Találatok száma: 268

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: beigazolódott a gödöllőieket sújtó papírforma
    2022-12-04 18:21:31
    A GSBE társulata négypontos vereséget szenvedett a fővárosban, az esélyesebb EUTender-Sárkány DSE vendégeként
  2. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: gödöllői siker a nyitófordulóban a Vác ellen
    2022-11-20 17:47:06
    A GSBE együttese a szadai faluházban fogadta jobb erőkből álló riválisát, és múlta felül kétpontos különbséggel
  3. Lelakatolt hulladékgyűjtő edényekkel próbálják megszüntetni a kukázást a Szőlő utcai lakótelepen
    2022-11-20 11:07:25
    Ez a nemrégiben életre hívott önkormányzati munkacsoport első gyakorlati intézkedése. Gémesi visszahozta a rendszerbe Gyenes Szilárdot
  4. Vízgazdálkodási munkacsoport alakul az „élhetőbb Gödöllőért”
    2022-11-19 09:41:27
    A polgármesteri kezdeményezést a klímaváltozás utóbbi években városunkat is érintő kedvezőtlen hatása tette indokolttá
  5. Cselgáncs ob: három korosztályban is érmet nyertek a gödöllői fiatalok
    2022-11-12 10:04:11
    A legnagyobb sikert Gombkötő Misa érte el, aki a serdülők 73 kilogrammos súlycsoportjában csak a döntőben maradt alul
  6. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  7. Energia- és hulladékgazdálkodási munkacsoportokkal ügyködhet a gödöllői polgármester
    2022-09-24 08:12:59
    Gémesi György nézete szerint erre a két területre kiemelt figyelmet kell fordítani a következő félévben. A tagokról a város első embere dönt
  8. Húsz éve lett díj Varga Árpád gödöllői vállalkozók megbecsülését szorgalmazó ötletéből
    2022-09-23 18:04:54
    A közismert műköves szaki javaslatára alapították az elismerő címet, 25 éven át volt a testület tagja, ma már távolról szemléli a helyi történéseket
  9. A „fináncok” ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2022-09-07 10:13:22
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  10. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  11. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  12. Múzeumpedagógia csoportja támogatására fordítja az adófelajánlást gödöllői kastély
    2022-04-26 17:18:09
    Cél, hogy az 1 százalékokból befolyó összegből még jobb élményt nyújthassanak az odaérkező gyerekeknek és családoknak
  13. HÉV-sínek melletti épületbe költöznek a gödöllői bölcsődei csoportok
    2022-04-26 10:12:40
    Eladta a GAK-ban lévő üzletrészét az önkormányzat. Négy bérlakást utaltak ki. Nyugdíjas rendőrtiszt került a közalapítvány felügyelőbizottságába
  14. Sakk csapatbajnokság: hatodik helyen zártak a gödöllői sakkbarátok az NB II. Erkel-csoportjában
    2022-04-11 10:02:45
    A záró fordulóban a bajnok ellen ültek asztalhoz városunk szellemi sportolói. A második számú egység győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől
  15. Férfi vízilabda MEFOB-selejtező: csoportharmadik lett a gödöllői egyetem csapata
    2022-03-27 10:26:44
    A Kiss Gergely háromszoros olimpiai bajnok irányításával játszott együttes kétszer győzött és egyszer veszített a helyi uszodában
  16. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  17. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  18. 18 millió forintot juttat a kormány a gödöllői Hajós iskola tetőfelújítására
    2021-12-16 17:21:48
    A köznevelési intézmények megújulását célzó beruházások dotációjára összesen csaknem 2,2 milliárd forintot csoportosítottak át
  19. Solymáron nyitják az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók
    2021-09-16 11:21:32
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a hazai meccsek a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  20. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  21. Kérdéseket kapott Gémesi az elvesztett szálloda-per kapcsán
    2021-05-28 19:03:46
    A Szövetség Gödöllőért önkormányzati képviselőcsoport tagjai levélben fordultak a polgármesterhez, és várják a választ
  22. Kézilabda: a PLER U23 elleni vereséggel elszállt a gödöllőiek dobogós reménye
    2021-05-23 20:03:59
    Egy mérkőzéssel a bajnoki szezon vége előtt úgy tűnik, Bartos Gábor együttese megőrizheti 4. pozícióját a csoport tabelláján
  23. Kulturális csoportokért lobbiznak a Szövetség Gödöllőért képviselői
    2021-05-18 18:39:32
    Kolozs Csaba és Péterfi Gábor arra kérték a polgármestert, hogy adja vissza a támogatást a helyi, döntően zenei és színházi formációknak
  24. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  25. Kézilabda: csikócsapattal vesztett a gödöllői formáció Salgótarjánban
    2021-05-12 20:34:15
    Újabb hétközi mérkőzést tudott le Bartos Gábor együttese, amely a csoportbajnok otthonában lépett pályára
  26. Huszonöt éve robbant ki a gödöllői városvezetés balatonlellei üdülő-felújítási botránya
    2021-05-10 16:27:29
    A csúcsgórék közül mindenki megúszta a felelősségrevonást, a település vagyonát azonban akkori áron több mint 100 millió forintos veszteség érte
  27. Röplabda: bejutottak a hatos döntőbe a gödöllői juniorok
    2021-03-27 16:04:35
    Wirnhardt Oszkár és Szalay Attila tanítványai pontveszteség nélkül nyerték meg az U21-es rájátszás A jelű csoportját
  28. Csatlakozz a Mozdulj Gödöllő Régió csoporthoz!