Találatok száma: 22

1. Labdarúgás: három pontot ért Richter Tamás gólja a Vecsés-Gödöllő rangadón
    2024-03-23 17:33:19
    Városunk csapata mindvégig uralta ugyan a játékot, ám a mindent eldöntő találatra az utolsó percekig kellett várni
  2. Labdarúgás: a Vecsés elleni diadalával a tabella élére ugrott a gödöllői tizenegy
    2023-09-09 19:08:32
    Molnár Zoltán társulata magabiztos játékkal őrölte fel a bajnoki címvédő erejét, és megőrizte veretlenségét a pontvadászatban
  3. Labdarúgás: szuperrangadót nyert Vecsésen a bajnoki címvédő gödöllői csapat!
    2022-10-29 15:57:20
    A feszültséget és a kiélezett küzdelmet jobban bírta Győri Zoltán együttese, amely megfosztotta veretlenségétől a házigazdákat
  4. Labdarúgás: átok ül a Vecsés ellen a gödöllői tizenegyen
    2022-03-26 18:22:28
    Városunk csapata nem tudta hatékonyan feldolgozni kapusa óriási hibáját, amivel győztes találathoz juttatta a riválist
  5. Labdarúgás: 70 percet játszott emberhátrányban a gödöllői csapat, és elvérzett
    2021-09-18 18:54:10
    Hesz György kapus részsült piros lapos büntetésben, miután a tizenhatoson belül lerántotta a vecsésiek támadóját
  6. Labdarúgás: nem csak az időjárás, a Vecsés is zord arcát mutatta a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-05 20:43:48
    Mindent egybevetve magabiztosan nyert a listavezető városunkban bő 20 percig emberhátrányba kényszerült Hevesi-csapat ellen
  7. Hármat vágott a gödöllői tizenegy a Vecsésnek, mégsem örülhetett
    2021-03-24 20:44:17
    Hevesi Tamás együttese az első félidőben 2-0 arányban vezetett, majd fordítottak a hazaiak a gólban gazdag összecsapáson
  8. Nagy utazás
    2020-11-19 17:42:23
    A vecsési reptéri parkoló a nap 24 órájában nyitva áll az autósok előtt, verhetetlen árai az összes többi parkolótársaságot kiszorították az éllovasok közül
  9. A koronavírus-fertőzés áldozata lett a Vecsés – Gödöllő focimeccs
    2020-10-04 23:11:34
    A hajrában kapott gólokkal maradt alul a GEAC tizenegye a csoport élmezőnyéhez tartozó váchartyániakkal szemben
  10. Eladott labdákkal segítette a vecsési diadalt a gödöllői tizenegy
    2019-10-19 17:01:47
    Pozder Nenad csapatából Tóth-Ilkó Áron kétszer is eredményes volt, ám a hibák miatt ez kevés volt az üdvösséghez
  11. Magyar Kupa Pest megyei ág: büntetőpárbaj okozta a gödöllői tizenegy vesztét
    2019-08-04 19:33:28
    A vecsésiek csak egyszer hibáztak a tizenegyesrúgásoknál, hazai oldalon viszont ketten is elrontották a lövést
  12. Egygólos gödöllői vezeklés Vecsésen
    2019-04-06 18:23:41
    Hiába játszott az összecsapás jelentős részében tetszetősebben városunk tizenegye, végül pont nélkül maradt
  13. Mudroch Mendel duplájával verte a Vecsést a Gödöllő
    2018-09-29 18:19:56
    Nyolcvan percig kellett várni, hogy a városunk futballcsapata feltörje a tavaly még NB III-as vendégalakulat reteszét
  14. A Tököl elleni vereség után távozik posztjáról a gödöllői focicsapat edzője
    2017-11-11 15:31:02
    Szász Ferenc közös megegyezéssel hagyja el a helyi tizenegy kispadját, és úgy tudni, hogy az NB III-as Vecsés trénere lesz
  15. Gödöllői pontszerzés a megyei elitbajnokság csúcsrangadóján
    2017-04-08 17:54:55
    Városunk focistái inkább az első félidőben domináltak, de vezetésüket nem tudták megőrizni az éllovas Vecsés ellen
  16. Labdarúgás: gödöllői pontrablás Vecsésen
    2016-04-30 18:39:20
    Városunk tizenegye gól nélküli döntetlennel zárta a mezőnyjátékkal telt idegenbeli ütközetet
  17. Bravúros Vecsés-verés Gödöllőn
    2015-10-17 17:19:36
    Néhány perccel a lefújás előtt szerezték meg a három pontot a listavezető ellen a Gödöllői SK labdarúgói
  18. Vecsési kupavég Gödöllőn
    2015-04-08 19:36:29
    Nagy Dániel elszántan és hősiesen küzdő focistái a hosszabbításban állták útját Urbán Flórián esélyesebb együttesének
  19. Sporttársi segítséget is kapott a Vecsés a Gödöllő ellen
    2015-03-28 17:12:11
    A hajrában dőlt el a három pont sorsa. Jogosnak tűnő büntetőtől fosztották meg városunk tizenegyét
  20. Ponthoz segítette a játékvezető a Vecsést Gödöllőn
    2014-09-13 18:36:03
    Városunk tizenegye olyan büntető miatt bukta el a megyére szóló sikert, amit ritkán szoktak megítélni
  21. Savanyú volt a vecsési…
    2014-03-29 17:08:35
    Hiába irányított az első félórában, vérbeli csatár nélkül gólképtelen maradt és elvérzett a gödöllői focicsapat
  22. Nem estek kétségbe a gödöllői focisták a vecsési kifligóltól
    2013-09-14 18:47:27
    Helyzetei alapján közelebb állt a győzelemhez városunk csapata a játékidő zömében harcias brusztolással telt ütközeten