2022-03-02 17:49:13
    A különféle mintás, férfiak számára is színes, figurákkal készült modellek ma már a nyakkendők öltöztető funkciójával vetekszenek
  2. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  3. Röplabda: diákolimpiai bajnoki aranyig menetelt a Gödöllői TIG csapata!
    2022-01-30 18:13:36
    Wirnhardt Oszkár együttese valamennyi mérkőzését megnyerte a nyolcas fináléban, a döntőben a hazaiak ellen fordítottak a lányok
  4. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  5. Elérte első győzelmét hazai pályán a MATE-Gödöllői EAC férfi vízilabda-csapata
    2021-12-21 11:52:29
    Az ellenfél az Ybl színeiben játszott öregfiúk-formáció volt, amely 14-9 arányban maradt alul Vankó Gábor gárdája ellen
  6. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  7. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  8. Röplabda NB I. Liga: nem okozott gondot a gödöllőieknek az újonc Kispest legyőzése
    2021-10-30 19:21:31
    Hiába nyert magabiztosan Szalay Attila együttese, rosszabb pontarányának köszönhetően visszacsúszott a bajnoki tabellán
  9. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  10. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  11. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  12. Gödöllői tanmese: maci csatázhat Lacival
    2021-10-03 15:50:04
    A sas áldásával mozgolódó róka hűbéreseinek számító jószágok benyelték a ravaszságot, miközben a bárányok a rájuk jellemző módon hallgattak
  13. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  14. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  15. Labdarúgás Pest megyei Kupa: játék nélkül jutott tovább a GSK
    2021-09-15 18:38:52
    A III. osztályban érdekelt Csomád az utolsó pillanatban lemondta a találkozót, amit 3-0 arányú végeredménnyel igazoltak Győri Zoltán együttese javára
  16. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  17. Strandröplabda ob: Gödöllőre került az U18-asok legfényesebb érme!
    2021-08-16 20:18:42
    A Bútor Anna és Kristóf Dóra alkotta páros aranya mellé klubtársuk, Szabó Anna bronzot nyert a kispesti Réthelyi Orsolyával
  18. Strandröplabda ob-döntő: bronzra cserélte tavalyi aranyát a gödöllői Vecsey Fanni
    2021-08-15 12:05:01
    A helyi klub saját nevelésű játékosa a címvédés reményében idén Szabó Dorottyával lépett homokra, ám a cél elérése elmaradt
  19. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  20. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  21. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  22. Győrben sem maradtak érmek nélkül a fiatal gödöllői dzsúdósok
    2021-05-24 10:18:08
    Két arany-, valamint egy ezüst- és két bronzérem volt a termés a Rába-parti városban megrendezett Magyar Kupán
  23. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  24. Nem maradtak arany nélkül a gödöllői sportlövők a ZTE Kupán
    2021-05-04 13:26:45
    Lakner Áron az ifjúsági korú légpuskások 60 lövéses fekvő számában diadalmaskodott, klubtársa, Havjár Kristóf pedig 3. lett
  25. Röplabda: öt játszmában szenvedett vereséget a gödöllői hatos a TFSE ellen
    2021-04-02 20:19:28
    A fiaskó azt is jelentette, hogy Szalay Attila együttese rosszabb pontaránya miatt 2. helyre csúszott vissza a tabellán
  26. Hármat vágott a gödöllői tizenegy a Vecsésnek, mégsem örülhetett
    2021-03-24 20:44:17
    Hevesi Tamás együttese az első félidőben 2-0 arányban vezetett, majd fordítottak a hazaiak a gólban gazdag összecsapáson
  27. Röplabda: meccslabdákat hárítva nyerte a rájátszás első ütközetét a gödöllői hatos
    2021-03-19 21:26:47
    Az idei bajnoki idényben harmadszor nyert 3-2 arányban a TFSE csapata ellen Szalay Attila remekül küzdő együttese
  28. Tóth Zsombor hétpróba-bajnok, Pápai Marci Eb-induló!
    2021-02-15 08:19:01
    A Gödöllői EAC atlétája meggyőző fölénnyel, 184 pontos különbséggel lett aranyérmes. Nádházy Evelin közelíti a szintet
  29. Idegenbeli győzelemmel köszöntötte az új évet a gödöllői tizenegy
    2021-02-14 16:43:15
    Az első félidőben mutatott játék alapján akár nagyobb arányú vendégsiker is születhetett volna a Pilis elleni mérkőzésen
  30. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot