2019-05-27 07:58:29
    Az egyetemisták a budapesti MEFOB-on, a középiskolások a székesfehérvári megmérettetésen öregbítették a GEAC hírnevét
  2. Csúcsokat halmozó és csúcsra futó gödöllői atléták
    2019-05-20 08:21:57
    A debreceni Kelet Kupa mellett, a Mátraháza és Kékestető között lezajlott hegyifutó ob-n is helytálltak a GEAC versenyzői
  3. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  4. Gödöllői rúdugró- és gerelyhajító csapatérmek az esős Debrecenből
    2019-05-06 10:06:57
    Kriszt Botond nyerte az idei év első hárompróba viadalát. A legkisebb GEAC-os atléták Albertirsán jeleskedtek
  5. Atlétikai nagyüzem gödöllői sikerekkel és érmekkel
    2019-04-29 09:59:33
    Négy versenyen öregbítették a GEAC hírnevét a fiatalok, akik közül többen szereztek értékes, érmes helyezéseket
  6. Fényesen csillogó hazai érmek a gödöllői Sport XXI-es versenyen
    2019-04-15 10:19:42
    A GEAC több atlétája is egyéni csúcsot futott az idei év első szabadtéri pálya-megmérettetésén, az Albert Kupán
  7. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon
  8. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  9. Két éremmel zárta a GEAC a fedett ob első napját
    2019-02-16 17:39:25
    Mindkét medáliát 400 méteres síkfutásban nyerték a helyi klub versenyzői, Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell
  10. Hétpróbás gödöllői arany- és ezüstérem
    2019-02-11 07:29:19
    Tóth Zsombor és Szamosi András révén a GEAC atlétái kisajátították a dobogó első két fokát a fedettpályás összetett ob-n
  11. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  12. Beindult a fedett pályás idény a gödöllői atlétáknál
    2019-01-21 10:17:08
    A GEAC valamennyi korosztályban képviseltette magát a január harmadik hétvégéjén lezajlott viadalokon
  13. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  14. Győzelemmel felérő csapatbajnoki ezüstérem részesei voltak a gödöllői atléták
    2018-09-10 07:38:47
    A nagy nevekből álló Honvéddal meccselt a GEAC-Ikarus közös formáció a székesfehérvári döntőben
  15. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  16. Európa-bajnoki kiküldetési szintet repesztett Nádházy Evelin
    2018-07-29 10:49:49
    A sprinter képviseli a gödöllői atlétikát a berlini kontinensviadalon. Több GEAC-siker is született a Honvéd Kupán
  17. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  18. Atlétika ifi ob: gödöllői csúcsok arany nélkül
    2018-06-18 09:52:19
    A GEAC rúdugró- és dobó-szekciójának köszönhetően, három ezüst-, valamint egy bronzérem született Győrben
  19. Veszprémben sikeres gödöllői gyermekatléták
    2018-06-14 19:19:43
    A GEAC nyolc főből álló különítménye utazott el a versenyre, ahol Kriszt Sarolta és Fodor Péter teljesítménye tűnt ki
  20. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  21. Atlétika: gond nélkül jutott a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői csikócsapat
    2018-05-14 10:35:41
    A GEAC idén is a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, amely 4. lett Keleten, és indulhat a szeptemberi fináléban
  22. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  23. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  24. Újonc ob: két számban is érmet nyertek a gödöllői atlétalányok
    2018-01-29 10:18:23
    A felnőttek is megkezdték a fedett pályás idényt, Budapesten, Bécsben és Pozsonyban is születtek értékes GEAC-eredmények
  25. Éremhalmozás után rosszalkodtak az autóban a gödöllői atlétapalánták
    2018-01-08 10:19:09
    Az új esztendő első hétvégéjén Dunakeszin rendeztek idénynyitó versenyt, amin a GEAC tehetségei is rajthoz álltak
  26. Újból megtelt atlétapalántákkal a SZIE Sportcsarnok
    2017-12-04 10:43:28
    Több mint félezer lurkó mérte össze a tudását a Gödöllői EAC által rendezett SPORT XXI program versenyén
  27. Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében
    2017-11-26 17:50:23
    Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett
  28. Ismét csillogtatták erényüket a GEAC atlétapalántái
    2017-09-18 09:07:08
    Az U16-os rúdugrók Ausztriában versenyeztek, míg a legkisebbek a Sport XXI egyéni pályaversenyen álltak rajthoz
  29. Bajnoki érmes gödöllői leány staféták
    2017-09-17 10:25:22
    A mátyásföldi Ikarus pályán rendezték meg a legjobb hazai atlétikai váltók országos versengését. A GEAC fiataljai is ott voltak
  30. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek