Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 12

1. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  2. Gödöllőre került az ifikorú rúdugrók csapataranya
    2020-10-05 10:27:20
    A GEAC tehetségei közül Kriszt Sarolta a gátfutó-számokban remekelt, 300 méteren óriási csúcsot repesztett
  3. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  4. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  5. Újoncok gazdagították a gödöllői atléták éremkollekcióját
    2019-03-03 16:38:00
    Kriszt Sarolta négypróbában lett bajnok, Fodor Péter pedig diszkoszvetésben állhatott fel a dobogó második fokára
  6. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  7. Magyar siker gödöllői segítséggel
    2018-06-24 11:02:42
    Kriszt Sarolta egy ezüstéremmel járult hozzá a diadalhoz a lengyelországi Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokon
  8. Veszprémben sikeres gödöllői gyermekatléták
    2018-06-14 19:19:43
    A GEAC nyolc főből álló különítménye utazott el a versenyre, ahol Kriszt Sarolta és Fodor Péter teljesítménye tűnt ki
  9. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  10. Gödöllői atlétalurkók óriási sikerei a diákolimpián
    2017-05-26 17:46:52
    Kriszt Sarolta országos csúccsal lett aranyérmes többpróbában, Eszenyi Napsugár pedig kislabda-hajításban diadalmaskodott
  11. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb
  12. Mezeifutó-sikerekkel rukkoltak elő a legkisebb gödöllői atléták
    2016-04-05 13:17:24
    Az U11-es korcsoport fiúk számára kiírt versenyét Szabó Csongor nyerte, Kriszt Sarolta a 3. lett a lányoknál