Találatok száma: 16

1. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a Gödöllő
    2023-09-16 18:02:55
    Molnár Zoltán együttesének tagjai nem vallottak szégyent az NB III-as Dunaföldvár elleni kiélezett mérkőzésen
  2. Labdarúgás Pest vármegyei Szuperkupa: magánál tartotta a serleget a Gödöllői SK!
    2023-07-30 19:36:41
    Molnár Zoltán együttese már első félidőben eldöntötte a Wild Tamás súlyos sérülésével terhelt meccs sorsát a maglódi stadionban
  3. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  4. Labdarúgás: Pest megyei kupagyőztes a Gödöllői SK női csapata!
    2022-06-06 16:51:45
    Nagy Imre tanítványai az Ócsa ellen mérkőztek meg Cegléden a trófeáért, és – történetük során először – magabiztosan hódították el a serleget
  5. Labdarúgás Pest megyei Kupa: nem elődöntős a gödöllői tizenegy
    2022-04-13 19:24:56
    Győri Zoltán együttese a Pest megyei II. osztályú Pécel otthonában 2-2 arányú döntetlent ért el, amivel búcsút intett a serlegnek
  6. Ínycsiklandozó menüsorral rukkolt elő a GKRTE gasztronómiai versenyének idei győztese
    2017-12-09 11:18:37
    Zalaegerszegre került a fődíj, valamint Benke László olimpiai mesterszakács által felajánlott Első Magyar Fehérasztal Lovagrend vándorserleg
  7. Nyíregyházi diadal a XVII. Ádám László női röplabda-emléktornán
    2016-10-09 18:50:37
    Először hódították el a serleget a szabolcsiak a hagyományos gödöllői felkészülési megmérettetés-sorozaton
  8. Az Ádám László röplabda-emléktornával hangol a helyi hatos a bajnoki idényre
    2016-10-06 15:39:33
    Október második vasárnapján négy csapat rivalizál a díszes serlegért a Török Ignác Gimnázium tornacsarnokában
  9. Tizenhatodszor rendezik meg az Ádám László röplabda-emléktornát
    2015-09-26 11:49:38
    Október első hétvégéjén hat csapat rivalizál a díszes serlegért a gödöllői egyetem sportcsarnokában
  10. Meccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapat
    2015-02-14 20:35:19
    Az első két szett után joggal bizakodhatott a lelkes publikum. Egyszerű a képlet: meg kell tanulni nyerni. A Vasasé lett a trófea
  11. Hetedszer véshetik a Gödöllő nevet az Ádám-kupára
    2014-09-14 18:06:13
    Városunk női röplabda-csapata három győzelemmel és egy vereséggel hódította vissza a díszes serleget
  12. Női röplabda: harmadszor kupadöntős a Gödöllő!
    2014-01-22 20:23:15
    Hiába fogadkoztak a békéscsabaiak, Szalay Attila csapata szetthátrányból fordított, és a díszes serlegért játszhat február 15-én
  13. Jött, látott és vitte az Ádám-torna vándorserlegét a TF
    2013-10-12 18:35:27
    A felkészülési meccsek felszínre hozták, hogy sok még a csiszolnivaló a gödöllői röplabdás lányok játékán