Találatok száma: 164

Oldalak: 1 2 3 4 5 6
  1. Labdarúgás: nem csak az időjárás, a Vecsés is zord arcát mutatta a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-05 20:43:48
    Mindent egybevetve magabiztosan nyert a listavezető városunkban bő 20 percig emberhátrányba kényszerült Hevesi-csapat ellen
  2. Labdarúgás: Koziorowski duplájával öt perc alatt fordított a gödöllői tizenegy
    2021-05-01 19:21:01
    Hiába jutott előnyhöz a bajnoki dobogóra vágyó Nagykáta, Hevesi Tamás együttese pazar játékkal rukkolt elő a térfélcsere után
  3. Labdarúgás: hiába vezetett, kikapott a gödöllői tizenegy Dunakeszin
    2021-04-24 18:45:17
    Újabb vereségével távolabb került a bajnoki tabella közvetlen élmezőnyétől Hevesi Tamás formációja
  4. Labdarúgás: egy félidő alatt szertefoszlottak a gödöllői remények Dunaharasztin
    2021-04-21 19:11:52
    A hazai gárda három gólt szerzett az első negyvenöt percben, amivel megpecsételte Hevesi Tamás csapatának sorsát
  5. Labdarúgás: nem lőtt gólt, de ponttal tért haza Biatorbágyról a gödöllői tizenegy
    2021-04-10 18:24:32
    A tavaszi idényben ez volt Hevesi Tamás együttesének második olyan döntetlenje, amin egyik csapat sem volt eredményes
  6. Labdarúgás: erődemonstrációt tartva talált vissza a győzelmi útra a gödöllői legénység
    2021-03-27 17:35:50
    Hevesi Tamás együttese öt gólt lőtt a Tököl vendégeként az igencsak egyoldalúra sikeredett bajnoki összecsapáson
  7. Hármat vágott a gödöllői tizenegy a Vecsésnek, mégsem örülhetett
    2021-03-24 20:44:17
    Hevesi Tamás együttese az első félidőben 2-0 arányban vezetett, majd fordítottak a hazaiak a gólban gazdag összecsapáson
  8. 4,6 milliárd forintot áldozna a kormány a gödöllői HÉV „metrósításának” kiviteli terveire
    2021-03-23 15:00:23
    Ha minden jól alakul, a 2021 és 2027 közötti európai uniós pénzügyi ciklusban megvalósulhat a városi közlekedés rendszert is átíró beruházás
  9. Se nem kapott, se nem rúgott gólt Csomádon a gödöllői focicsapat
    2021-03-20 17:15:50
    Hiába játszott mezőnyfölényben Hevesi Tamás együttese, a találat nélküli döntetlen csupán egy pontot eredményezett
  10. Tovább szárnyal a gödöllői focicsapat
    2021-03-06 16:54:17
    Százhalombattán is magabiztos sikernek örülhetett Hevesi Tamás társulata, amely egyre inkább kacérkodhat a dobogós pozícióval
  11. Jelentős erőkkel zajlik a hajtóvadászat a gödöllői HÉV-en nőre támadt férfi után
    2021-03-06 12:48:47
    A helyi kapitányság munkatársai és a közlekedési társaság rendészei több száz felhívást helyeztek ki a forgalmasabb pontokon
  12. Koziorowski Richárd mesterhármasával nyert a gödöllői tizenegy
    2021-02-27 16:27:17
    Hevesi Tamás együttese harmadik idei meccsét is győzelemmel teljesítette, és egyre közelebb kerül a dobogós helyhez
  13. Gyömrőn szerezte meg a Maglód skalpját a gödöllői focicsapat
    2021-02-20 13:20:18
    Kissé szokatlan időpontban, délelőtt 11 órakor kezdődött a találkozó, ám ez nem zavarta meg Hevesi Tamás együttesének tagjait
  14. Nettó egymillió forintot kap, aki segít kézre keríteni a gödöllői HÉV-en erőszakoskodó férfit
    2021-02-12 08:17:37
    Az összeg annak fizethető ki, aki olyan konkrét adatot vagy információt tud szolgáltatni, ami a nyomozást eredményre vezeti
  15. Folytatódik az együttműködés a Gödöllői SK és a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia között
    2021-02-03 10:37:15
    Kizárták a helyi tizenegy következő ellenfelét a bajnokságból, ezért Hevesi Tamás csapata csak február 27-én debütál hazai pályán
  16. Így nézhetett ki a gödöllői HÉV-vonalon erőszakoskodott támadó
    2021-01-25 14:51:46
    A rendőrség egy 20-25 éves, 160-165 centiméter magas, vékony testalkatú, sötétbarna szemű férfit keres. Továbbra is kérik a lakosság segítségét
