Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
  1. Lopás és állatkínzás vétsége miatt folyik nyomozás a Gödöllőn lelőtt szarvasbikák ügyében
    A szomorú eset a világhírű állatmentő és -idomár, Horkai Zoltán Táncsics Mihály úti telephelyén történt
  2. A Gödöllő és a főváros között ingázók is nyertesei az új tarifarendszernek
    2024-01-29 17:52:19
    Megállapodott Lázár János építési és közlekedési miniszter, illetve Karácsony Gergely főpolgármester a bérletek kölcsönös elfogadásáról
  3. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  4. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  5. Röplabda NB I. Liga: négy játszmában múlta felül a Budaörsöt a gödöllői hatos
    2024-01-20 18:42:50
    Kétszettes vezetés után némileg megtorpant Szalay Attila csapata, amely a záró felvonásban visszatalált a helyes útra
  6. Kezdődik a karbantartási időszak a gödöllői kastélyban
    2024-01-15 11:34:00
    Január közepétől kell számítani átmeneti teremlezárásokra történelmi falak között. Érdemes követni a műemlék-együttes honlapját!
  7. Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe
    2024-01-14 18:58:50
    A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett
  8. Ők azok a helytörténeti jelentőségű személyek, akik emléktáblát kaphatnak Gödöllőn
    2023-12-23 15:58:58
    A kezdeményezés az Értékvédő Közhasznú Egyesülettől származik, amely magára vállalta a nyolc tábla kihelyezésének finanszírozását
  9. A jégkaparó helyes használata
    2023-12-22 10:20:47
    Nem mindenki számára adottak a körülmények, hogy négykerekű kedvencét száraz, fagytól védett helyen tárolja
  10. Elhunyt Csiszár Ferenc, a gödöllői atlétika egykori kiválósága
    2023-12-21 10:29:23
    A Szepi becenéven is ismert és tisztelt élsportoló kétszer nyert országos bajnoki címet diszkoszvetésben
  11. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  12. Hogyan tárolja a dohányt, hogy az friss maradjon?
    2023-12-09 10:13:08
    Soha ne hagyja a dohányt kiszáradni, azzal ugyanis csökkenti a dohányzási élményt, ugyanis elveszti annak aromáját
  13. Labdarúgás: döntetlennel zárta a bajnoki őszt a gödöllői tizenegy
    2023-11-25 15:47:12
    Hiába vezetett kétszer is Sipeki István társulata, a Pomázon otthonra lelt budakalásziak egyenlíteni tudtak
  14. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  15. Henkei Viktória: Egy jó polgármester feladata nem merül ki az állandó „mindenhol ott vagyok, hogy szerepeljek” munkában
    2023-11-20 17:53:33
    A 2019-ben kandidáló polgármester-jelölt asszonytól a város első embere a közmeghallgatáson azt kérdezte: miért ebben a mocsokban lakik?
  16. Otthona védelmére válasszon prémium műanyag bejárati ajtót!
    2023-11-19 10:59:32
    Elzárják a privát szférát a külvilágtól, gátat képeznek a hívatlan „vendégek” ellen, éppen ezért fontos a legmagasabb minőség
  17. Közel 10 milliárd forintos energiahatékonysági fejlesztés zárult le a MATE gödöllői campusán
    2023-11-14 15:12:50
    A fejlesztés során 1.733 nyílászáró cseréje, mintegy 20 kilométer hosszúságú fűtéscső-hálózat kiépítése, valamint 5.310 négyzetméteres felületű tető szigetelése valósult meg
  18. Gödöllő is követheti a szadai esőkert-építési példát
    2023-11-10 11:05:12
    A szomszédos település 3,3 millió forintos támogatást nyert el az aszályos időjárás okozta szárazság enyhítését célzó beruházásra
  19. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  20. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  21. Több hétig tartó intézménybezárásról intézkedett a gödöllői önkormányzat
    2023-10-20 08:58:43
    A döntés érinti a Művészetek Házát, a könyvtárat és a múzeumot is az energiaválság miatti takarékosság jegyében
  22. A hónap végén szűk két hétre bezár a gödöllői uszoda
    2023-10-10 17:25:05
    Október 21-e és november 1-je között végzik el medencék vízcseréjével is járó őszi karbantartási munkálatokat
  23. Idős férfiak kárára elkövetett csalás miatt emelt vádat a gödöllői ügyészség három nő ellen
    2023-10-05 18:14:52
    A 62 és 86 év közötti sértetteket érzelmileg is befolyásoló hölgyek bűncselekményből származó haszna 13 millió forintra tehető
  24. Vécsey László: a lokálpatrióta klubos képviselők folyamatos szereptévesztésben vannak
    2023-10-05 11:13:43
    Tájékoztatta a honatya a gödöllői képviselőtestület tagjait az általa végzett tevékenységről. Borítékolható volt a vita
  25. A hölgyek vagy a férfiak vannak többen Gödöllőn?
    2023-10-03 15:55:57
    Lezárult a 2022. évi népszámlálás, és a KSH nyilvánosságra hozta a mérési eredményeket. Néhány érdekes adat városunkról
  26. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  27. Környezetvédelmi és mezőgazdasági munkák Szekszárdon és környékén
    2023-09-22 10:20:27
    A helyi állásgyűjtő portál segít az álláskeresőknek megtalálni a megfelelő pozíciót a városban, legyen szó akár szőlőművelésről, vagy borászatról
  28. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  29. Lovas kísérettel emlékeznek Erzsébet királyné gödöllői szobránál, halálának évfordulóján