Találatok száma: 111

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Atlétika: minden színű éremből jutott a gödöllőieknek a Budapest Openen
    2022-06-06 10:15:42
    Június első hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC korosztályos tehetségei is jeleskedtek
  2. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  3. MOL Tehetség Program: ütőhangszerek beszerzésére kapott támogatást a gödöllői Erkel iskola
    2022-01-12 13:44:54
    Az alapfokú tanodában mintegy fél évszázados múltra tekint vissza a zene- és énekoktatás, aminek része a ritmusképzés fejlesztése is
  4. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  5. A gödöllői Braun Áron lett a legjobb magyar versenyzője a Virtuózok V4+ zenei tehetségkutatónak
    2021-12-18 10:57:40
    A Talamba-tag Szitha Miklós és Barta Katalin zongoratanár tanítványa csupán 13 éves és marimba-játékával nyűgözte le a világhírű zsűritagokat
  6. Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból
    2021-10-05 11:28:51
    A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket
  7. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  8. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  9. Cselgáncs: bronzérmes lett Brnóban a gödöllői Krakóczki Máté
    2021-09-13 10:59:36
    A fiatal tehetség nagyon ügyesen, taktikusan küzdve, öt meccséből négyet megnyerve végzett a 3. helyen
  10. Atlétika: gödöllői éremözön az utánpótláskorúak viadalain
    2021-08-30 09:28:20
    A helyi egyesület fiatal tehetségei Miskolcon és Szolnokon halmozták a sikereket, többen új egyéni rekordot is elértek
  11. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  12. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  13. Mennyi pénzt költhetett el fejlesztésre a tehetségközpont rangra emelkedett gödöllői fociklub?
    2021-04-20 18:31:55
    Rózsavölgyi Sándor, az egyesület alelnöke, a labdarúgó-szakosztály vezetője – az újdonságok mellett – a jövőre vonatkozó tervekről is beszélt
  14. Tehetségközpont rangra emelkedett a Gödöllői SK labdarúgó-szakosztálya
    2021-02-20 10:31:55
    A 15 év alatti fiatalok szakmai képzése és az akadémiákra történő továbbítása lesz a feladata az edzői stábnak
  15. Másodszor lett nyertese a gödöllői Eszenyi Zsombor a MOL Tehetségtámogató Programjának
    2020-12-15 18:19:59
    A zenei pályán egyre nagyobb sikereket elérő fiatal klarinétos másodszor érdemelte ki az anyagi támogatást, ezúttal hangszer-kiegészítőkre fordíthatja az összeget
  16. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  17. Élen jártak az éremszerzésben a gödöllői mezeifutó atlétapalánták
    2020-11-16 10:38:54
    November közepén a mátyásföldi repülőtéren adtak számot tudásukról az egyetemi klub U11-es és U13-as korú tehetségei
  18. Gödöllőre került az ifikorú rúdugrók csapataranya
    2020-10-05 10:27:20
    A GEAC tehetségei közül Kriszt Sarolta a gátfutó-számokban remekelt, 300 méteren óriási csúcsot repesztett
  19. Ígéretesen futottak, ugrottak és dobtak a legfiatalabb gödöllői atléták
    2020-09-28 08:43:40
    Szeptember utolsó hétvégéjén Albertirsán és Vácon versenyeztek az egyetemi szakosztály tehetségei
  20. Atlétika: Fazakas Soma nyerte a legfényesebb medáliát az újonc és serdülő ob-n
    2020-09-21 10:11:18
    A Gödöllői EAC tehetségei mindent egybevetve hat érmet szereztek a tatabányai háromnapos viadalon
  21. Strandröplabda: ezüstéremig jutott az U22-eseknél a 17 éves gödöllői tehetség, Vecsey Fanni
    2020-08-13 18:44:02
    Végletekig kiélezett volt a finálé, ahol a harmadik szettben minimális különbség döntött a rivális páros javára
  22. Gödöllői zenekarok! Itt a lehetőség jelentkezni a Roxiget Fesztiválra
    2020-07-08 18:15:29
    Július végéig várják a magukban kellő tehetséget érző amatőrök nevezését az egy hónappal később esedékes szigetszentmiklósi versenyre
  23. Hargitai Sárát is díjazták a rangos innovációs tehetségkutató versenyen
    2020-06-15 13:49:11
    A Gödöllői Református Líceum 11. évfolyamos tanulója a Középpontban az elfeledett közép című pályázatával érdemelte ki az elismerést
  24. Csak jövő nyáron tarthat célra Tokióban a gödöllői sportlövő tehetség
    2020-05-17 10:00:54
    Mészáros Eszter, a helyi egyetemi klub versenyzője már tavaly tavasszal megszerezte az olimpián való indulás jogát
  25. Farkas Alexandra lett a leginspirálóbb fiatal tehetség
    2020-03-14 17:47:30
    A gödöllői központú Szent István Egyetem tartalommenedzsere Cserháti-Herold Jankával és Gera Marinával vetélkedett a díjért
  26. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  27. Gödöllői jelöltek az Inspiráló Nők díj mezőnyében
    2020-02-10 08:14:56
    Tóth Andira a leginspirálóbb civil teljesítmény, míg dr. Farkas Alexandrára a leginspirálóbb fiatal tehetség kategóriában voksolhatunk
  28. Gödöllői diákokat is segít a MOL Tehetségtámogató Programja
    2019-12-17 16:38:19
    A Premontrei Iskolaközpont két diákja, Wisznovszky Tamás és Bánovics Dorottya történelmi kutatási munkájukhoz kaptak utazási dotációt
  29. Sztárhárfások és fiatal tehetségek a gödöllői kastélyban
    2019-09-28 11:30:34
    Idén október 3-a és 6-a között lesz lehetőségük a hangszer szerelmeseinek arra, hogy élvezzék a művészek produkcióit
  30. Egy-két meglepetés elvárható a kaland idényében a fiatal gödöllői röplabda-csapattól
    2019-09-20 08:29:24
    A Magyar Kupába október 5-én, a bajnokságba egy héttel később kapcsolódik be Szabados István együttese