Találatok száma: 281

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  1. Jövő tavasztól már a párizsi olimpiai kvótáért léphet pástra Gödöllő díszpolgára, Gémesi Csanád
    2022-10-13 15:13:23
    A MATE-GEAC kardozója főként csapatban esélyes arra, hogy eljusson a francia fővárosba és újabb ötkarikás éremmel gazdagodjon
  2. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  3. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  4. Egykori világnagyságok szakmai támogatását élvezi a gödöllői Hajós iskola sportosztálya
    2022-09-14 13:00:53
    Országosan egyedülálló együttműködés jött létre a MATE, az egyetemi sportklub, az alvégi tanoda és a tankerület között
  5. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  6. Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on
    2022-07-22 10:13:21
    Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből
  7. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  8. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  9. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  10. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  11. Atlétika: minden színű éremből jutott a gödöllőieknek a Budapest Openen
    2022-06-06 10:15:42
    Június első hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC korosztályos tehetségei is jeleskedtek
  12. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  13. Szucsák László mesteredző vehette át a Gödöllő Sportjáért életműdíjat
    2022-05-12 19:19:35
    Egyre erősebb jelek utalnak arra, hogy a világversenyeken is sikeres versenyzőket felvonultató MATE-GEAC a település legeredményesebb sportklubja
  14. Sportlövészet: belekóstolt a felnőttek Európa-bajnoki rivalizálásába a gödöllői lány
    2022-03-27 15:59:18
    Mészáros Eszter, a MATE-GEAC légpuskása három 10 méteres számban állt rajthoz a norvégiai kontinensviadalon
  15. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  16. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  17. Balatonfűzfőn rótták a kilométereket a gödöllői úszók
    2022-02-22 10:20:45
    A MATE-GEAC egy lány- és két fiúcsapatot indított a hatórás megmérettetésen, akik tisztes helytállással igazolták felkészültségüket
  18. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  19. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  20. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  21. A hölgyeknél és a férfiaknál egyaránt gödöllői sportoló lett Pest megye idei legjobbja
    2021-12-17 09:57:46
    A MATE-GEAC két olimpikonja, a 7. helyezett Mészáros Eszter és a bronzérmes Gémesi Csanád idei eredményeit ismerték el a közgyűlés tagjai
  22. Nyüzsögnek a gyerekek a gödöllői uszodában
    2021-12-04 11:46:07
    A MATE-GEAC úszószakosztályának a vezetője, Bernek-Mutina Ágnes azt is elárulta, miért hasznos mozgásforma az úszás
  23. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  24. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  25. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  26. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  27. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  28. Indul a vízilabda- és úszóélet a gödöllői uszodában!
    2021-10-04 14:55:11
    Toborzót hirdetett a MATE-GEAC három szakosztálya: a világbajnok Valkai Ágnes a lányokat várja, az Európa-bajnok Bernek-Mutina Ágnes a fiatalokat
  29. Úszó- és vízilabda-szakosztályok alakultak Gödöllőn
    2021-09-23 07:49:59
    Olimpiai-, világ- és Európa-bajnokok kerültek a MATE-GEAC néven életre hívott egyesület részlegei élére
  30. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció