Találatok száma: 349

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna
    2023-05-22 15:08:21
    A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst
  2. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  3. Arany- és ezüstérmet is nyert Juhász Zoltán a szervátültetettek világjátékán
    2023-05-05 18:27:00
    A vácszentlászlói bowlingos egyéniben a második helyen végzett, a párosok küzdelmében viszont a dobó legmagasabb fokára állhatott fel
  4. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  5. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  6. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: pozíciójavítást ért a gödöllőiek értékes döntetlenje
    2023-03-12 16:56:05
    Elmozdult a csoport utolsó helyéről a GSBE együttese, miután 6-6 arányban végzett a fótiak elleni ütközeten
  7. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  8. Sportlövészet: lenullázta osztrák ellenfelét a Mészáros-Péni kettős a jakartai világkupa aranymeccsén
    2023-01-30 10:08:46
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis versenyzője második kiemelkedő sikerét aratta a távol-keleti megmérettetésen
  9. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  10. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  11. Atlétika: legyőzhetetlennek bizonyultak a fiatal gödöllői gyalogló lányok
    2022-10-30 18:23:32
    Gadanecz György tanítványai közül Vancsó Enikő egyéniben, illetve nővérével és Szentgáli-Varga Villővel csapatban is bajnoki aranyérmet nyert
  12. Röplabda Magyar Kupa: aranyszettes meccset kell nyernie a gödöllői csapatnak, hogy továbbjusson
    2022-10-27 02:23:46
    Három játszmában szenvedett vereséget Szalay Attila együttese pályaválasztóként a Diósgyőri VTK ellen a nyolcaddöntő első meccsén
  13. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  14. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  15. Strandröplabda: Gödöllőre került a serdülő lányok országos bajnoki aranya
    2022-08-06 10:26:34
    Breuer Mirtill Strébl Noémivel az oldalán lett aranyérmes az U16-os korosztály Lupa Beachen lezajlott döntőjében
  16. Strandröplabda U22 ob: egy arany- és két bronzéremmel gyarapodott a gödöllői dicsőséglista
    2022-07-31 17:43:04
    Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán lett bajnok, míg a Bútor-Kristóf kettős és Szabó Vilmosék a harmadik helyen végeztek
  17. Érdemes amatőrként professzionális sminktermékeket használni?
    2022-07-12 10:05:05
    Az ár nem mindig arányos a minőséggel, léteznek erősen túlárazott készítmények is, ahol a brandet és a tetszetős csomagolást fizeted meg
  18. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  19. Labdarúgás: mire gondolhatott a gödöllői tréner a Dunaharaszti elleni csúcsrangadó előtt?
    2022-05-24 14:23:54
    Városunk tizenegye a Pest megyei I. osztályú pontvadászat bajnoki címéért lép pályára május utolsó szombatján. A döntetlen már aranyat ér!
  20. Hogyan csillapítható az aranyér okozta fájdalom?
    2022-05-19 08:59:10
    Mikor érezzük, hogy baj van, érdemes rögtön felkeresni egy szakorvost, aki a kivizsgálás során meg tudja állapítani a rendellenességet
  21. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  22. Röplabda NB I. Liga: bronzra „cserélt” gödöllői aranyérem
    2022-05-07 21:21:06
    Győzelemmel zárta a 2021/2022-es bajnoki idényt az NB I. Liga tavalyi győztese, amely a TFSE vendégeként diadalmaskodott
  23. Röplabda NB I. Liga: a Budaörs elleni sikerükkel ezüstérem közelbe kerültek a gödöllői lányok
    2022-05-01 18:26:43
    Ehhez az utolsó fordulóban 3-0 vagy 3-1 arányban kell nyernie a TFSE otthonában Szalay Attila társulatának
  24. Labdarúgás: gólt sem kapva nyert Budakalászon a gödöllői legénység
    2022-04-30 18:34:20
    Városunk tizenegye megszerezte 20. győzelmét a most zajló bajnokságban, és továbbra is harcban van az aranyéremért
  25. Labdarúgás Pest megyei Kupa: nem elődöntős a gödöllői tizenegy
    2022-04-13 19:24:56
    Győri Zoltán együttese a Pest megyei II. osztályú Pécel otthonában 2-2 arányú döntetlent ért el, amivel búcsút intett a serlegnek
  26. Tetőtűz okozott riadalmat az Arany János utcában
    2022-03-29 10:43:40
    A gödöllői tűzoltóknak is beavatkoztak a helyszínen. Az ingatlan lakhatatlanná vált, az ott lakók rokonokhoz költöztek
  27. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  28. Kilenc érmet nyertek a gödöllőiek az ITF Taekwon-do magyar bajnokságon
    2022-03-06 16:08:29
    Kókai Zsolt tanítványai egy arany-, három ezüst- és öt bronzszínű medált nyertek a makói megmérettetésen
  29. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  30. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után