. Futsal: minimális különbségű MAG-LOG- diadal a gödöllői derbin
    2016-09-16 20:40:20
    Hat perccel a végső sípszó előtt még három góllal vezetettek a „hazaiak” a bajnoki idénynyitó összecsapáson
  24. Győzelemmel és döntetlennel búcsúztak a bajnokságtól a gödöllői futsalosok
    2016-05-17 02:21:47
    Az idény előtt érmes álmokat szövögető MAG-LOG a 6. helyen zárt az NB II. Keleti-csoportjában, az újonc Főnix ISE utolsó lett
  25. Bronzra cserélték az aranyérmet a gödöllői U20-as futsalosok
    2016-05-08 14:39:34
    Városunk csapata címvédőként vágott neki a II. osztály négyes fináléjának az egyetemi csarnokban. Az elődöntő hosszabbításban ment el
  26. Békés eredménnyel zárult a gödöllői futsal-derbi
    2016-05-06 20:50:41
    A MAG-LOG csapata csak az első félidőben volt sikeres, a sereghajtó Főnix ISE hét és fél hónap után szerzett bajnoki pontot
  27. Hiába üldözte, nem érte utol a MAG-LOG a DEAC-ot
    2016-05-02 20:02:33
    Viszonylag korán hátrányba került a gödöllői futsal-formáció Debrecenben, ami megpecsételte városunk csapatának sorsát
  28. Nyögvenyelős módon nyertek a MAG-LOG futsalosai
    2016-04-29 21:14:01
    A gödöllői formáció tagjai csak az első félidőben találtak be a szegediek kapujába, majd izgulhattak a győzelemért
  29. Futsal: vállalható mértékű FISE-fiaskó
    2016-04-29 02:36:29
    Tisztes különbségű vereséget szenvedett a gödöllői egyetem formációja az ezüstérmes pozícióban tanyázó MVFC II. ellen