Találatok száma: 15

1. Egy felejthetetlen este Londonban
    2017-11-22 11:13:06
    Sztárokkal bulizhatott a Gödöllőn is szolgáltató Invitel MTV EMA nyereményjátékának győztese
  2. Egy fergeteges éjszaka a legnagyobb hazai és világhírű sztárokkal
    2017-09-15 10:24:29
    Az Invitel ügyfelei közül valaki idén is részt vehet az MTV EMA londoni gáláján. Akár gödöllői előfizető is lehet a szerencsés nyertes
  3. Olimpia: Erdélyi Zsófia 52. lett maratonfutásban
    2016-08-14 17:22:29
    Londonhoz képest 40 pozíciót javított a sportpályafutását Gödöllőn kezdő atléta. A három magyar közül ő volt a legjobb
  4. Olimpiai induló a sportpályafutását Gödöllőn kezdő maratonista
    2016-07-22 11:02:07
    Erdélyi Zsófia London után másodszor állhat rajthoz ötkarikás játékokon. Rióban augusztus 14-én szoríthatunk érte
  5. Gödöllőre érkezik a tánc királynője
    2013-10-06 12:03:38
    Október 12-én az egyetemi sportcsarnokban lép fel a géppuskalábú Queen of the Dance ír sztepptánc-társulat
  6. Két gólt szerzett a GSK II., mégis ikszelt Zsámbokon
    2013-09-15 18:48:41
    Egy félidőnyi előnyt adott a GEAC a listavezetőnek, amely végül „londoni” eredménnyel verte az egyetemi formációt
  7. Az olimpiai bajnok honfitárs vetett véget Gémesi Csanád pazar világbajnoki menetelésének
    2013-08-07 17:26:44
    A Gödöllői EAC kardozója a legjobb nyolcig ellenállhatatlan volt, itt Szilágyi Áront kapta, aki nem kegyelmezett
  8. Egyesben búcsúzott a vb-től Tóth Kriszti
    2013-05-15 18:45:12
    London kétszeres olimpia bajnoka túl nagy falatnak bizonyult a gödöllői asztaliteniszező számára
  9. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront
  10. Erdélyi Zsófi elfáradt a maraton végére
    2012-08-05 14:52:33
    Az olimpiai újonc – ígéretes kezdés után – végül a 92. helyen ért célba
  11. Deák Nagy Marcell futamnegyedik a londoni olimpián
    2012-08-04 12:36:19
    Öt századmásodpercen múlott a gödöllői atléta elődöntője a 400 méteres síkfutásban