Találatok száma: 282

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  2. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  3. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  4. Miben rejlik a gödöllői atlétasport sikerének titka?
    2021-05-20 10:14:22
    Dr. Kriszt Balázs egyesületi elnök szerint a következetes munka mindennek az alapja. Ettől az évtől Kiemelt Utánpótlás Műhelyként működik a GEAC atlétika szakosztálya
  5. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  6. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  7. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  8. Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát
    2021-03-22 10:12:16
    Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről
  9. Gödöllői atléták is bekerültek a hazai rendezésű 2023-as világbajnokságra felkészítő programba
    2021-01-15 14:02:53
    Két sprinter és egy magasugró kap kiemelt szövetségi támogatást, ezen felül két GEAC-os rúdugró fejlődéséhez is hozzájárul a MASZ
  10. Éremgyűjtő gödöllői gyermekatléták
    2020-11-09 17:25:38
    A legfiatalabbak számára Vácon rendeztek regionális versenyt, ahol egy ezüst- és két bronzmedáliát ért a GEAC-csapatok teljesítménye
  11. Különös góllal nyert a gödöllői tizenegy a Felsőpakony ellen
    2020-11-08 15:54:58
    A vendégek kapusának segítsége is kellett a győztes találathoz. Ötöt vágott a GEAC Püspökhatvanban
  12. Atlétika: gödöllői érmek a kecskeméti mezőn
    2020-10-26 08:30:47
    Pápai Marci nem kis meglepetésre szerzett bronzérmet a férfiak nyolc kilométeres távján, a GEAC ifi fiúcsapata második lett
  13. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  14. Gödöllőre került az ifikorú rúdugrók csapataranya
    2020-10-05 10:27:20
    A GEAC tehetségei közül Kriszt Sarolta a gátfutó-számokban remekelt, 300 méteren óriási csúcsot repesztett
  15. A koronavírus-fertőzés áldozata lett a Vecsés – Gödöllő focimeccs
    2020-10-04 23:11:34
    A hajrában kapott gólokkal maradt alul a GEAC tizenegye a csoport élmezőnyéhez tartozó váchartyániakkal szemben
  16. Labdarúgás: hátrányból nyert a GEAC a Püspökszilágy ellen
    2020-09-20 22:08:04
    Október 7-ére halasztották a Gödöllői SK – CSO-KI Sport bajnoki mérkőzést, mert a vendégeknek kupameccsük volt
  17. Ajide Dániel visszaszerezte Gödöllőnek a leggyilkosabb sprintszám bajnoki címét
    2020-08-10 08:43:29
    Kilenc versenyszámban ért el érmes helyezést a GEAC számos faitalt felvonultató atléta-különítmény
  18. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  19. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre
  20. Pozsonyban és Gödöllőn csillogtatták tudásukat a GEAC atlétái
    2020-01-27 10:09:30
    Január utolsó hétvégéjén a szlovák fővárosban, az Olimpiai Reménységek Versenyén, illetve a Sport XXI megmérettetésen remekeltek a fiatalok
  21. Értékes GEAC-helyezések a nemesvámosi mezőn
    2019-10-28 08:09:02
    A gödöllői egyetemi klub versenyzői biztató eredményeket értek el a ligasorozat második állomásán, a balácai villagazdaság területén
  22. Érmes GEAC-os gyereksikerek a gödöllői rendezésű Sport XXI-en
    2019-09-30 10:06:02
    Az egyetemi klub fiataljai korosztályonként két-két csapattal vágott neki a regionális megmérettetésnek
  23. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban
  24. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  25. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  26. Hat bajnoki éremosztásnál volt jelenésük a gödöllői atlétáknak
    2019-07-29 08:40:25
    Remekeltek a GEAC versenyzői, akik – az értékes helyezések mellett – három arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát gyűjtöttek be az ob-n
  27. Gőzerővel készül a kupa- és bajnoki kihívásokra a gödöllői tizenegy
    2019-07-27 11:34:43
    Továbbra is bizalmat élvez az edzői poszton Pozder Nenad. A GEAC a megye III-ban indul, a GSK II. viszont sehol
  28. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  29. Hazai sikerekkel spékelt GEAC Ugrónap
    2019-07-04 16:35:11
    Több számban is a házigazda klub versenyzői végeztek az élen az egyetemi atlétikai centrumban lezajlott viadalon
  30. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak