Találatok száma: 104

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  2. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon
  3. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  4. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  5. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  6. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  7. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  8. Gödöllői bronzérem az ITF Taekwon-do Európa-bajnokságról
    2021-12-03 17:45:45
    Lovász Hanna női csapat erőtörés kategóriában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a spanyolországi kontinensviadalon
  9. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  10. Indul a vízilabda- és úszóélet a gödöllői uszodában!
    2021-10-04 14:55:11
    Toborzót hirdetett a MATE-GEAC három szakosztálya: a világbajnok Valkai Ágnes a lányokat várja, az Európa-bajnok Bernek-Mutina Ágnes a fiatalokat
  11. Úszó- és vízilabda-szakosztályok alakultak Gödöllőn
    2021-09-23 07:49:59
    Olimpiai-, világ- és Európa-bajnokok kerültek a MATE-GEAC néven életre hívott egyesület részlegei élére
  12. Strandröplabda U20-as Eb: spanyol kettősön akadtak fenn Vecsey Fanniék a nyolcaddöntőben
    2021-07-10 17:54:22
    A gödöllői játékos Vasvári Zsófi párjaként lépett homokra a törökországi korosztályos kontinensviadalon
  13. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  14. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  15. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  16. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  17. Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták
    2021-03-05 12:17:08
    Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon
  18. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  19. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  20. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  21. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  22. Gödöllői sportlövővel lett Európa-bajnoki ötödik helyezett a magyar csapat
    2020-03-01 16:45:12
    A 18 éves Klenczner Márton Sidi Péter és Péni István társaságában szerezte meg ezt a pozíciót a felnőttek mezőnyében
  23. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  24. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  25. Klenczner Marci parádés bronzérme Münchenben
    2020-01-25 11:09:54
    A Gödöllői EAC olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő sportlövőjét csak ukrán és szerb riválisa előzte meg a rangos viadalon
  26. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  27. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  28. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  29. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon
  30. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban