A sportcélú létesítményt palánkkal és világítással szerelik fel, a beruházás nem igényel önkormányzati forrást
    2016-04-20 16:27:21
    Szeptembertől az Egyetem téri gyermekintézmény beolvad a palotakertibe. Ha kell, van közpénz-önerő a sportingatlan-fejlesztésre
  3. Tizet vágott a Valkónak, így szeplőtlen maradt a GSK
    2016-02-21 13:40:25
    Utolsó csoportmeccsét is megnyerte a gödöllői focicsapat a téli műfüves megyei bajnokságban, következhet a negyeddöntő
  4. Csoportelső lett a Gödöllői SK a téli pontvadászatban
    2016-02-14 07:23:14
    Villanyfényes mérkőzésen múlta felül a Zsámbokot városunk tizenegye, és jutott a legjobb nyolc közé műfüvön
  5. Műfüves gödöllői hatos a Szendehelynek
    2016-02-07 10:25:34
    Harmadik meccsét is magabiztosan nyerte városunk focicsapata a téli bajnokságban. Kaiser és Milkó Dávid dupláztak
  6. Gödöllői ötössel szembesült a Vácduka
    2016-01-30 19:53:07
    Második mérkőzését is megnyerte a műfüves megyei bajnokságban Szász Ferenc csapata, így száz százalékos
  7. Téli focibajnokság: jól hajrázott a Gödöllői SK
    2016-01-24 18:20:00
    Győzelemmel mutatkozott be a műfüves megyei pontvadászatban Szász Ferenc csapata, az Isaszeg volt a szenvedő alany
  8. Verhető riválisokat kapott a Gödöllői SK
    2016-01-22 11:23:18
    Január negyedik hétvégéjén indul a Pest megyei nagypályás műfüves focibajnokság. Szász Ferenc csapata hazai környezetben játszik
  9. Ötöst vágott a gödöllői tizenegy a Hévízgyörknek
    2015-04-01 20:31:30
    Városunk focistái magabiztosan jutottak be a Pest megyei téli műfüves bajnokság döntőjébe
  10. A gödöllői tizenegy a téli műfüves bajnokság egyik elődöntőse
    2015-03-11 20:01:45
    Magabiztosan múlta felül Mogyoródon a Dunakeszi Kinizsi gárdáját Nagy Dániel csapata
  11. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége
  12. A második félidőben gyűrték le az Aszódot a gödöllői focisták
    2015-02-08 20:16:19
    Négy mérkőzést követően is pontveszteség nélkül áll városunk tizenegye a téli műfüves bajnokságban
  13. Nagy Tamás mesternégyesével intézték el a Bagot
    2015-01-30 13:16:35
    Három meccs után is hibátlan a Gödöllői SK focicsapata a műfüvön zajló Pest megyei téli bajnokságban
  14. A Zsámbokot is lepipálta a GSK a műfüves pontvadászatban
    2015-01-25 16:19:27
    Ezúttal 4-1-re nyert városunk tizenegye a Pest megyei téli bajnokságban, és hibátlan mutatóval vezeti a csoport tabelláját
  15. Ötössel nyitották a gödöllői focisták a téli műfüves bajnokságot
    2015-01-21 09:05:38
    A Gyömrőt verték kiütéssel. A Zsámbok, a Bag, az Aszód és a Hévízgyörk a további csoportellenfelek
  16. Mázli is kellett a dabasi tizenegy gödöllői pontrablásához
    2014-10-25 16:09:50
    Nagy Roland duplázott a hajtós, műfűre száműzött derbin, ahol két percen múlt a hazai gárda pontszerzése
  17. Uszodavízió a tíz hónapja átadott gödöllői focipálya láttán
    2014-07-25 15:36:11
    Odavert az esőzés a Táncsics Mihály úti sporttelep műfüves küzdőterének, besokallt a csapadékvíz-elvezető rendszer
  18. Árpacsírák is látják a gödöllői focimeccseket
    2013-09-22 11:22:24
    A TEVA TAO-ja is ott áll a Táncsics Mihály úton átadott új műfüves labdarúgó-pálya megvalósulásának anyagi hátterében
  19. Inkasszóval szedik vissza a sportpályák fejlesztésére nyújtott kölcsönt
    2013-07-04 10:20:36
    Több mint 100 millió forint kamatáról mond le a gödöllői önkormányzat, hogy az egyesületek finanszírozni tudják a beruházásokat
  20. Megyebajnok és országos döntős a Premontrei gimnázium focicsapata
    2013-04-28 13:45:00
    Két győzelmükkel és egy vereségükkel jól jöttek ki a körbeverésből Mácsár Gyula tanítványai
  21. Frizbisek csatáznak a gödöllői sportcentrumban
    2013-02-15 08:56:23
    Látványos dobásokat, ugrásokat, sprinteket, elkapásokat és vetődéseket láthatnak az érdeklődők a sátortető alatt
  22. Többmilliós kárt hárított el a sportcentrum gondnoki párja
    2013-02-08 18:17:14
    A viharos szél leállította az egyik légbefúvó berendezést, és nem sok hiányzott, hogy összedőljön a műfüves pályát borító sátor
  23. Negyedosztályú műfüves pálya épülhet a holdbéli tájon
    2012-12-17 09:02:42
    Közel 40 millió forint közpénzt tol bele a sportingatlan-fejlesztésbe a gödöllői önkormányzat
  24. Gödöllő legjobb kétballábasai
    2012-08-04 16:54:32
    A Palazzo csapatának sikerével zárult a döntően kocsmavendégekre alapozó versengés a sportcentrumban
  25. Felső fokú egyetemi küzdőterek
    2012-07-27 17:50:19
    200 millió forintot meghaladó ingatlan-fejlesztéssel javították a sportolási feltételeket