Találatok száma: 349

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Tizenhetedik lett a magyar csapat a gödöllői lacrosse Eb-n
    2016-08-06 11:12:14
    Hazánk válogatottja 4 győzelemmel és 4 vereséggel zárta a rangos viadalt. Anglia és Izrael meccselnek az aranyért
  2. Atlétikai ob: öt gödöllői elsőség, Kaptur Éva triplázott
    2016-08-01 10:17:35
    A 400 méteren bajnoki címet szerzett Deák Nagy Marcell lefutotta volna a GEAC aranyérmes női váltóját
  3. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  4. Polgármesterek kaptak díjat a gödöllői kastély lovardájában
    2016-06-25 10:29:17
    A világtalálkozó első napján átadták az ezüstlánc- és az arany pecsétgyűrű kitüntetéseket a magyar önkormányzatiság fejlesztéséhez leginkább hozzájárulóknak
  5. Tizenegyedszer lesz polgármesteri világtalálkozó Gödöllőn
    2016-06-18 17:02:42
    A királyi kastély lovardájában lesznek az eszmecserék az önkormányzatok jelenéről és jövőjéről. Gazdára találnak a polgármesteri ezüstlánc- és az arany pecsétgyűrű díjak
  6. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról
  7. Bajnoki negyedikként zártak a gödöllői gyermek röplabdás lányok
    2016-06-05 12:43:31
    A TEVA-GRC négy csapata is a legjobb hat között végzett a 2015/2016-os idényben. Egy érem jutott városunkba, viszont az arany
  8. Kézilabda: megyebajnoki címet szereztek a gödöllői juniorok
    2016-06-04 22:11:57
    Mácsár Gyula aranyérmes tanítványai nagy fölénnyel nyerték a budaörsi döntőt a solymári fiatalok ellen
  9. Hogy milyen aranyosak ezek a gödöllői lányok!
    2016-05-29 18:56:59
    Fantasztikus és egyben történelmi TEVA-siker a röplabdások ifjúsági hatos döntőjében. Ötjátszmás dráma után lett meg a bajnoki cím
  10. Keszthelyen is letették névjegyüket a gödöllői bunyósok
    2016-05-12 18:41:31
    Öt érmet, közte két aranyat nyertek a Gödöllői Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői a küzdősport világbajnokságon
  11. Bronzra cserélték az aranyérmet a gödöllői U20-as futsalosok
    2016-05-08 14:39:34
    Városunk csapata címvédőként vágott neki a II. osztály négyes fináléjának az egyetemi csarnokban. Az elődöntő hosszabbításban ment el
  12. Üres kézzel távoztak a Gödöllőre látogatott focicsapatok
    2016-04-03 18:17:57
    Az egyetemi tizenegy nehezebben zsebelte be a három pontot, a GSK II. nem várt arányban verte a dobogós Őrbottyánt
  13. Húsvéti „roncsderbi” az Arany János utcában
    2016-03-29 10:09:54
    A gödöllői tűzoltók áramtalanították az összetört gépkocsikat, amikben hat személy utazott, de senki nem sérült meg
  14. Fényes gödöllői küzdősport-érmek Zalaegerszegről
    2016-03-25 13:38:04
    Két arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzmedáliával tértek haza a Crow-Gym harcosai az idénynyitó viadalról
  15. Gödöllői sporttámogatási keret: se több, se kevesebb
    2016-03-24 10:12:08
    Visszatértek a tavalyelőtti állapothoz: 2 millió forinttal dotálják az oktatási intézmények sportcsoportjait
  16. Futsal: távolodik a MAG-LOG Gödöllő a dobogótól
    2016-03-18 21:01:18
    Hazai pályán vérzett el Baranyai Pál csapata, amelynek 16 perce volt arra, hogy legalább kiegyenlítsen
  17. Bűnügyileg a gödöllői régió a legkevésbé fertőzött Pest megyében
    2016-03-16 10:15:13
    Az elmúlt évben sem történt halálos kimenetelű közlekedési baleset településünk útjain. Közelíti a 9%-ot az ittasan okozott szerencsétlenségek aránya
  18. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  19. Fedett pályás gödöllői sikerek Pozsonyban
    2015-12-14 10:59:57
    Egy aranyérem mellett számos értékes helyezést értek el a GEAC utánpótláskorú atlétái a rangos viadalon
  20. Egy-egy kedves szó és üzenet is bearanyozhatja mindazok életét, akik fontosak nekünk
    2015-12-09 11:03:15
    A Gödöllőn is szolgáltató Invitel kínálatában elérhető kártyafüggetlen, okoskészülékekkel még könnyebben tarthatjuk a kapcsolatot a számunkra értékes személyekkel
  21. Aranyanyu zsűridíjas lett a gödöllői pedagógus
    2015-11-28 10:16:22
    November 26-án adták át az elismerő címeket, a jutalmazottak között ott volt a városunkban élő Furugh Switzer is
  22. Aranyanyu-díjesélyes gödöllői pedagógus
    2015-11-10 13:17:43
    November 22-én éjfélig lehet szavazni Furugh Switzerre, akinek tevékenységéről több is megtudható a cikkben elérhető filmből
  23. Fejbetérdeléssel lett aranyérmes a gödöllői bunyós
    2015-10-20 16:08:09
    Tapsvihart aratott a tököli nemzetközi versenyen a Muay Thai és Boksz Egyesület sportolóinak teljesítménye
  24. Tizenhét partiból három gödöllői matt jött ki
    2015-10-19 07:55:16
    A GSBE első- és második számú egysége is nagyarányú vereséget szenvedett a vasárnapi bajnoki fordulóban
  25. Bőségesen jutott a MAFC-mattokból a gödöllőieknek
    2015-10-05 09:07:07
    A csapatbajnoki táblák kétharmadán múlták felül riválisukat a fővárosiak, akik nem várt arányú győzelmet arattak
  26. Gödöllői K1-sikerek a rangos pápai viadalon
    2015-09-25 16:50:13
    Egy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői
  27. Renner Luca és Kriszt Botond voltak az ügyeletes GEAC-aranyszállítók
    2015-09-21 16:45:03
    Luca az ifjúsági lányok hétpróbáját nyerte meg, Botond a junior tízpróbázó fiúknál védte meg tavaly elnyert bajnoki címét
  28. Tizenkilencszeres világbajnokok a Lázár-testvérek!
    2015-09-13 15:39:40
    Vilmos kettő aranyéremmel, öccse, Zoltán egy-egy arany- és ezüstmedáliával gazdagodott Fábiánsebestyénben
  29. Szuper liga döntő szuper gödöllői atlétákkal
    2015-09-07 08:11:04
    Öt arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel tértek haza a pénzdíjas debreceni viadalról városunk sportolói
  30. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének