Zsinórban harmadszor nyert a gödöllői futsal-formáció

2015-02-27 22:28:45

NB II. Keleti-csoport, 20. forduló:
MAG-LOG Team CFT Gödöllő – Pestszentlőrinci SFA 5-3
(1-2)

Miután az elmúl két fordulóban idegenben diadalmaskodott a gödöllői teremlabdarúgó-csapat, teljesíthető feladatnak tűnt, hogy városunk fiataljai hazai környezetben is begyűjtsék a három pontot a velük azonos pontszámmal rendelkező pestszentlőrinciek ellen.

A gödöllői elképzelés annak ellenére valóra vált, hogy a látogatók hamar vezetéshez jutottak, és a második félidőt is ők várták előnnyel. Ezt követően azonban háromszor is eredményes volt a hazai alakulat, amely összességében magabiztosan múlta felül riválisát.
Az egymást követő harmadik ütközetén is győztes gödöllői formáció találatain Bencsik Roland, Molnár Márton (2-2) és Magyar Zsolt osztoztak.

A gödöllői futsalosok 22 ponttal, 94-115-ös gólkülönbséggel a 10. helyen állnak a csoport tabelláján.