Találatok száma: 561

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  2. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  3. Gödöllői sikerek a XI. Országos Maros Gábor Ütőhangszeres Szóló- és Duóversenyen
    2024-03-24 11:36:19
    A Talamba-tag Szitha Miklós tanítványai közül ketten első díjat vehettek át, egy növendék pedig a másodiknak járó elismerésben részesült
  4. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  5. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  6. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  7. Ilyen álláslehetőségeket kínál a Lázár Lovaspark
    2024-02-24 10:19:58
    Versenyképes fizetést ajánlanak a Gödöllő szomszédságában található, festői környezetben lévő, idén 22 éves domonyvölgyi létesítményben
  8. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  9. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  10. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  11. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  12. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  13. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  14. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  15. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  16. A gödöllői központú MATE három hallgatója érdemelte ki az Év Egyetemi Sportolója díjat
    2023-12-03 11:00:33
    A negyedik díjazott egy, a MATE-GEAC színeiben versenyző atléta, Mátó Sára, aki Kovács Zoltán szakmai irányításával készül
  17. Az Év férfi sportolójának választották a gödöllői motorversenyzőt, Surányi Balázst
    2023-11-27 11:34:29
    Az alig 18 éves versenyző idén megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  18. MATE Sportgála: együttműködési megállapodás aláírása díjeső kíséretében
    2023-11-24 09:14:46
    A gödöllői kastély dísztermében másodszor rendezték meg az eseményt, ahol az idei esztendő legjobbjainak teljesítményét ismerték el
  19. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  20. Cselgáncs: három gödöllői érem a Galánta Kupán
    2023-11-12 11:51:53
    A szlovák városban 26. alkalommal rendezték meg a rangos, öt ország versenyzőinek részvételével lezajlott utánpótlás versenyt
  21. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői ezüstérem a nemesvámosi terepen
    2023-11-12 09:45:44
    A MATE-GEAC frissen szerződtetett hosszútáv-futója, Farkas-Ohn Kinga érte el a legjobb helyezést a versenysorozat 2. fordulójában
  22. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  23. Asztalitenisz: két versenyen is jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2023-11-07 09:53:31
    A diákolimpia városi megmérettetését követően a Pest Vármegyei Utánpótlás Kupán is sikerült szépen csillogó érmeket szerezni
  24. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  25. Kick-box: szépen csillogó gödöllői érmek a Nádudvari Gasztro Kupán
    2023-10-31 11:06:44
    A Contact Taekwon-do & Kickboxing csapat versenyzői mindent egybevetve kilenc medállal térhettek haza a viadalról
  26. Cselgáncs: hét gödöllői medál Szegedről
    2023-10-29 17:21:57
    A helyi judo klub diákkorú fiatal tehetséget az V. Csaba Béla Emlékversenyen jeleskedtek a Tisza-parti városban
  27. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  28. Sikeres gödöllői szereplés a X. EAGLES CUP nemzetközi ITF Taekwon-do versenyen
    2023-10-13 10:09:36
    Városunk küzdősport-versenyzői mindent egybevetve 4 arany-, 1 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek a monori viadalon
  29. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  30. „Az alkotó ember előtt végtelen a tér ” címmel hirdették meg a gödöllői vers- és prózamondó versenyt
    2023-10-07 11:43:28
    Október 28-ig várják a jelentkezőket az Erzsébet királynénak emléket állító kulturális megmérettetésre. Döntő november 25-én