  17. Erőszak a gödöllői HÉV-en: sürgős intézkedésekre van szükség!
    2021-01-25 14:16:30
    Juhász István kistarcsai polgármester mellett, Hohn Krisztina országgyűlési képviselő (LMP) is kiállt a nyilvánosság elé
  18. Told le a nadrágod, különben megöllek!
    2021-01-20 19:10:59
    Ezt ordította áldozatának a gödöllői HÉV-en erőszakoskodott férfi, akinek felkutatására 10 főből álló nyomozócsoport alakult
  19. Fagyoskodó otthontalant mentettek meg a gödöllői rendőrök
    2021-01-20 10:28:52
    A 67 éves, lakcím nélküli férfi összekuporodva feküdt a palotakerti HÉV-megálló közelében lévő vasúti szerelőcsarnokban
  20. Kiégett egy autó motortere a Dózsa György úton
    2020-12-25 10:33:19
    A lángok továbbterjedését a gödöllői tűzoltók akadályozták meg, akik visszahűtötték a gépkocsi felhevült fém alkatrészeit
  21. Hiányérzettel vonulhat téli pihenőre a gödöllői tizenegy
    2020-12-11 12:26:54
    Hevesi Tamás vezetőedzővel értékeltük a csonka őszi szezont, és kitértünk a folytatásra is
  22. Bosszantó pontvesztést éltek át a gödöllői focisták
    2020-10-25 16:25:15
    Néhány perc hiányzott ahhoz, hogy Hevesi Tamás fölényben játszó együttese legyőzze a Dunakeszi társulatát
  23. Vereséghez vezetett a gödöllői tizenegy tompább teljesítménye
    2020-10-17 17:45:36
    Hiába volt több gólszerzési lehetősége Hevesi Tamás együttesének a Budakalász ellen, a hazaiak hatékonyabbnak bizonyultak
  24. Gödöllői focibravúr a veretlen éllovas ellen
    2020-10-11 17:52:31
    Hevesi Tamás szervezetten futballozó csapata egyetlen gólt szerzett, ám ez elég volt ahhoz, hogy legyőzze a Biatorbágy gárdáját
  25. Mudroch Mendel bombagóljával mentett pontot a gödöllői tizenegy
    2020-09-27 18:26:37
    Hevesi Tamás csapat összességében örülhetett a hazai döntetlennek, mert Hesz György kapus büntetőt hárított
  26. Pontosztozkodás a Veresegyház-Gödöllő fociderbin
    2020-09-13 18:35:11
    Hiába szerzett vezetést Hevesi Tamás együttese, néhány perc múlva a házigazdák egyenlítettek
  27. Esélylatolgatás a Veresegyház-Gödöllő megyei focirangadó előtt
    2020-09-10 10:05:53
    A VVTV kameráinak össztűzében fektette ki véleményét Majnik János technikai vezető és Hevesi Tamás vezetőedző
  28. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  29. Büntetővel törték fel a battai reteszt a gödöllői focisták
    2020-09-06 19:01:15
    A vendégek jószerivel csak a védekezésre fókuszáltak, így megérdemelten nyert a fölényben játszó Hevesi-csapat
  30. Négy gólt vágott Dunavarsányban a gödöllői tizenegy
    2020-08-30 20:14:55
    Hevesi Tamás csapata ezúttal nem csak kialakította, hanem értékesítette is gólszerzési lehetőségeit