2016-09-25 18:18:31
    Háromból háromnál jár az egyetemi formáció. Újra pontot szerzett a GSK II., ezúttal Dányban
  2. Tovább szárnyal az egyetemi focicsapat
    2016-09-17 21:49:11
    A GEAC ezúttal Zsámbokon rúgott egy hatost a vendéglátóknak, Vida Balázs mesterhármast jegyzett
  3. Labdarúgás: gödöllői csapatok lenyűgöző kupaszerdája
    2016-09-15 03:34:28
    A GSK tizenhármat rúgott idegenben, a GEAC-SZIE hazai pályán vívta ki a továbbjutást
  4. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  5. Jócskán lenullázta ellenfelét a GSK és a GEAC
    2016-09-04 19:00:25
    Idegenben tarolt két gödöllői focicsapat, míg a hazai pályán játszott GSK II. erejéből csak döntetlenre futotta
  6. Szabó László mesterhármasa ellenére vereséggel debütált a Gödöllő kettő
    2016-08-28 18:51:28
    A Szadával nem hivatalosan egyesülő foci-formáció Fóton maradt alul. A GEAC-SZIE egysége kihagyta a nyitófordulót
  7. Atlétikai ob: öt gödöllői elsőség, Kaptur Éva triplázott
    2016-08-01 10:17:35
    A 400 méteren bajnoki címet szerzett Deák Nagy Marcell lefutotta volna a GEAC aranyérmes női váltóját
  8. Megyei focibajnokság: két szinten rúgja a bőrt a három gödöllői legénység
    2016-07-28 12:50:01
    A GSK az elitmezőnyben, az egymás ellen is játszó GEAC-SZIE és a GSK II. a harmadik vonalban lesz érdekelt a 2016/2017-es évadban
  9. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  10. Gödöllő három bajnoka utazhat az ifjúsági kontinensviadalra
    2016-07-04 10:23:32
    Remekül szerepeltek a GEAC korosztályos atlétái a miskolci országos megmérettetésen
  11. Győzelemmel intett búcsút a megyebajnoki évadnak a gödöllői tizenegy
    2016-06-05 19:14:50
    Szász Ferenc együttese a Biatorbágyot verte, miközben a megye kettes GEAC ikszelt Pomázon
  12. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  13. Labdarúgás: gödöllői öröm Ürömben
    2016-05-21 19:04:39
    Egygólos győzelmet aratott látogatóként a GEAC-SZIE tizenegye, amely öt forduló elteltével nyert újra
  14. Két gólt mért a megye egy sereghajtójára a gödöllői focicsapat
    2016-05-14 18:48:23
    Szász Ferenc együttese szépen araszol előre a tabellán. A bajnok elleni vereségével pozíciókat veszített a GEAC-SZIE társulata
  15. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán
  16. Labdarúgás: sikertelen GEAC-vizit Szentendrén
    2016-05-07 19:10:11
    Hiába szerezte meg a vezetést a gödöllői egyetemi formáció, a hazaiak hárommal válaszoltak, így nyertek
  17. Bajnokaspiránst vertek a Gödöllői SK II. focistái
    2016-05-01 18:42:46
    Városunkban elvérzett az Úri gárdája. Nem tudta a három pontot magánál tartani a GEAC-SZIE formációja
  18. Gödöllői atléták érmes szezonnyitója Vácott
    2016-04-26 10:24:49
    A GEAC utánpótláskorú fiataljai sikeresen szerepeltek a dr. Vanyek Béla nevét viselő emlékversenyen
  19. Leckét kapott Nagykátán a gödöllői tizenegy
    2016-04-17 18:28:14
    Három győztes meccs után kapitulált Szász Ferenc együttese, Vitárius négyesével simán nyert a GEAC-SZIE gárdája
  20. Szépen csillogó hazai érmek a GEAC gerelyhajító versenyén
    2016-04-11 10:52:21
    Hosszú évtizedek után rendeztek ismét viadalt az egyetemi dobópályán. A négy legfiatalabb korosztály tagjai rivalizáltak
  21. Hatpontos rangadót nyertek a gödöllői focisták
    2016-04-10 17:54:20
    Szász Ferenc gárdája a Tököl ellen diadalmaskodott. Vesztett a GEAC, idegenbeli győzelmével a dobogó közelébe került GSK II.
  22. Gödöllői focicsapatok húsvéti diadalmenete
    2016-03-26 19:00:16
    Mindhárom helyi tizenegy győzött, kettő idegenben, egy hazai pályán. A GEAC-SZIE három-, a másik kettő alakulat egy-egy góllal nyert
  23. Előkelőbb helyen tanyázó riválisokat vertek
    2016-03-20 17:13:21
    A GEAC-SZIE és a Gödöllői SK II. labdarúgói egyaránt udvariatlan házigazdának bizonyult
  24. Gödöllői fociszombat: egy igen, kettő nem
    2016-03-12 17:12:20
    Csak GSK II. tudott nyerni a megyei bajnokságok 18. fordulójában. Turán bukott a Szász-csapat, hazai pályán a GEAC-SZIE
  25. Nyolc gödöllői érem az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságáról
    2016-03-07 10:13:20
    A GEAC tehetségei közül Varga Evelin súlylökésben és diszkoszvetésben sem talált legyőzőre Szombathelyen
  26. Ugrásban nyertek fedett pályás bajnoki címeket a GEAC ifi- és juniorkorú atlétái
    2016-02-28 19:22:44
    Kondrák Réka és Simonváros Csanád teljesítményét rúd is segítette, Renner Lucának minden színű éremből jutott
  27. Emberhátrányban küzdve nyertek a gödöllői focisták idegenben
    2016-02-28 16:19:31
    Kecskeméten verte a Nagykőröst a Szász-csapat, miközben ötöt kapott a GEAC-SZIE csapata a Mogyoródtól
  28. Nyolc medáliát termeltek a gödöllői atléták a fedett pályás ob-n
    2016-02-22 08:47:50
    Az éremtáblázat élén végzett GEAC-különítmény ismét igazolta, hogy az egyik legjobb honi szakosztálya a sportágnak
  29. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  30. Fedett pályás gödöllői sikerek Pozsonyban
    2015-12-14 10:59:57
    Egy aranyérem mellett számos értékes helyezést értek el a GEAC utánpótláskorú atlétái a rangos viadalon